°C
   2021 11 27 Šeštadienis

   Aurimas Guoga: Pradedam rengtis tikram karui

   Nuotrauka: Asmeninio archyvo nuotr.

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-11-24 09:00:00

   Menkai abejoju, kad Pišas ir toliau žvėrės, jo pasekėjai zombės, todėl kels visiems vis didesnį pavojų. Šį kartą padėliosiu kaip elgtis jei Pišas peržengia visas ne tik moralės, bet ir teisėtumo ribas.

   Bet kokiu atveju saugiausia yra neteisėtų Pišo nurodymų nevykdyti. Konstitucija garantuoja jums teisę nesišvirkšti nuodingų medžiagų - ant to ir stovėkite. Laikykitės teisėtų įstatymų, visų pirma Konstitucijos, ir nevykdykite neteisėtų.

   Kaip matote, be jūsų sutikimo įtvirtinti neteisėtą tvarką ne taip jau ir paprasta. Jei toks atsisakymas vykdyti diktatoriaus nurodymas bus platus - diktatūra negalės būti įtvirtinta.

   Ką daryti kai laikydamiesi teisėtų įstatymų susiduriame su nepakeliama prievarta? Pavyzdžiui, jei vaiką į mokyklą įleistų tik sušvirkštus nuodų?


   Aišku, lengviausia emigruoti. Jeigu to varianto negalite sau leisti, teks organizuotis šešėlines ar net pogrindines paslaugas. Pavyzdžiui, daug mokytojų ieško darbo be paklusnumo paso. Štai susiburia keliolika tėvų, nusisamdo tokius mokytojus, ir mokslai tęsiasi.

   Kai kur būtinai reikės likusių oficialioje pusėje pagalbos. Pavyzdžiui, žinau atvejį, kai susileidusi moteris iš pasidygėjimo leftistais atspausdino savo paklusnumą ir perdavė lapą sveikuolei draugei.

   Beje, jei naudojatės svetimais ar suklastotais paklusnumais, žinokite kad tuo metu turite telefonus palikti kitur. Telefono judėjimą galima nesunkiai atsekti - pagal tai Bilotajus sužinos kur ir kada lankėtės. Bet grįžkime prie temos.


   Taigi ne visiems reikia eiti į atvirą rezistenciją. Kas negali išvengti, tegu tam kartui susileidžia, bet po to tepadeda to nepadariusiems.

   O pasirinkusiems atvirą rezistenciją siūlau domėtis samurajaus kario filosofija. Jos esmė - laikyti save jau praktiškai mirusiu ir eiti į mūšį šaukiantis sau mirties. Tai, kaip pastebėjo japonai, padaro iš tavęs elitinį karį kurio visi bijo, o mūšio meto tokio galva veikia aiškiai ir skaidriai.

   Toliau. Karo sūkuryje nesunku pamesti dėl ko kovoji, koks galutinis tavo kovos tikslas. Pavyzdžiui, jei kovoji kad šalis būtų žmogiška, neįsijausk į kovą tiek kad savyje prarastum žmogiškumą. Visą laiką sau priminti dėl ko kovoji ir savo veiksmus gretinti su tuo.


   Dar turime būti apmąstę kur mūsų raudonosios linijos, po kurių stojame į fizinę konfrontaciją.

   Pavyzdžiui, ar pultumėte žmogų, kuris prievarta švirkščia jūsų vaikui nuodus? Jei atėjo jūsų išsivesti į konclagerį? Jeigu neįleidžia į jokią parduotuvę nusipirkti šeimai maisto?

   Kol kas palieku apie tai apmąstyti, o vėliau pateiksiu savo ribas.


   Bet kokiu atveju, pakaks verkti ir dejuoti, galąskime ginklus ir renkimės lemiamam susidūrimui. Tepadeda mums D-vas!

   Nuotraukoje: Niurnbergo tribunolo išvadų 6 skyrius 3 punktas: jokia vyriausybė negali jums paskirti gydymo būdo be jūsų sutikimo. Apačioje prierašas: "aš tik vykdžiau nurodymus" neleis atsiplauti, kaip neleido ir tuomet. 

   Tai yra pranešimas, už kurio turinį minfo.lt neatsako.

   Skaityti komentarus