°C
   2021 04 13 Antradienis

   Eduardas Vaitkus: Kijevas. Maidanas. 2014 metai

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Eduardo Vaitkaus Facebook įrašas
   2021-04-06 19:00:00

   Žūva žmonės. Šaudomi žmonės. Jėga nuverčiamas Ukrainos prezidentas. Nenumatyta Ukrainos Konstitucijoje, tačiau JĖGA suteikia TEISĘ. 

   Небесная сотня... Kaip pasipriešinimo simbolis... Blogos valdžios nužudyti žmonės.

   Ir tada - NAUJA valdžia priima ĮSTATYMĄ - Maidano dalyviai Maidano metu yra atleisti už baudžiamus NUSIKALTIMUS , ir netgi žmogžudystes. Filmuoti kadrai - Maidano dalyvis mirtinai sutraiško pavogtu sunkvežimiu du Maidano protestuotojus ( vienas jų lieka neatpažintas- taip sumaitotas). 

   Po Maidano iškelta byla nutraukiama. Naujas įstatymas - Nuo atsakomybės atleistas. Medžiai. Medžiai kurių kamienuose yra kulkų žymės. Lazerio pagalba galima šūvio trajektoriją atkurti. - iš kur šauta !!! ???

   Medžiai nupjaunami... Galai į vandenį... Iš kur šauta lieka neaišku. Небесная сотня sąrašuose - kelios dešimtys pavardžių, kurios neturi jokio ryšio su Maidanu ... Bet išmokos artimiesiems dosnios... ir be to, “ŠIMTAS” juk skamba gražiau... 

   Marketingas... iš žmogaus gyvybės. 

   Nieko asmeniško. Lietuvos prezidentas Nausėda viešėjo Kijeve, Ukrainoje. Nepaklausė Lietuvos prezidentas - kieno rankos KRUVINOS ?

   Nepaklausė...

   Skaityti komentarus

   S 2021 08 04 07:37

   Nieko naujo. Elena Lukaš dokumentaliai patvirtino kad nėra ten tiek tu žuvusių nei 100, nei 90. Aišku kiekvieno žmogaus gyvybė yra brangi. Čia manau įdomu būtu paklausyti (ypač prijungus melo detektorių) ką apie tos įvykius mano ir žino buvęs seimo narys Audrius Butkevičius?!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai