°C
   2019 04 24 Trečiadienis

   Ką reiškia tavo sapnai?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-12-02 07:00:00
   2018-12-02 07:00:00

   Ar kada nors esate atsikėlę po spalvingo sapno ir galvoję, ką tai galėjo reikšti? Tuomet jūs ne vienas! Daugybė žmonių yra priblokšti paslaptingų, nesuprantamų sapnų, kuriuos dar ilgai bando išanalizuoti, kad geriau suprastų save. Nors nėra atlikto mokslinio tyrimo, kuris atskleistų tikslią jūsų sapnų reikšmę, tačiau yra asmenybių, tokių kaip Zigmundas Froidas, kuris visą savo gyvenimą nagrinėjo šią temą. Apačioje pateikti dažniausi sapnai ir jų paaiškinimai, kurie leis jums daugiau sužinoti apie save.

   Pirmas sapnas: nuogas viešumoje

   Kaip jaučiatės: Jūs esate darbe, mokykloje ar kitoje viešoje vietoje ir pastebite, kad nedėvite drabužių. Tuomet kyla panika.

   Ką tai galėtų reikšti: Jūs jaučiatės prigautas, nes nesate kažkam pasirengęs (pavyzdžiui, pristatymui darbe ar egzaminui) arba nuvertinate savo galimybes. Galbūt jūs norite paslėpti arba nuslėpti kažką apie save, pavyzdžiui, gėdingą randą, paslaptį ar nesėkmę.  

   Antras sapnas: skrydis

   Kaip jaučiatės: Šiame nepakartojamam sapne jūs esate galingas ir galite padaryti bet ką. Svarbiausia, jūs viską kontroliuojate.

   Ką tai galėtų reikšti: Jūs pažvelgėte į situaciją kitu kampu arba pradėjote pozityviau mąstyti. Jūs esate pasaulio valdovas. Galbūt jus ką tik paaukštino darbe, jūs susituokėte ar išsigydėte ligą.

   Trečias sapnas: jus vejasi

   Kaip jaučiatės: Šiame sapne jūs jaučiate, kad kažkas jus persekioja ir negalite pasprukti.

   Ką tai galėtų reikšti: jūs vengiate ar bandote pabėgti nuo problemų, bet problemos niekur neišnyksta. Jūs galite neigti problemos egzistavimą, pavyzdžiui, alkoholio vartojimo, tačiau jūsų pasąmonė suvokia grėsmę.

   Ketvirtas sapnas: egzamino laikymas

   Kaip jaučiatės: Staiga suvokiate, kad turėtumėte laikyti svarbų egzaminą. Jūs iš išsigąstate, nes negalite rasti auditorijos, jūsų rašiklis neveikia arba kažkas kito trukdo jums laikyti egzaminą. Jūs jaučiatės siaubingai.

   Ką tai galėtų reikšti: Su jumis elgiamasi neteisingai arba kažkas yra parengęs jums išbandymų, tačiau jūs nesijaučiate pasirengęs tam. Arba galbūt egzistuoja kažkas, kas reikalauja jūsų dėmesio, tačiau jūs neigiate tai.

   Penktas sapnas: krentantys dantys

   Kaip jaučiatės: Jūs pajaučiate keistą jausmą burnoje ir išspjaunate dantis.

   Ką tai galėtų reikšti: Dantys simbolizuoja galią ir gebėjimą bendrauti. Dantų kritimas reiškia, kad jūs gėdijatės savo išvaizdos arba nebegalite išsakyti savo nuomonės. 

   Skaityti komentarus