°C
   2019 10 21 Pirmadienis

   Rimantas Dagys stabdo narystę ​TS-LKD partijoje

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Rimanto Dagio Facebook įrašas
   2019-06-25 13:00:00

   TS-LKD partijos vadovybės atstovai nusprendė susidoroti su manimi dėl mano, kaip Seimo nario, Konstitucinės pareigos ginti šeimos teises auklėti savo vaikus, apsaugant juos nuo perteklinio valdžios kišimosi, svarstant Vaiko teisių pagrindų įstatymą, ir kreipėsi į Partijos Priežiūros komitetą dėl sankcijų mano atžvilgiu.

   Dėl vienos ir tik dėl vienos priežasties tapau itin nepatogus ir nepriimtinas TS-LKD partijos vadovybei. Ši priežastis yra tvirta mano pozicija, skleidžiant krikščioniškąsias ir konservatoriškąsias vertybes politikoje. Gyniau šeimos laisvę nuo perteklinio valstybės kišimosi ir diktato, auklėjant savo vaikus. Tačiau TS-LKD vadovybės atstovai mane kaltina, kad nepaklusau TS-LKD Prezidiumo įpareigojančiam sprendimui nepalaikyti daugelio Lietuvos tėvų raginimo taisyti įstatymą taip, kad būtų kuo tiksliau reglamentuota ir užtikrinta Konstitucijoje įtvirtinta teisė tėvams auklėti savo vaikus.

   Įstatymo projekto tikslai atitiko tiek teisinės valstybės, tiek TS–LKD programos, tiek Katalikų Bažnyčios socialinio mokymo principus. Šių pataisų palaikymas nuosekliai išplaukė iš TS-LKD programinių nuostatų, teisinės valstybės principų ir Bažnyčios socialinio mokymo. Ir priešingai, TS-LKD prezidiumo draudimas palaikyti pataisas niekaip nedera nei su TS-LKD programinėmis nuostatomis, nei su teisinės valstybės principais, nei su Bažnyčios socialiniu mokymu, nei su Seimo nario sąžinės laisvės principais, nei su didžiosios dalies TS-LKD rinkėjų lūkesčiais. Lietuvos Respublikos Konstitucijos 59 straipsnio ketvirtojoje dalyje nustatyta, kad Seimo nariai eidami pareigas vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, valstybės interesais, savo sąžine ir negali būti varžomi jokių mandatų.

   TS-LKD vadovybės atstovų spaudimą partijoje, dėl mano elgesio priimant Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisas Seime, vertinu kaip grubų LR Konstitucijos pažeidimą, siekiant riboti Seimo nario teises, o TS-LKD viduje įtvirtinti liberalią pasaulėžiūrą, vengiant atviros diskusijos ir norint priversti partijos narius bijoti išsakyti savo nuomonę.

   Stabdau savo narystę TS-LKD, manau, kad partijos vadovybės atstovų užimta pozicija šiuo ir kitais klausimais prieštarauja krikščioniškoms vertybėms, įtvirtintoms TS-LKD programoje. Tai nuoseklus siekis, išvengiant sąžiningų diskusijų, partijoje įtvirtinti liberalią pasaulėžiūrą.

   Skaityti komentarus

   Petras: ekspolicijos pareigūnas.. 2019 25 06 09:16

   štai čia dagiui - pritariu, šaunuolis.. dar net tarybiniais laikais valdžia neleido sau per daug kištis ir reguliuoti tam tikrų santykių šeimose... .. dirbau keletą metų tarybinės milicijos sistemoje, teko spręsti šeimynines problemas, nes dirbau ir budėtojų dalyje, tad viskas kaip ant delno...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Petras: ekspolicijos pareigūnas.. 2019 25 06 09:19

   atsiprašau už klaidas.. ..p.Dagiui.. - pritariu.... ..... ..

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   arvydas 2019 26 06 02:14

   ESMĖ:Laikas gerb.Rimantui Dagiui subręsti,perprasti subtilią ES teisinę erdvę, nekartoti demagogų gražulių primityvių išsišokimų..ES teisinė erdvė yra pakankamai subtili,mielas Rimantai.. Faktas - kai kurie Rimanto Dagio teiginiai,emocijos, griauna teisinę ES sistemą,kenkia ŽMOGAUS TEISIŲ ginimo reikalui...Pagarbiai Arvydas Damijonaitis..

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai