°C
   2020 08 11 Antradienis

   Juozas Dapšauskas: Galima tik stebėtis, kad politikai, kurie daugybę metų bičiuliavosi su „Grigeo“, dabar sugeba vaizduoti susirūpinusius

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: minfo.lt informacija
   2020-01-14 15:00:00

   Kaip teigia Juozas Dapšauskas, galima tik stebėtis, kad politikai, kurie daugybę metų bičiuliavosi su „Grigeo“, dabar sugeba vaizduoti susirūpinusius, reikalaujančius net aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos atsistatydinimo, prisiėmimo atsakomybės... O iki tol, pasak J.Dapšausko, nevyriausybininkus vietos valdžia ignoravo ir laikė paranojikais, prisigalvojančiais neįtikinamų dalykų. 

   Savo feisbuko paskyroje jis rašo:

   „Juk būtent šie liberalų politikai ir sugebėjo nematyti galimai suformuotų chemikalų, kad teršalai, ne kažkokios ekologinės netikėtos katastrofos situacijoje, o galimai sąmoningai smarvė buvo leidžiama į Kuršių marias.

   Grigeo prezidentas G. Pangonis parėmė kandidatus į prezidentus - G. Nausėdą ir I.Šimonytę pinigais. EP rinkimams davė konservatoriams 8500 Eurų. Liberalai daugybę metų valdantys Klaipėdą, leidusia įvairiais piniginiais būdais, rėmimais tarpti tokiems smarvę skleidžiantiems ryšiams, dabar vaizduoja, kad netyčia ištiko ekologinė nelaimė ir net reikalauja prisiimti atsakomybę aplinkos ministrą Kęstutį Mažeiką, kuris nuosekliai su Klaipėdos bendruomenės aktyvistais dirbo, kad šis ilgametis galimas nusikaltimas būtų sustabdytas ir išaiškintas. 

   „Beje, Simonas Gentvilas ir pats neslepia, jog su „Grigeo“ vadovu Gintautu Pangoniu yra pažįstamas ir ne kartą bendravęs. Tačiau sako, kad tai nieko nereiškia, esą politikų ir verslo atstovų bendravimas ar susitikimai nėra nusikaltimas. Esą, „Grigeo“ vadovas pinigais parėmė ir abu kandidatus prezidento rinkimų antrajame ture. „Tuo laikotarpiu kolega buvo ne Seimo nariu, bet buvo tarybos nariu, aktyvus politikas Klaipėdoje, tai tas ryšys ir mero, ir kolegos Simono, ir ta pati partija, bendri interesai, tai kelia klausimų ir jie turi būti atsakyti“, – pasakoja K. Mažeika.

   „Klaipėda pradėjo smirdėti ne šiandien ir ne vakar. Klaipėda smirda dešimt metų. Puikiai žinome, kad Klaipėdos vadovas jau senokai nesikeičia, tad, kol nebuvo atsiradę visuomenininkų, į tą taršos problemą nebuvo kreipiama jokio dėmesio. Ką visą laiką darė meras Vytautas Grubliauskas? Nieko nedarė, jis nebuvo suinteresuotas ką nors daryti, nes „Grigeo“ yra didžiausias Klaipėdos džiazo festivalio rėmėjas“, – negailėjo kritikos Klaipėdos miesto savivaldybės politinė bei visuomenės veikėja Nina Puteikienė.

   Beje, „Grigeo“ su Klaipėdos meru susijusi piniginiais saitais. Įmonė rėmė Grubliausko ir jo žmonos organizuotą „Klaipėdos Pilies Džiazo Festivalį“. Nors meras teigia, kad jau kurį laiką yra atsiribojęs nuo šio renginio organizavimo darbų, dabar pagrindinė festivalio organizatorė yra jo žmona Inga. TV3 žinioms ji pateikė statistiką apie „Grigeo“ skirtą paramą. 2017 metais buvo skirti 5000, o pernai, jubiliejiniam 25-ajam festivaliui – 7500 eurų. „Grigeo“ rėmė ir kitus renginius bei įstaigas: Klaipėdos dramos teatrą, Jūros šventę, uosto įmonių spartakiadą.“

   Skaityti komentarus