°C
   2020 12 03 Ketvirtadienis

   3 vyrų savybės, kurios patinka visoms moterims

   Nuotrauka: Pixabay.com

   2020-11-14 19:00:00

   Koks jis - tikras vyras? Kokias vyriškas savybes mėgsta visos moterys? Sužinoję atsakymą į šiuos klausimus, galite laimėti bet kurios moters širdį.

   Turbūt teko girdėti posakį: „Tikrų vyrų moterys laimingos, o visų kitų - stiprios!“

   Moteriai svarbu, kad jos vyras pasižymėtų savybėmis, kurios leistų jai žavėtis savo išrinktuoju. Tai gali būti rūpestingumas, dosnumas, išmintis, protas, dvasingumas, ištikimybė ir panašiai. Kiekviena moteris renkasi tai, kas jai svarbiausia. 

   Tačiau yra keletas pagrindinių, esminių, geriausių vyro savybių, be kurių potencialus partneris visada bus ne toks trokštamas. Tai yra bruožai, kurie patrauklūs absoliučiai visoms moterims.

   Moterys išskiria tris tokias savybes.

   Atsakomybė

   Kalbama ne tik apie tuos atvejus, kai vyras prisiima visą atsakomybę už moterį ir yra pasirengęs spręsti jos problemas, įskaitant finansines. Pirmiausia tai susiję su tuo, kad vyras visų pirma yra atsakingas už visus savo veiksmus. Toks vyras gali būti patikima atrama bet kuriai moteriai.

   Atsakingas vyras niekada neleis, kad moteris jį finansiškai išlaikytų. Vienintelis dalykas, kuriuo jis iš jos tikisi, yra palaikymas ir meilė. Jis užsiima savo verslu, jis turi gyvenimo tikslą, į kurį eis visiškai pasitikėdamas, kad jam pavyks. Jis taip pat atsakingai elgiasi su savo artimaisiais, draugais, kolegomis, gerbia save ir kitus, rūpinasi sveikata. Tai parodo, kad jis vertina savo gyvenimą ir laiką.

   Jis yra atsakingas už priimamus sprendimus. Įskaitant gyvenimo draugės pasirinkimą. Tai yra viena iš svarbiausių vyro savybių.

   Toks vyras santykius užmezga ne tam, kad išnaudotų moterį ir ją paliktų. Jis supranta, kad yra atsakingas už savo veiksmus, todėl pats sau problemų nesukels. Jis visada galvoja prieš darydamas.

   Jei pažadėjo, visada laikysis duoto žodžio. Ir niekas jo negali sustabdyti. Su tokiu vyru moteris jaučiasi tarsi už akmeninės sienos. Tikras vyras prisiima atsakomybę, nes atsakomybė yra stipriųjų privilegija.

   Rūpestingumas

   Žinoma, kiekvieną moterį traukia vyras, kuris dėl jos pasirengęs viskam yra. Kuris yra pasirengęs jai skirti savo laisvalaikį ir netgi kartais gali atidėti reikalus „vėlesniam laikui“. Jis atidus ir negaili komplimentų. Jis pastebės, kad jo moteris dėl kažko surūpinusi ir bandys jai padėti. Jis dažnai dovanoja dovanas, kalba meilius žodžius. Jis dėmesingas ir su moterimi elgiasi pagarbiai.

   Tikras vyras daro daugiau, nei sako.

   Rūpestingas vyras pastebi, kai jo moteris yra pavargusi ar jai reikia jo pagalbos. Jis laiku paduos ranką, atidarys duris, atneš antklodę ir t.t. Jis atidžiai apsvarstys moters prašymus. Nenuvertinkite rūpestingumo ir atidumo. Tai yra labai svarbios savybės.

   Humoro jausmas

   Labai svarbi kiekvieno žmogaus savybė yra humoro jausmas. Vyras, kuris gali prajuokinti moterį ir taip ją atpalaiduoti, yra nuostabus. Jis visada sugebės pritraukti moterų dėmesį, nes juokas padidina endorfinų - laimės hormonų, kurie malšina įtampą visame kūne, lygį.

   Gerą humoro jausmą turintį vyrą moteris visada laikys komunikabiliu asmeniu, galinčiu rasti bendrą kalbą su bet kuo.

   Kadangi moterys dažnai būna „ne nuotaikoje“, vyrams labai svarbu turėti gerą humoro jausmą. Vaikinas, turintis linksmą būdą, visada nudžiugins, visada sušvelnins atmosferą ir su humoru elgsis su kai kuriomis moteriškomis užgaidomis. Su tokiu vyru lengva eiti per gyvenimą.

   Vyras sako žmonai: „Dabar, kai vaikai užmigs, žinai, ką darysime?“
   Žmona, laukdama kažko neįprasto, klausia: „Ką?“
   Jis pasilenkia ir sušnabžda į ausį: „Suvalgysim saldainius iš vaikiškų dovanų rinkinių!“

   Jei kiekvienas vyras išsiugdys šias tris pagrindines savybes (nors iš tikrųjų jų yra kur kas daugiau...), į kurias atkreipia dėmesį kiekviena moteris, pasaulyje bus daug daugiau laimingų porų. Ir tada, galbūt, dažniau išgirsime tokias frazes: „Jis tobulas!“, „Jis tikras vyras!“

   Skaityti komentarus