°C
   2019 05 22 Trečiadienis

   Kodėl niekada neverta vaidinti orgazmo?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-08-04 20:00:00

   Pasirodo, egzistuoja tarptautinė orgazmo diena. Lai būna tai puiki proga pasikalbėti apie pačius intymiausius dalykus, vykstančius, normaliu atveju, tarp dviejų skirtingos lyties žmonių. Tiesa yra ta, kad labai daug žmonių vaidina orgazmą. Priežasčių tam yra įvairių. Tačiau tik nedaugelis suvokia, kad to daryti niekada neverta. Pasikalbėkime.

   Orgazmas kaip darnos pasekmė

   Jau esu ne kartą sakiusi, kad nėra jokio frigidiškumo kaip sutrikimo. Yra pervargęs, persitempęs žmogus, kuriam visai nerūpi jokie intymūs procesai. O jei jam rūpi, tai jo kūnas, patirdamas nuolatinę įtampą, negeba atsipalaiduoti ir neleidžia psichikai tenkinti tam tikrų poreikių. O kai individas negali atsipalaiduoti, jis nepajėgus nei susijaudinti, nei patirti malonumo, nei sulaukti savojo ir partnerio orgazmo. Žinodami šiuos dėsningumus, žmonės išvengia bereikalingo lankymosi pas specialistus, mielai peršančius idėją apie vienokį ar kitokį sutrikimą. Verta įsisąmoninti: kuo žmogaus gyvenime daugiau darnos, tuo darniau funkcionuoja jo įvairūs poreikiai. Vieni paprasčiausių kiekvieno žmogaus poreikių yra šie: miegoti, valgyti, užsiimti seksu. Šiek tiek sąmoningesnis žmogus trokšta saugumo, siekia įvertinimo, pagarbos, jam svarbi savigarba ir savirealizacija. Nesunku suprasti, kad intymūs poreikiai yra prie žemesniųjų, niekuo neatskiriantys mūsų nuo gyvūnų.

   Orgazmas - tai energija

   Vis daugiau žmonių pradeda domėtis mylėjimusi kaip energetiniu procesu. Mat tipiškiausias sekso poveikis - atsipalaidavimas, neigiamos įtampos iškrovimas - tenkina daugumą besimylinčiųjų. Ir tik sąmoningesni partneriai mylisi ne tik tuomet, kai nori sumažinti vidinę įtampą, bet dar ir tam, kad išlaisvintų save nuo priklausomybės santykiuose, kad įvyktų energijos mainai, praturtinantys partnerystę, puoselėjantys dviejų sielų ryšius ir sujungtų tvariais ryšiais du žmones. Kai du kūnai pajėgūs atsipalaiduoti, vyksta kūniškasis žaidimas. Jis yra labai svarbus, todėl sakoma, kad vyrai prieš mylėjimąsi net tris paras turi ypatingai gražiai elgtis su išrinktąja moterimi: jos neužgauti nei netyčia, nei specialiai, rodyti švelnumą, globoti, stengtis palengvinti gyvenimą, lepinti ir pan. Iš tokio vyro elgesio moteris žino, kad vyras jos siekia ir ji ruošiasi mylėjimuisi: stengiasi būti maloni, graži išorėje ir viduje, saugo savo ramybę, nepervargsta, rūpinasi miegamojo švara ir pan. Kai dviem žmonėm viskas pavyksta, orgazmo metu vyras ir moteris yra apdovanojami Aukščiausiąja energija, t.y. orgazmo metu įvyksta susijungimas su Dievu partnerystėje. Tai yra tikrų tikriausia meditacija su galingu poveikiu. Tiek vyras, tiek moteris gali tuo metu kreiptis į savo vidinį dieviškumą ir prašyti vedimo, globos ir meilės.


   Neverta vaidinti orgazmo

   Kodėl? Kadangi orgazmas pasiekiamas tik kūnams ir psichikai atsipalaidavus, žaidžiant darnoje, abu partneriai, apgaudami vienas kitą, nuskurdina savo partnerystės intymiąją pusę. Partneris praranda galimybę sužinoti, kas labiau atpalaiduoja jo mylimąjį, neskatinamas kūrybiškumas, blokuojama laisvė, didinama baimė, vyksta asmeninė išdavystė, didinamas nepasitikėjimas vienas kitu ir didinamas emocinis atstumas tarp partnerių.


   Susijaudinimas slypi kiekvieno galvoje

   Įprasta manyti, kad lytinis susijaudinimas priklauso nuo tam tikrų veiksmų išorėje. Tai yra labai plačiai paplitęs mitas. Išorinis tam tikrų kūno vietų, vadinamų erogeninėmis zonomis,  dirginimas, gali sukelti tik fizinį orgazmą. Tačiau pilnavertį orgazmą, kai jaudinasi ne tik kūnas, bet šventę švenčia ir besimylinčiojo siela, galima pasiekti tik tuomet, kai kartu jaudinasi visi žmogaus kūnai. Kai moteris vaidina orgazmą, ji nepasitiki vyru, nepasitiki savimi, nes bijo jam parodyti, kad yra nesusijaudinusi. Tačiau tokia moteris gali nežinoti, kad tai - ne jos vyro problema. Moters orgazmas - jos atsakomybėje. Arba ji sau padeda, arba trukdo. Kai vyras vaidina orgazmą, jis nepasitiki nei savimi, nei moterimi. Jis taip pat nežino, kad jo asmeninis susijaudinimas - tai jo atsakomybės reikalas. Ir tik jis pats sau gali padėti arba trukdyti. Kai liausimės vaidinti vieni prieš kitus net ir lovoje, mes būsime apdovanoti orgazmais be jokių papildomų pastangų: mums užteks atsipalaiduoti, tekėti meilės upe, atsiduoti, pasikliauti, susijungti ir įsileisti į save Dieviškąjį šaltinį. To labai visiems ir linkiu!

   Skaityti komentarus