°C
   2021 05 09 Sekmadienis

   Aurimas Guoga: Ką daryčiau premjero vietoje?

   Nuotrauka: Aurimo Guogos asm. nuotr.

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-04-30 19:00:00

   Teko skaityti pasvarstymų ką kuris dabar darytų būdamas Šimonytės vietoje. Aišku, kaip tvarkytųsi su korone.

   Būdamas ministro pirmininko pareigose nedaryčiau nieko. Ir iki Šimonytės žmonės užsikrėsdavo bei mirdavo, niekas ir nepagalvodavo kad valdžia dėl to turi stabdyti gyvenimą. Verta sau priminti kad niekas Šimonytės ir neprašė ką tai daryti. Pamenate kas vyko kelias dienas po to, kai ji paskelbė apie ateinantį karantiną, tačiau davė pora dienų užsibaigti galus? Žmonės tiesiog užtvindė viešąsias vietas! 


   Tai geriausias liudijimas, kad niekas Šimonytės neprašė mūsų gelbėti ir vykdydami jos ribojimus žmonės saugosi Šimonytės, o ne viruso.

   Šimonytė kuria visokius pandemijos valdymo planus: sumažinti užsikrėtimų skaičių iki tiek ir tiek, suskiepyti tam tikrą procentą gyventojų. Pagal konstituciją ji neturi teisės prievartauti žmonių kiek tai susiję su jų sveikata. Nepaisant to, įžūliai ir agresyviai tai daro.

   Čia mums būtų tinkama proga sau priminti kas yra socializmas: tai kai valdžia imasi prievartos prieš visuomenę tikėdama kad ilgainiui tai atves prie gero. 


   Todėl valdančiųjų politika dėl sveikatos yra socialistinė. Jie neva prisiima atsakomybę dėl visuomenės sveikatos ir prievartauja kad darytume kaip jie pasakė.

   Šis valdymo stilius niekad neveikė ir neveiks. Žmonių padėtis skirtinga, todėl ir sprendimai viruso akivaizdoje turi būti individualūs. Pavyzdžiui, aš turiu ištreniruotą imunitetą, todėl man geriausia gauti viruso mažesniais kiekiais ir taip įgyti jam atsparumą. Tačiau Šimonytė aiškina, kad tai nemoksliška ir kad turiu sėdėti užsidaręs namie. O jeigu finansinė padėtis to neleidžia?

   Čia prieiname prie svarbiausios vietos - kas prisiima atsakomybę dėl veiksmų pandemijos akivaizdoje padarinių?

   Jeigu vykdysiu Šimonytės nurodymus ir dėl to liksiu be maisto, kas dėl to atsakys? Netrukus paaiškės, kad tik jūs pats. Be to, įstumti žmogų į skurdą gali kiekvienas kvailys - pamėgink po to jį iš ten ištraukti...

   Šimonytė neša tik politinę atsakomybę. Išvertus į žmonišką kalbą reiškia, jog jei ji pernelyg prisidirbs (kaip savo laiku A.Kubilius), jai bus keblu užimti aukštas pareigas ateityje. Bet ir tai apeinama problema, nes tokias politines šiukšles galima išsiųsti dirbti į Europos Sąjungos valdymo struktūras.
   Viskas, negaliu daugiau rašyti, turiu baigti. Esmė ta, kad kadangi dėl savo sveikatos atsakote tik jūs pats, tai ir spręsti turite tik pats.

   Skaityti komentarus