°C
   2020 08 11 Antradienis

   S.Skvernelis: Nacionalinis transliuotojas siekia mane pažeminti

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Sauliaus Skvernelio Facebook paskyros įrašas
   2020-01-14 13:00:00

   Premjeras Saulius Skvernelis savo feisbuko paskyroje paskelbė atsaką į sausio 13 dieną LRT portale publikuotą straipsnį Ramūnas Bogdanas. Žaliavalstiečių dvigalvis Sausio 13-osios šviesoje (beje, lrt.lt papildė šiuo Vyriausybės vadovo tekstu savo straipsnį).

   „Vakar, Sausio 13-ąją, į tai reaguoti nenorėjau. Toji diena skirta prasmingesniems dalykams. Tačiau visiškai ignoruoti negaliu.

   „Dabar valdžioje turime žaliavalstiečių partiją. Abu jos lyderiai buvo jauni vyrai tais lūžio prie Baltijos metais. Daugybė jų bendraamžių, ypač studentų, dalyvavo akcijose, savanoriavo, budėjo prie svarbių objektų įvairiose Lietuvos vietose, kad jų neužgrobtų pradėjusi siautėti okupacinė kariuomenė. Kiekvieno politiko biografiją papuoštų sakinys apie savo bent kokį indėlį atgimstančios Lietuvos labui. Kuklumas šiuo atveju netinka, kadangi reitingai politikus iškelia, ir reitingai juos pribaigia. Deja, premjeras S. Skvernelis tuo metu sprendė tik savo asmeninės ateities klausimą – iš, jo žodžiais, „sausų“ fizikos studijų pereidinėjo į daug labiau apčiuopiamus autoūkio mokslus“, - vakar paskelbė portalas lrt.lt. Prieš tai – Lietuvos radijas.

   Netiesa. Sausio 13-osios naktį kartu su tūkstančiais žmonių buvau prie parlamento. Tą vakarą atvažiavau į Vilnių iš Marijampolės autobusu, kuris buvo skirtas specialiai vežti žmones ginti mūsų valstybės. Mus atvežė kaip tik prie dabartinio Lietuvos radijo ir televizijos pastato. Ten liko autobusas ir asmeniniai daiktai. Su draugu nuėjome prie Seimo, kur budėjome iki pat ryto. Autobusas su daiktais buvo panaudotas kaip barikada.

   Taip pat priminsiu, kad esu davęs priesaiką Lietuvai ir ilgus metus ištikimai jai tarnavau policijos gretose, iki pat 2014 metų. Vėliau daviau priesaiką jau kaip vidaus reikalų ministras, 2016 m. prisiekiau kaip ministras pirmininkas.

   „Valdžioje dabar turime išsirinkę žaliavalstiečius, kurių dvigalvė valdžia yra iš pasaulio, paralelinio Sausio 13 aukoms ir dalyviams", - toliau visuomenę informuoja portalas. O mano manymu, kas iš tiesų yra iš paralelinio pasaulio - tai nacionalinio transliuotojo siekis pažeminti mane asmeniškai, taip pat ir nemažą dalį Lietuvos žmonių. Skaldant, trykštant neapykanta ir melu. Net ir tokią iškilmingą dieną, vykstant atminimo renginiams.

   Tai - sunkiai suvokiama, negarbinga ir vargu ar daug ką turi bendro tiek su žurnalistine, tiek su žmogiškąja etika. Galiu tik apgailestauti, kad už šį šmeižtą susimokėjo kiekvienas Lietuvos mokesčių mokėtojas.“

   Skaityti komentarus

   pilietė 2020 14 01 01:51

   LRT transliuotojas pilnas kiaulių, pasivadinusių žurnalistais

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   as 2020 14 01 02:18

   neuzmirsk kam jis tarnauja ir kas ji valdo delto tave ir zemina

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Gražina 2020 15 01 05:08

   Eilinį kartą prisimelavo.Ryte sako viena,o vakare kita...Kaip ta atvirutė-pavertei į vieną pusę šypsosi,pavertei į kitą pusę- rūstus...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Gražina 2020 15 01 05:10

   Eilinį kartą prisimelavo.Ryte sako viena,o vakare kita...Kaip ta atvirutė-pavertei į vieną pusę šypsosi,pavertei į kitą pusę- rūstus...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai