°C
   2019 11 17 Sekmadienis

   Jazzu tęsia savo pasirodymų seriją - didžiajai visuomenės daliai parodė vidurinį pirštą

   Nuotrauka: Jazzu Facebook nuotr.

   2019-06-08 14:00:00

   Dainininkė Jazzu (Justė Arlauskaitė), panašu, užmiršo rudens-žiemos įvykius ir savo atsiprašymo ašaras. Skaitytojams primename, kad tuo laikotarpiu ji atmatomis ir panašiais epitetais išvadino tėvus, kurie kovoja prieš institucinį smurtą. 

   Visą šią savaitę Vilniuje vyksta LGBT organizuojami renginiai. Šiandien, birželio 8 dieną, Baltic Pride 2019 pasirodymus vainikuoja homoseksualų ir juos palaikančiųjų eitynės. Šią savaitę publikavome daug įvairių tekstų apie tai, kaip šie vieši renginiai nesuderinami su didžiosios dalies Lietuvos gyventojų vertybėmis ir pasaulėžiūra. Tai nėra kova PRIEŠ homoseksualius asmenis, tačiau UŽ tradicines vertybes ir prievartinę visuomenės homoseksualizaciją (pradedant homofobo etiketės klijavimu ir baigiant viešais renginiais). 

   Birželio 6 dieną pakvietėme minfo.lt skaitytojus sudlayvauti apklausoje ir išsakyti savo nuomonę apie LGBT organizuojamas eitynes. Rezultatai iškalbingi - 90 procentų atsakiusiųjų pasisako PRIEŠ eitynes:


   Tiems, kas norėtų neigti šios apklausos rezultatus ir apkaltini šališkumu (esą portalą skaito tik tam tikra žmonių grupė), primename gerb. Rimanto Dagio paviešintus Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro VILMORUS  2019 m. kovo mėn. 7 - 15 d. atliktą tyrimą. Lietuvos žmonių buvo klausiama:  Ar pritariate, ar nepritariate, kad gėjų eitynės prieštarauja Lietuvos visuomenės dorovei? Tyrimas atliktas Krikščioniškosios kultūros instituto užsakymu. 60 procentų apklaustųjų pasakė taip, 20 – ne.

   Taigi, didžioji dalis Lietuvos visuomenės pasisako PRIEŠ homoseksualizaciją ir jos viešinimą. 

   Tuo tarpu minėta Justė Arlauskaitė - Jazzu atvirai iškelia vidurinį pirštą tai didžiajai Lietuvos (tame tarpe ir savo klausytojų) daliai! Nuo tėvų užsipuolimo pereinama prie didesnės auditorijos? 

   Jos komentarų šį kartą neviešinsime - Justės stilius nelabai nuo rudens pakito: ir toliau žeminami bei įžeidinėjami visi tie, kurie nesutinka su jos nuomone, tik jau kitu klausimu. 

   Panašu, kad Lietuvoje iš tiesų vyksta vertybinis karas ir jam pasitelkiami visi, kurie sutinka dalyvauti. Dažnai tokie influenceriai kaip Jazzu nesuvokia, kokioms jėgoms ir kokiam tikslui tarnauja. Ar suvokia ir tai daro sąmoningai? 


   Skaityti komentarus

   Viktorija Michalauskiene 2019 08 06 02:33

   kaip gaila kad tokia graži mergina, o tokia atsilikusi visuose moralės etapuose

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Bi 2019 10 06 12:38

   Ir tegul, ką jums LGBT blogo yra padarius? Jie gyvena savo gyvenimą ir niekam nekenkia. Geriau iš viso nekiškit savo nosies ten kur nereikia.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai