°C
   2019 08 25 Sekmadienis

   Mantros, kurios padės išlaisvinti gyvenimą nuo chaoso (I)

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-04-03 07:00:00

   Mūsų gyvenimas priklauso ne nuo to, ką sakome kitiems, o daug labiau nuo to, ką tyliai sakome sau patiems. Taip - mes esame tai, ką apie save galvojame. Niekaip nepakeisime savęs, jei nekeisime savo minčių.

   Gera žinia - jas galima pakeisti! Geriausias laikas pokyčiams - rytas.

   Todėl ir siūlome mantras rytinėms meditacijoms. Kiekvieną jų galima naudoti visą savaitę, kad persmelktu sąmonę ir pasiektų pasąmonę. Medituodami ir apmąstydami vieną pasirinktą sakinį pastebėsite, kad jūsų gyvenime mažiau streso, įtampos, daugiau paprastumo, lengviau dalykus priimti tokius, kokie jie yra, su optimizmu žiūrėti į ateitį.

   1. Laimė prasideda ne nuo asmeninių santykių, atostogų, darbo ar solidžios sumos banko sąskaitoje. Ji prasideda nuo teisingų minčių ir to, ką pasakysite sau šiandien.

   2. Leiskite sau išgirsti savo vidinį balsą - sielos šnabždesį. Daugelis vietoj to klauso išorinio pasaulio triukšmą, pamažu jame prarasdami save.

   3. jūs nesate nevykėlis, jei neįtinkate visiems – jūs tiesiog žmogus.

   4. Dažnai mums tenka sakyti NE kažkam geram, kad galėtume pasakyti TAIP kažkam tikrai svarbiam. Jūs negalite gauti visai visko, todėl įkvėpkite, iškvėpkite... ir teisingai pasirinkite.

   5. Jei degate aistra kažkokiai veiklai, stenkitės tuo užsiimti kasdien – ir nesvarbu, ką kiti apie tai pagalvos. Taip vieną dieną pasieksite tai, apie ką svajojate.

   6. Kartas nuo karto priminkite sau, kodėl darote tai, ką darote. Jūs galite padaryti tai, ką reikia bet kuriuo metu ir esant bet kokioms aplinkybėms - jei tik žinosite, kodėl tai turite daryti.

   7. Niekada negalite žinoti, ką atneš ateitis. Būtent todėl verta gyventi maksimaliai efektyviai ir pozityviai tiesiog dabar.

   8. Kartais laukiate, kad prieš jus atsivers idealus kelias – tačiau tai niekuomet nenutinka. Juk savo keliu kuriame patys, kai jais einame, o ne stovime vietoje.

   9. Tai, kad nežinote, kaip baigsis kažkoks įvykis, dar nereiškia, kad neturite tuo užsiimti. Nepasitikėjimas neleidžia mums leistis į kelią, kuriame laukia gyvenimo magija.   10. Leiskite sau būti pradedančiuoju. Niekas negimsta viską žinančių išminčiumi. Darykite geriausią, ką galite, kol nesužinosite, kaip tai galima daryti dar geriau. O jau tuomet naujas žinias pritaikysite praktikoje.

   11. Kai kitą kartą pajusite, kad jus ima sekinti darbas, mokslai, atsiminkite  – verčiau pavargti veikiant kažką reikalingo, nei nuo visos nieko neveikimo dienos.

   12.  Tai, kas iš pradžių gali pasirodyti kaip žingsnis atgal, iš tiesų gali būti jūsų galimybe sužinoti kažką naujo ir sukurti sau naują, realistiškesnę strategiją.

   13. Norit iš tiesų vertinti šviesą, reikia kažkiek laiko praleisti tamsoje.

   14. Atminkite – jau įveikėte visas jūsų kelyje pasitaikiusias kliūtis, taigi negadinkite statistikos!

   15 . Kai skęstate niūriuose apmąstymuose, lengva juos priimti kaip realybę, bet juk taip nėra. Tai tik jūsų mintys.

   16. Iš tiesų jūsų problemos ne pačiose problemose, o nesibaigiančiame jų apmąstyme ir aptarime.

   17. Daugelis žmonių patys save daro nelaimingais tik todėl, kad kad nenori priimti gyvenimo tokio, koks jis yra.

   18. Vienos iš naudingiausių ir svarbiausių akimirkų mūsų gyvenime - tos akimirkos, kai mes pagaliau savyje randame jėgų paleisti tai, ko negalime pakeisti.

   19. Kai negalite pakeisti situacijos, stenkitės pakeisti save, o drauge su savimi ir tai, kas yra aplinkui.

   20. Nesibraukite pro užvertas duris. Padarykite tai, ką galite ir tegu bus tai, kas turi būti. Jei kažkam lemta nutikti, tai nutiks, ir negraužkite savęs mintimis apie tai, ko negalite kontroliuoti.

   21. Jūs negalite kontroliuoti visko, kas su jumis vyksta, tačiau galite kontroliuoti savo reakciją į tai, kas vyksta. Būtent tame jūsų stiprybė ir nereikia jos nuvertinti.

   22. Vietoj pykčio ieškokite naujų žinių. Vietoj pavydo ieškokite žavesio. Vietoj nerimo - veikite.  Vietoj abejonių - tikėkite.

   23. Nelyginkite savo ir kitų žmonių pasiekimų. Kiekvienas turi savo kelią ir savo laiku pasiekia tikslą. Tiesiog susikoncentruokite kitam savo žingsniui jūsų kelyje.

   24. Kantrybė – tai nuoširdi pasitikėjimo, priėmimo, ramybės, tikėjimo savo jėgomis išraiška Tai jėgos požymis. Praktikuokite ją.

   25. Gyvendami kultūroje, kur dauguma siekia kuo greičiau gauti rezultatą, mes turime išmokti vertinti nuoseklių pastangų, kantrybės ir ištvermės grožį. Būkite stiprūs, atidūs ir atkaklūs. Ir prisiminkite savo kasdienius pozityvius ritualus.

   26. Išmokite pasitikėti savo keliu, net jei ne visuomet jį suprantate. Kartais tai, ko jūs nenorėjote ar nelaukėte, pasirodo esą būtent tuo, ko jums reikia.

   Tęsinys

   Skaityti komentarus