°C
   2023 01 27 Penktadienis

   Remigijus Žemaitaitis: Nevisaverčio komplekso vedini KONSERVATORIAI, Liberalų sąjūdžio ir Laisvės partijos atstovai nusprendė Vilniaus rajone smėlio dėžės žaidimus pažaisti!

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   Autorius: Remigijus Žemaitaitis
   2022-12-01 21:00:00

   Nevisaverčio komplekso vedini KONSERVATORIAI, Liberalų sąjūdžio ir Laisvės partijos atstovai nusprendė Vilniaus rajone smėlio dėžės žaidimus pažaisti!

   Vieni Kaune Matijošių vis verčia, bet blauzdos per silpnos, tai pastarieji Lenkų atstovus užsimanė paauklėti. Tačiau gausis kaip visada “šlept ant šūdų ir užsnūdo”. 

   Dar viena progą visiems lenkams susijungti ir parodyti kas yra tikras vadovas Vilniaus rajone. Pamenu, kaip profesorius, Prezidentas, hab. mokslų daktaras ir dar Dievas žino kiek turintis titulų Vytautas 2007 m. sakė “Wilnio nasze”, o rezultatas iš 27 tarybos narių:

   19 Lenkų
   2 konservai
   0 liberalų!

   Kitus 6 pasidalino kitos partijos

   Linksmiau buvo 2019 metais:
   Iš 30 tarybos narių:
   18 lenkų
   6 centro dešinė koalicija.

   „Vilniaus rajono dešiniosios ir centro dešinės partijos sutaria, kad norint įveikti užsisėdėjusią ir trisdešimt metų valdančią Lietuvos lenkų rinkimų akciją – Krikščioniškų šeimų sąjungą, reikia vienytis. Tad suprasdami iššūkį, apribojome savo, kaip atskirų partijų kandidatų ambicijas, ir vienijamės į stiprią Centro dešinės koaliciją. Todėl tikiu, kad suvieniję jėgas, savo programas ir vertybes, sudarysime stiprią konkurenciją bei pakeisime metų metus klestinčią vienvaldystę Vilniaus rajone“,– teigė G. Kazėnas.

   Įdomu, o ką jie galvoja apie savo merus, kurie jau 20-30 metų kai valdo rajonus.

   Manau tokiu rezultatus ir tuos tris pasitiks kovo 5 d. Vilniaus rajono rinkėjai!

   Nevisavertiškumo kompleksas – asmenybės savęs suvokimas, kaip prastesnio už kitus, savęs smerkimas už klaidas ir nesėkmes. Šį kompleksą turintys žmonės save vertina kaip visiškai nereikšmingus, nepritampančius prie gyvenimo. Dėl to gali išsivystyti fobijos, depresija, kilti savižudybės poreikis.

   Skaityti komentarus