°C
   2021 03 07 Sekmadienis

   Aurimas Guoga: Tvartas atvirais vartais

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-01-19 15:00:00

   Gal pamenate, prašiau jūsų įsidėmėti vieną pranašystę: kuoktservator mūsų šalį pavers tvartu, kuriame neįmanoma oriai gyventi.

   Karantin, fekalijų tikrinimai ieškant kovid, Kasiulevičius aiškina, kad reikės sėdėti uždarytiems iki balandžio, o kur dar nauja, pavojingesnė viruso atmaina...

   Kuo ne tvartas, kuriame neįmanoma oriai gyventi?

   Dabar jau susigaudžiau, kad šis tvartas yra atvirais vartais. Visi norintys gali išeiti ir gyventi laisvėje.

   Viena moteris per TV virkavo, kad per nelemtą karantin jos vaikai ne tik nieko neišmoko, bet ir priaugo antsvorio.

   Tai štai, dvasinė išprotėjusios valdžios prasmė yra pasiekti, kad mes daugiau nebepasikliautume valdžia. Ši moteris, užuot bukai vykdžiusi valdžios nurodymus, turėjo siųsti vaikus į platų pasaulį platinti viruso (kaip aš darau ir kaip jums patariau daryti). Jos vaikai daug nukeliautų ir neturėtų jokio antsvorio.

   Taip pat ir su mokslais. Karantin mus pristabdė, todėl turime daugiau laiko prižiūrėti vaikų mokslus. Nustokite pasikliauti kad vaikus sužiūrės mokytojai. Aišku, užvis labiausiai nustokite pasikliauti kad mus išmaitins kuokt government.

   Tvartas, kurį kuria kuoktservator, yra atvirais vartais. Kiekvienas panorėjęs gali išeiti ir ganytis vešliuose plotuose. Likusieji tvarte užtrokš nuo nepakeliamos beprotystės.

   Skaityti komentarus