°C
      2024 04 24 Trečiadienis

      Kaip nesugadinti santykių?

      Nuotrauka: Pixabay nuotr.

      2018-10-11 15:00:00

      Mėgaujiesi draugyste? Sužinok, ko reikėtų vengti viename ar kitame santykių etape, apie kuriuos jau pasakojau. Pasikalbėkime.

      Kas griauna romantiką?

      Kai du įsimylėjėliai vis daugiau laiko nori praleisti kartu, romantiką gali griauti per greitai atsiradusi buitis, t. y. kai vyras ir moteris, kurie dar neįsipareigojo vienas kitam, susimeta "skudurus" ir pradeda gyventi kartu, viename bute ar kambaryje. Neskubėkite nutraukti pasimatymų laikotarpio, netrumpinkite romantinio laikotarpio, jis niekada su šiuo partneriu nesugrįš. Draugystės pradžioje neatsisakykite savo įprasto gyvenimo dėl naujo partnerio. Normalu yra daugiau laiko būti drauge, tačiau nenormalu yra nebelankyti sporto, šokių, mėnesių mėnesiais nesimatyti su draugais ir pan. Tokios draugystės dažniausiai yra tiesiog priklausomybės, o jose nėra vietos laisvai meilei ir sveikų santykių plėtojimui.

      Kas gadina prisisotinimo stadiją?

      Žinojimas, kaip viskas turi būti. Mėgaukitės vienas kitu. Nekurkite scenarijų, kaip turi atrodyti jūsų vakarai kartu. Neprisifantazuokite, kaip vyras turi pasipiršti moteriai. Nieko neprisigalvokite apie viena kitą, ko nėra realybėje. Taip geriau atskirsite, ar tikrai galite tiesiog mėgautis vienas kitu, ar norite labiau stumdyti vienas kitą link savo svajonės. Nes po vieną eiti nedrįstate ir jums reikia tiesiog marionetės šalia. Kai kalbame apie priklausomą nuo vyro moterį, visada yra ir priklausomas nuo moters vyras. Jų abiejų savigarba ir pasitikėjimas savimi yra menki, todėl jie, lankstydami savo partnerį kaip popierinę lėlę, nori pajusti laimę, meilę ir dar ką nors. Atsisakykit šio kelio, kol dar nesukūrėt šeimos ir negimė vaikai.

      Kas žlugdo santykius persisotinimo stadijoje?

      Norėjimas romantikos vėl ir vėl. Noras, didžiulis noras, grįžti į ankstesnius draugystės etapus. Taip, rutina vargina ir kelia nuobodulį. Tačiau verta žinoti: jei neturi nuobodulio viduje, jis nepasireikš ir išorėje. Tad visi sudėtingi santykiai ir nemalonios situacijos yra skirtos tavęs tobulinimui. Turi partnerį? Nuostabu - mokykis santykių. Nesvajok, kad su kitu žmogumi tau viskas bus kitaip. Visi patiria ir rutiną, ir nuobodulį. Tik vieni tai jausdami sugriauna santykius, kiti pradeda juos kurti kitaip. Nes, kaip sakė didis mokslininkas Albertas, negalime išspręsti problemos, jei mąstome taip, kaip mąstėme, problemai atsiradus. Taigi, ši stadija gali įkvėpti tave didelei asmeninei transformacijai. Arba tu prisidėsi prie skyrybų skaičiaus didinimo.

      Nepersistenkime draugystės stadijoje

      Ypač moterys turi atminti: kai pavyksta įveikti didelius sunkumus ir išlikti drauge, nevalia persistengti ir iš santykių su vyru daryti nuolatinius siurprizus jam. Džiaukitės, kad esate kartu, bet nepameskite savęs. Nė vieni santykiai nėra geri, kai viskas sukasi tik apie kitą. Dauguma moterų kankinasi, nes vyrą nori visada palikti patenkintą. Yra tik vienas tam būdas - pataikauti. Normalu, kad partneriai jaučia visokius jausmus, net nemalonius. Todėl nepersistenkite, nes geriau nebus.

      Kaip neužmušti tvarios meilės?

      Nepainiokime laisvos meilės su laisvamaniškumu. Neverta griauti esamo pasitikėjimo vienas kitu ir daryti, ką nori. Mylėk ir daryk, ką nori. Ir tu pamatysi, kad ne viską gali daryti, nes myli. 

      Skaityti komentarus