°C
   2020 07 03 Penktadienis

   Alkoholis trukdo tau tobulėti

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-09-09 08:00:00

   Sunku patikėti, kiek daug galios turi alkoholis mūsų kultūroje. Neįmanoma peržiūrėti filmo, nuvažiuoti į parduotuvę ar išeiti pavakarieniauti, nepamačius nė vienos alkoholio reklamos.

   Taigi mes nė nesusimąstome, kad gausus kiekis reklamos bei propagandos, skirtos masėms, veikia mūsų pasąmonę. Daugelis ignoruoja faktą , kad vos vienas alkoholinis gėrimas kenkia mūsų organizmui.

   Kiekvienas iš mūsų trokštame pagerinti ir praturtinti savo gyvenimus. Mes visi norime tapti geresniais žmonėmis.

   Taigi, kyla klausimas, ar alkoholis kaip nors gerina gyvenimo kokybę?

   Atsakymas, žinoma, yra NE.

   Jei jūs užrašytumėte įdomiausias savo gyvenimo istorijas, keliose dominuotų alkoholis? Turbūt nė vienoje.

   Kiek kartų jautėtės siaubingai kitą rytą ir kiek kartų dieną po išgertuvių tekdavo išbraukti iš kalendoriaus, nes neturėdavote nuotaikos ir noro ką nors daryti? Turbūt per daug.

   Kiek kartų alkoholis privertė jus daryti ar sakyti tai, ko vėliau gailėjotės?

   Kuriems pasiekimams alkoholis užkirto kelią?

   Nuo kokio skausmo jis jus apsaugojo?

   Tiesa ta, kad alkoholis – nuodas. Tai depresantas. Jis kenkia jūsų protui, kūnui ir sielai. Jis trukdo jums augti ir tobulėti.

   Galbūt jūs norite pradėt verslą, būti geresnis sutuoktinis, tėvas ar draugas r t.t. Šie troškimai suteikia pilnatvės, tačiau jie reikalauja visapusiško susikaupimo ir energijos. Jie teikia ilgalaikę naudą, tačiau norint tuo džiaugtis, pirmiausia, būtina pasistengti... kaip tik tai alkoholis sunaikina.

   Alkoholis naikina susikaupimą, energiją ir valią. Net vienas gėrimas iš vakaro gali užtemdyti protą, todėl negalime funkcionuoti šimtu procentu. Vienas ar du gėrimai kelis kartus per savaitę bei visapusiškas susikaupimas, energija ir valia tiesiog negali eiti išvien.

   Nueikite į barą ir pasikalbėkite su žmonėmis, jūs išgirsite daug istorijų ir idėjų... daugelis jų niekada neišvys dienos šviesos.

   Nemažai žmonių yra pripratę prie „smegenų užtemimo“. Tai tarsi auka, leidžianti vartoti alkoholį ir gyventi „gerą“ gyvenimą,  kurio iliuziją sukūrė alkoholis. Tokios smulkmenos kaip vaistai nuo pagirių, galimybė pamiegoti ilgiau, jokių planų neturėjimas kitai dienai yra iš anksto apgalvojamos, nes žmogus žino, kaip jis greičiausiai jausis.

   KODĖL mes tai darome sau? Kodėl mes randame vietos medžiagoms, kurios mums nesuteikia nieko gero?

   Jūs neturite būti priklausomas nuo alkoholio, kad suprastumėte, jog alkoholis nepadeda kurti tokio gyvenimo, kokio jūs trokštate.

   Turbūt automatiškai kyla vienintelis logiškas klausimas...

   Koks būtų mano gyvenimas, jei išvis nevartočiau alkoholio?

   Žinoma, iš pradžių žmonės neduos ramybės. Tačiau vilkas neturėtų nerimauti dėl avių nuomonės. Be to, atsisakius alkoholio, lengviau suvokti, kas esi iš tikrųjų, pasitikėti savimi ir tuo spinduliuoti. Taip pat lengviau susikaupti, o smegenys funkcionuoja greičiau.

   Taigi, ar verta aukoti ateitį tam, kad pristabdytume dabartį?

   Skaityti komentarus

   Nerijus Kontautas 2019 24 09 09:57

   Kas kaltas del alkoholio vartojimo? NEMOKEJIMAS BUTI SAVIMI SISTEMA VALSTYBE ISTATYMAS PAVERGIMAS TOKS GYVENIMAS VISKAS IS AUKSCIAU ISVARDITU+NETEISYBE

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai