°C
   2022 08 15 Pirmadienis

   Antanina Strumilienė: Lietuvoje dedasi keisti dalykai

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Antanina Strumilienė
   2022-08-06 09:00:00

   Žmonėms galvojant apie išgyvenimą, kasdien kylant kainoms, Šimonytė su ministrais išėjo atostogų. Jie, pratęsę tautai nepaprastąją padėtį, patys nusprendė pailsėti.

   Beje, ar žinote, kad kritikuoti valdančiuosius - draudžiama.
   Vienas aukštas pareigūnas televizijos laidoje sakė, kad burnojimas prieš valdžią yra atviras kenkimas valstybei. "Atėjo laikas pasakyti, kad užteks", - rėžė jis.
   Žodžiu, artėja demokratijos saulėlydis.
   Laisvas žodis bus palaidotas amžiams.


   Ar valdžia bus labiau mylima ir gerbiama, uždraudus jos kritiką?
   Kodėl visuomenei palaužiama dvasia? Kodėl valdžia prieš žmones naudoja cinišką, brutalų, tyčinį, totalų mobingą, o atsakyti neįmanoma nei kritika, nei švilpimu, nei maršais, nei mitingais?
   Kaip galima tam nesipriešinti, apie tai nekalbėti, nerašyti, neprotestuoti? Ar įmanoma neburnoti prieš valdžią, jeigu Lietuvos anūkas, trumpam gavęs premjero portfelį, ir toliau užsienio politikoje rodo didelę politinės brandos stoką ir ruošiasi netgi pasveikinti Pelosi vizitą į Taivaną? Net Gabrieliaus kolegos kritiškai vertina tokį G.Landsbergio sprendimą, nes jo neapgalvoti veiksmai jau atnešė Lietuvai daug negerų dalykų. Klaidų jis padarė tikrai daug. Tik jų nepripažįsta ir jas vis kartoja. Gabrieliui nebūdinga pirma apgalvoti, po to - pasitarti, su kolegomis padiskutuoti ir tik tada priimti sprendimus.
   Jis vis dar nesuvokia, kad žemina ne savo, o LIETUVOS vardą ir šalį stato į didelį pavojų. Jeigu žmonių kritika valdžiai nepatinka - tegul ji užsipila cukraus.
   Klausyti visada sunkiau negu kalbėti. Visi neprivalo tapti bendražygiais. Ypač politikoje ir meilėje.
   Lokacijos ir politinės prostitutės juk keičiasi kas 4 metai.
   Svarbiausia - politikams suvokti savo menkystę. Kur jie bebūtų.


   Ar galima leisti paversti gražią Marijos žemę narkomanų, belyčių genderistų, leftistų, girtuoklių ir prostitucijos kraštu?
   Gal galite pasakyti, kas užnešė ir išnešiojo po Europą, po Lietuvą ir po pasaulį ŽIV ir beždžionių raupų virusus?
   Kodėl trinami nepatogūs komentarai po postais šia tema? Kodėl komentarų funkcija išvis išjungiama, kai kalba pasisuka apie Lietuvos valdžią? Juk demokratija Lietuvoje dar neatšaukta? Kodėl tik visuomenės gyvenimą galima paversti pragaru, o valdžios - ne?
   Juk tai, daro valdantieji, yra itin žiaurus nusikaltimas.


   Kiekvienas norėtume rašyti, kaip gera gyventi, kai aplink tikros vertybės, gražus pasaulis, kai jame myli, džiaugiasi, saugo, kuria, padeda, palaiko, kai žmonės linksmi pabunda, laimingi užmiega, su šypsena geria kavą, meilę ir gyvenimą, kai skuba į darbą, o ne į mūšį.
   Bet tokias vertybes Lietuvoje sukurs tikrai ne ši valdančiųjų "šaika" ir ne ši valdžia. Kas, jeigu ne kritika, turi jiems sukrėsti protus, sudrebinti širdis, pabudinti sąžinę ir priversti suvokti savo klaidas.
   Juos, taškančius viešuosius valstybės pinigus, reikia griebti ne už rankos, o už gerklės.
   Kodėl - jiems sukišti nagus į valstybės kišenę, į valdiškas paramas, kyšius ir ryšius - galima, vogti ir švaistyti - galima, o paprastą žmogų jie smaugia ir baudžia? Juk slėpti mokesčius, iš kurių išlaikoma lobsta biurokratų armija, lietuviui šiandien tampa vienintele išgyvenimo sąlyga. Tai ne tik svarbu, bet ir garbinga. Ar gali žmogus atlaikyti 200 kontroliuojančių institucijų virš savo galvos ir mokėti nesuvokiamo dydžio mokesčius?
   Kokioje valstybėje mes gyvename?


   Graudu, bet dabartinę valdžią tauta prisimins kaip kaukėtus prietrankas, kuriuos šlovino ir vertė juos gerbti "dvaro" ruporai ir net VSD.
   Nepamirškite, kad "NEĮMANOMA PRIVERSTI ŽMOGAUS TIKĖTI, MYLĖTI IR GERBTI". Žmogų arba gerbia ir myli, arba NE.

   Skaityti komentarus

   Ignas 2022 06 08 01:10

   uz betkokia registracija turto reikia moketi ir moketi daug nors visi sedi prie kompiuteriu ir vargu kada supras, kad zmogui reikia uzdirbti rankom pinigus. Ir sedi tie mokesciu rinkejai patalpose su kondicioneriais, naujais baldais, kavosa aparatais, kada nori pasidaro pertraukas, pastatai ju renuovuoti pagal europos standartus uz musu pinigus, kada nori pasenusias patalpos pardavineja ir perka naujos arba stato naujai, kad tik isplauti pinigus.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai