°C
   2020 02 27 Ketvirtadienis

   Mantros, kurios padės išlaisvinti gyvenimą nuo chaoso (II)

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-04-04 07:00:00

   Mantros, kurios padės išlaisvinti gyvenimą nuo chaoso (I): 1 - 26 mantros. 

   27. Gyvenimas ne visuomet mums duoda žmones ir aplinkybes, kurių norėtume, jis duoda mums žmones ir aplinkybes, kurių mums reikia. Tam, kad kažko išmoktume, kad praaugtume save, galbūt, kad išmoktume mylėti.

   28. Sėkmingiausiais dažnai būna ne patys protingiausi ir net ne patys stipriausi, o tie, kurie geba priimti permainas.

   29. Tiesa ta, kad mes visi kartais klystame. Ir nė viena klaida nenusako mūsų esmės. Prisipažinkite, Atsiprašykite, Padarykite išvadas iš savo klaidos. Tapkite išmintingesni. Ir - eikite toliau.

   30.  Nėra nieko pastovaus. Kai tai suprasite, jums beveik viskas taps įmanoma – juk nustosite laikytis įsikibus į tai, kam metas išeiti.

   31. Vieną kartą jums teks pripažinti, kad buvę laikai niekuomet negrįš, o kiekviena pabaiga - tai tuo pačiu ir nauja pradžia.

   32. Atminkite – renkatės visada jūs. Tai ir rinkitės — būti pozityviais optimistais ar likti vidinio negatyvo nelaisvėje. Gyventi praeitimi ar su viltimi žiūrėti į ateitį.

   33. Mąstyti pozityviai – tai nereiškia laukti ir tikėtis, kad visada viskas bus tik gerai, tai reiškia, kad jūs gebate priimti bet kurią situaciją tokia, kokia ji yra ir rasti joje kažką gero.

   34. Nuolat žmogaus veidą puošianti šypsena visai nereiškia, kad jo gyvenimas idealus. Ta šypsena – vilties ir vidinės jėgos simbolis. Tiesiog nusišypsokite atsakydami ir jūs.

   35. Kai žmonės laimingi, jie daug geresni aplinkiniams. Taigi… jei sutikote kažką, kas loja ant jūsų kaip piktas šuo, neurgzkite atsakydami – tiesiog palinkėkite jam geros nuotaikos ir eikite savo keliu.

   36. Būti suaugusiu – tai reiškia gebėti nusisukti ir palikti už nugaros situacijas, kurios gresia jūs sielos ramybei, savivertei, vertybėms ar moralei.

   37. Kai žmonės su jumis elgiasi nepagarbiai, nusišypsokite ir neatsakykite tuo pačiu. Eikite savo keliu, išsaugokite vidinę ramybę – taip atimsite iš jų galimybę kažkaip jums pakenti.

   38. Kuo ilgiau išsaugote vidinę ramybę, tuo stipresni tampate. Vidinė ramybė anksčiau ar vėliau realizuojasi pastebimais teigiamais išoriniais pokyčiais.

   39. Kartais naudinga nerėkti garsiai apie save visam pasauliui. Nebūtina viską rodyti socialiniuose tinkluose. Neprivalote kitiems pasakoti apie kiekvieną savo žingsnį. Tiesiog ramiai darykite tai, ką turite ir tegul apie jus kalba ne žodžiai, o veiksmai.

   40. Pakilkite aukščiau smulkmenų, kurios bando jus įtraukti į pilną kasdienybę. Koncentruokitės į tai, kas iš tiesų svarbu. Atminkite - kur jūsų dėmesys, ten teka ir jūsų energija. O jūsų energija – sėkmės garantas visuose reikaluose.

   41. Kovokite už teisingus dalykus ne todėl, kad nekenčiate to, kas yra prieš jus, o dėl to, kad mylite tai, kas yra už jūsų - žmones ir daiktus, kurie jums svarbūs. Saugokite tai, ką turite.

   42. Stenkitės nenuvertinti žmonių, su kuriais nesutinkate. Būdami apsvaigę nuo savo tiesos galite pavirsti veidrodiniu savo nekenčiamo priešo atvaizdu.

   43. Niekada nesigailėkite, kad buvote per geri žmonėms, kurie to neverti. Jūsų elgesys apie jus pasakoja tik gerą,m o jų apie juos kalba tai... ką kalba.

   44. Sakykite savo artimiesiems, kad juos prisimenate, kad jie jums brangūs. Sakykite, kad juos mylite. O svarbiausia - patys tai prisiminkite.

   45. Kad ir kas nutiktų, atminkite — jums pasisekė jau vien todėl, kad turite šią dieną ir galimybę ją pragyventi, kaip jūs norite.

   46. Norite pakeisti savo gyvenimą? Stenkitės nereaguoti į kiekvieną smulkmeną. Kartais verta atsipalaiduoti ir tikėti, kad su laiku viskas susitvarkys. Būkite savimi ir kvėpuokite pilna krūtine.

   47. Gana skubėti. Pasidarykite pertrauką. Likite ten, kur esate, juk gali būti, kad esate kaip tik ten, kur jums ir reikia būti. Atminkite - niekas šiame gyvenime nevyksta atsitiktinai.

   48. Neperkraukite savo gyvenimo įvairiais planais. Palikite laisvos vietos. Kartais geriausia, kas su mumis nutinka, nutinka visai neplanuotai – o juk dažniausiai nusimename, kai ne viskas vyksta kaip esame suplanavę.

   49. Kartais mes taip įsitraukiame į kažkokį didelį ir sunkų darbą, kad tiesiog nebepastebime tų smulkmenų, kurios ir daro mūsų gyvenimą stebuklingu.

   50. Gyvenkite atmerktomis akimis ir visuomet ieškokite paslėptų stebuklų. Jie visur. Verta ieškoti ir pastebėti!

   51. Kartais verta vertinti tą vietą ir laiką, kuriame esate. Jūs nuėjote ilgą kelią, kad čia patektumėte, daug jau išmokote – tiesiog būkite už savo pamokas dėkingi.

   52. ATSIPALAIDUOKITE. Jūs pakankamai geri. Turite visko pakankamai. Pakankamai visko darote. Įkvėpkite. Iškvėpkite… O dabar paleiskite tai, kas nereikalinga ir tiesiog gyvenkite taip, kaip gyvenasi.

   Tikėkite savo likimu.

   Koncentruokitės į esamą akimirką.

   Ir tiesiog stenkitės padaryti viską, kas jūsų jėgoms.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus