°C
   2019 06 16 Sekmadienis

   Niekada nesakykite šių žodžių!

   Nuotrauka: Pixabay

   2018-12-19 21:00:00

   Norėdami gerai jaustis, pasiekti tai, ką esate suplanavę, venkite kartoti šiuos žodžius. Jie kaip neigiamos mantros atima iš jūsų vidinę jėgą ir neleidžia judėti pirmyn. 

   1. Aš nežinau.

   Pirmiausiai, venkite nesuvokto automatizmo. Pavyzdžiui, kažkas iš artimųjų klausia, kur jo pasas, o jūs net nepasukdami galvos nuo kompiuterio ekrano automatiškai atsakote: „Nežinau“. Atkreipkite dėmesį į tą, kuris klausia. Tuo pačiu simboliškai parodysite atidumą ne tik vienam žmogui, bet ir visam pasauliui. 
   Antra — nežinojimas yra būdas išvengti atsakomybės arba nesakyti tiesos. Jūs iš tiesų visada žinote, ko norite ir kas jums teisinga. Tiesiog pasakykite tiesą, bet sakykite ją su meile. 
   Iš, galų gale, būna, kad jūsų klausia, o jūs tikrai nežinote. Tuomet galima atsakyti: „Kol kas man tai nėra žinoma“. O po to, jei norite, pasistenkite sužinoti.

   2. Aš nesu pasiruošęs/-usi.

   Tai iliuzija arba vienas iš mūsų ego, bijančio prarasti komfortą, instrumentų. Kai gaunate kvietimą, pasiūlymą ar rekomendaciją ir atsakote : „Nesu tam pasirengęs/-usi“, jūs prarandate galimybę pasiekti kažką naujo ir jums naudingo, tuo pačiu tarsi neleidžiate sau kvėpuoti pilna krūtine ir mėgautis gyvenimu.

   3. Aš negaliu to padaryti. 

   Ši frazė apvagia jus ir naikina jūsų beribį potencialą.  Nėra nieko, ko jūs negalėtumėte padaryti. Tikėkite tuo ir su laiku viskas taps įmanoma, plėsis jūsų galimybės, žinios.

   Kaip supratote, labai svarbu kažką sakant būti sąmoningiems ir suprasti, kokias mintis transliuojame. 

   Skaityti komentarus