°C
      2024 03 29 Penktadienis

      Kas nutinka, kai neprašomi lendate prie žmogaus su savo patarimais ir „gerais“ darbais?

      Nuotrauka: Pixabay

      2019-01-13 21:00:00

      Kiekvienas žmogus turi savo pamokas, yra tame kelyje, kuris jam reikalingas.

      Matote, kad žmogui nesiseka ir norite padėti? Gerai pagalvokite, nes greičiausiai tik pakenksite, užuot padėję. 

      Kas nutinka, kai neprašomi dalijate patarimus ir padedate?

      1. Perimate dalį to žmogaus pamokų, karmos, patirties, kurią jam reikėjo išgyventi, atidirbti, išmokti, suvokti ir pačiam praeiti. Jums to reikia?

      2. Jūsų patarimai, tikėtina, yra naudingi ir vertingi. Tačiau kai jie duodami veltui, o ne suvokti  paties  žmogaus asmeninių ieškojimų, kančių, praradimų keliu, ar kreipiantis pagalbos į Aukštesnes Jėgas, tie patarimai yra nevertinami. Be to, už juos turėsite asmeniškai atsakyti prieš Aukštesnes Jėgas. Klausimas: ar jūs esate tiek išmintingas, kad žinotumėte, kada ir ko kitam žmogui reikia? Gal kančios jam siunčiamos ne atsitiktinai, o jūs savo įsikišimu tik trukdote? 

      3. Aukštesnės Jėgos pamatys, kad kišatės į Dievo planą kito žmogaus gyvenime ir pradės jus patį tikrinti: gundyti,  siųsti įvairias sudėtingas situacijas. Esate tikras, kad to norite ir galėsite susidoroti su naujomis pamokomis? Gal verčiau reikėtų jau dabar mažiau kištis į svetimus gyvenimus ir užsiimti savuoju?

      4. Kai užmezgate ryšį su žmogumi, jūs jam atiduodate savo energiją ir gaunate jo energijos. Mes esame nematomais saitais surišti su tais, kuo rūpinamės. Tačiau yra žmonių, kurių energija gali jums pakenkti, apsunkinti, atitraukti nuo pasirinktų tikslų.

      5. Kiekvienas žmogus turi savo pamokas, yra tame kelyje, kuris jam reikalingas. Jis pritraukia į savo gyvenimą situacijas, žmones, informaciją. Tačiau tik tai, ko būtent jam reikia. Ir, jei jo gyvenime kažko nėra, vadinasi gal dar ne laikas? Gal jis dar turi kažką išmokti, sužinoti, išgyventi? Ne jums tai spręsti!

      Net ir viską perskaičius jums dar norisi padėti kitam žmogui, nes manote, kad žinote atsakymus į jam kylančius klausimus? Prieš dalydami patarimus paklauskite, ar jis sutinka juos priimti. Taip atsakomybė bus jau ne jūsų, o jo rankose! 

      Kitas variantas: pasakokite pirmu asmeniu, t.y. dalykitės savo patirtimi. Kaip jums buvo ir kokiu būdu išsprendėte vieną ar kitą problemą? Gal pasiklausęs bičiulis norės sužinoti daugiau? 

      Ir visada atminkite: dažniausiai į kairę ir į dešinę patarimus dalija tas, kuris pats per mažai domisi savimi ir savo gyvenimu, bei turi daug neišspręstų problemų! Užsiėmus savo gyvenimu laiko dairytis į kitus tiesiog nelieka. 

      Skaityti komentarus