°C
   2019 08 22 Ketvirtadienis

   Kaip nepasiduoti nevilčiai? 10 motyvuojančių Paulo Coelho citatų

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-02-03 21:00:00

   Kiekvienam iš mūsų yra buvę juodų gyvenimo periodų. Kai svyra rankos, nėra tikėjimo ateitimi, o viltis, kad kažkas gali pasikeisti, vos vos rusena ir grasina užgesti. Ką daryti? Kaip pažadinti save naujai dienai ir naujam tikėjimui? Įkvėpimui parinkome 10 motyvuojančių rašytojo Paulo Coelho citatų. Paskaitykite. 

   1. Pati tamsiausia valanda yra prieš aušrą.

   2. Kai tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti tą troškimą. 

   3. Kai stengiesi būti geresnis, nei esi, viskas aplinkui tobulėja. Mylėdami visuomet stengiamės būti geresni negu esame.

   4. Kiekvieną diena Dievas mums duoda akimirką, kada galime pakeisti visa tai, dėl ko jaučiamės nelaimingi. 

   5. Mes galime keistis. Net jeigu tai atrodo neįmanoma. 

   6. Gyvenime yra dalykų, dėl kurių verta kovoti iki galo. 

   7. Daryk, ką liepia širdis ir Dievas bus patenkintas! 

   8. Tai, ko turime išmokti, visada mums prieš akis. Tereikia su pagarba apsižvalgyti aplinkui, kad suprastume, kur Dievas nori mus nuvesti ir kokį tinkamiausią žingsnį dabar žengti. 

   9. Viskas slypi dabartyje; jei esi atidus dabarčiai, gali ją padaryti geresnę. O jei pagerini dabartį, tai, kas ateis po jos, bus taip pat geriau. Užmiršk ateitį ir kiekvieną dieną gyvenk taip, kaip moko Įstatymas, pasitikėdamas Dievu, kuris rūpinasi savo vaikais. Kiekviena diena savyje neša Amžinybę. 

   10. Ypač svarbu leisti kai kuriems dalykams išeiti. Atsikabinti nuo mūsų. Reikia suprasti, kad niekas nežaidžia pažymėtomis kortomis, kartais laimime, kartais ne. Nesitikėkite, kad žmonės jums ką nors grąžins, nesitikėkite, kad jie pripažins jūsų pastangas, suvoks, koks jūs genijus, supras jūsų meilę. Ciklus reikia baigti. Ne dėl išdidumo, dėl nesugebėjimo ar išpuikimo, o tik dėl to, kad visa tai jau nebeįsipina į jūsų gyvenimą. Uždarykite duris, pakeiskite plokštelę, išvalykite namus, nupurtykite dulkes. Liaukitės būti tuo, kas buvote, ir tapkite tuo, kas esate.

   Skaityti komentarus