°C
   2019 04 24 Trečiadienis

   Ką matote? Atsakymas parodys, kaip veikia jūsų smegenys

   Nuotrauka: trendru nuotr.

   2018-12-02 21:00:00
   2018-12-02 21:00:00

   Pasikliaukite pasąmone

   Pastaraisiais metais psichologiniai tyrimai tampa vis svarbesni. Daugelis kompanijų ir vyriausybinių agentūrų kviečiais psichologus, kad šie testų pagalba padėtų sužinoti daugiau apie galimus kandidatus į jų organizacijas. Psichoterapeutai taip pat naudoja šiuos testus, kad geriau suprastų savo klientus.

   Dažnai tai, ką mes pastebime piešinyje, atspindi mūsų minčių eigą. Būtent dėl šios priežasties vaizdų suvokimo bandymai duoda tokį tikslų rezultatą.

   Testas

   Siūlome jums testą, kuriame yra tik du galimi atsakymai.

   Pažvelkite į paveikslėlį ir pasakykite, ką matote. Atminkite: jums nereikia atidžiai nagrinėti piešinio - tiesiog pasakykite, ką pamatėte pažvelgę.

   Taigi, ką pamatėte?

   Liūto galvą

   Jei tik pažvelgę pamatėte liūto galvą, tai reiškia, kad jūsų protas praktiškas. Jūs esate pripratę viską gerai apgalvoti ir analizuoti. Gebate pasiekti gerų rezultatų ten, kur reikia gilių žinių, atidumo ir kruopštumo.

   Kartais būnate užsispyrę ir norite, kad viskas vyktų pagal jus. Tokiais momentais verta būtų įgristi ir kitus — tai leistų daugiau sužinoti, o empatija tik padėtų jūsų vidiniam augimui.

   Jums nepatinka išeiti iš savo komforto zonos ir nemėgstate siurprizų bei naujovių. Dėl to kartais baiminatės ateities, todėl vertėtų išmokti kažką naujo, kad taptumėte ramesni.

   Nors kartais jums nelengva prisitaikyti prie situacijos, jūs gebate įveikti sunkumus, nes viską gerai apsvarstote, esate racionalus ir gebate sau viską paaiškinti.

   Beždžionę medyje

   Jei pamatėte beždžionę medyje, tai reiškia, kad jūsų protas kūrybingas, jums nuolat kyla originalios ir drąsios idėjos. Jums gali kilti sunkumų jas realizuojant, tačiau verta tai daryti.  Tiesa, iš pradžių jums teks išmokti savi-disciplinos, nes jums nuolat viskam trūksta laiko.

   Jūs gebate išspręsti bet kokią problemą, kad ir kokia sunki ji būtų. Ir viskas tik todėl, kad jūsų turtinga vaizduotė ir išradingumas leidžia rasti išeitį net tose situacijose, kurios kitiems atrodo be išeities. Jūs žinote, kad kiekviena diena dovanoja vertingas pamokas ir netgi iš nesėkmių sugebate kažko pasimokyti.

   Kartais jums vertėtų apsidairyti ir atkreipti dėmesį į tai, kas vyksta aplink jus. Gyventi savo pasaulyje ne visuomet naudinga. Atminkite, kad jūs reikalingi savo artimiesiems, — neužsidarykite savyje!

   Jūs labai lengva susidraugauti, nes puikiai žinote, kaip kitiems patikti.

   Ar teisingai atsakymai jus apibūdino?

   Skaityti komentarus