°C
   2023 01 27 Penktadienis

   Algimantas Rusteika: Nors kartą jie nemeluoja net meluodami

   Nuotrauka: Asmeninio albumo nuotr.

   Autorius: Algimantas Rusteika
   2023-01-24 10:00:00

   V. Mitalas - tai siaubinga! E. Gentvilas - katastrofa! J. Sabatauskas - perkūnas iš giedro dangaus! P. Saudargas - tai labai baisu, šokiruotas! R. Morkūnaitė-Mikulėnienė - šokiruota! V.Čmilytė - šiandien viena sunkiausių dienų Seime!...

   Matyte matau jų fizionomijas, kaip dabar kažkur sulėkę ir sulindę, išjungę ir sumetę rūbinėje į batų dėžę mobiliuosius, sukišę nosis tariasi, ką kuriam sakyti. Kaip paliepti programai Vremia: ar Nemirutė paveš, ar jemam Remygą - ne, tas netinka, jau labai prisivartojęs – tai gal išleidžiam į LRT koridą Edmundėlį? ?

   Dar pasisakys ir anūkėlis, ir vyriausioji šalies buhalterė, ir senelis, visi susišokiruos ir atsišokiruos, pasibaisės ir po kiek laiko atsibaisės. Ir žinot, kaip baigsis?

   Taip kaip Eligijui. Kaip visai teistai ir nenuteistai liberalų partijai. Pora - trejetą metų tyrimo. Po to du variantai - arba nepasieks teismo, arba išteisins. Galima pradėti lažybas, kaip baigsis, statau 100 eurų už tai, kad bylą nutrauks dėl įkalčių stokos. Bus įdomu.

   Vienas žmogus man parašė - tai ženklas, kad seneliui tikrai blogai. Ar pasikeitė situacija uždaroje pavogtų KGB bylų biržoje. Ką gali žinot, laikas parodys... Šiaip ar taip, mamytėms laikas susirūpinti, jei vaikai dainuoja vakarais chore. O Kristi-jonui dabar nepatartina važinėtis triračiu po balutes, nes gali nukristi, ypač jei kažkur netoli R. Šimašius pravažiuos.

    

   O ką tai reiškia prieš rinkimus? Permainas, brangieji mano, pokyčius po pokyčių ir permainas, tik problema - nežinom, kokias. Klystat, čia nėra jokių dūmų uždangų kažką kito pridengti, momentas lemiamas prieš rinkimus.

   Faktas kaip blynas - tuo svarbiu jiems momentu konservai teisėsaugoje nebekontroliuoja situacijos visiškai. Ir klausimas įdomesnis, atsakymas į kurį vertas milijono - o kas imasi kontroliavimo?

   Ir stojasi tas amžinas, prorusiškas klausimas - KAS KALTAS? Tiesiog paspėliokim. Nors beveik neabejoju, kad po kokių poros dienų paaiškės, kad kaltas V.Putinas.

   O kol kas tai įtariamasis Nr.1 - Saulius, kuris netaps Pauliumi.

   Skaityti komentarus