°C
      2024 04 26 Penktadienis

      Niekas negali pakenkti kitam, pats už tai nesumokėjęs

      Nuotrauka: Pixabay nuotr.

      2019-01-30 21:00:00

      Niekas negali kitam kenkti ir nepatirti atpildo. Viskas, ką blogo mes spinduliuojame į aplinką: mintys, žodžiai, norai, poelgiai, jausmai grįžta mums atgal, griaudami mūsų energetinį lauką.

      Pyktis yra labiausiai paplitęs Visatos dėsnių pažaidimo būdas. Šis jausmas gali stipriai pakenkti tie  tiems, ant ko pykstame, tiek mums  patiems.

      Kaip teigia bumerango dėsnis, viskas, ką mes su pykčiu siunčiame į išorę (mintys, žodžiai, poelgiai), grįžta mums patiems ir daro mūsų energetiniame lauke skyles. Štai kodėl niekas negali kenkti kitiems už tai nesumokėjęs deramos kainos.

      Mintys

      Visuomet, kai tik kyla negatyvios mintys apie kitą žmogų, mintyse atsiprašykite jo ir pasimelskite. Kai mes apie kažką galvojame, akimirksniu susikuria energetinis tiltas tarp mūsų ir to žmogaus, apie kurį galvojame. Štai kodėl bet kuri neigiama mintis - energetinė ataka, kenkianti žmogui. Tokiu būdu mes atakuojame ir užmušinėjame vieni kitus nesąmoningai, net nesuprasdami to.

      Mūsų mąstymas turi stipriausią kuriamąją galią. Mintys - ir geros, ir blogos - priklauso nuo mūsų pačių.

      Paleistos mintys sklando ore, ir anksčiau ar vėliau pritraukia mums patiems tai, ko linkime kitiems.

      Santykiai

      Nesutarimai santykiuose susiję su partnerių noru dominuoti ir kontroliuoti vienam kitą. Kiekvienas nori būti teisus ir mano, kad klysta kitas.

      Kai kontroliuojate kitą asmenį, jūs traukiate iš jo energiją, ja prisipildote ir tampate energetiniu vampyru. Taip didėja vidinė agresija, vis mažiau norisi bendrauti tarpusavyje, būti kartu. Šilti jausmai pamažu perauga į tarpusavio neapykantą.

      Pasąmoninė agresiją vyrams/moterims perauga į savęs naikinimo programą. Jei partneriai fiziškai ar emociškai viena skitą išnaudoja, jie anksčiau ar vėliau išsiskirs.

      Kuo stipresnė priklausomybė nuo mylimo žmogaus, tuo daugiau pretenzijų jam kyla. Priklausomybė gimdo agresiją, o agresija gali sukelti įvairias ligas. Pavydas - taip pat užslėptos agresijos forma. Tikra meilė nežino nei pavydo, nei noro užvaldyti kitą žmogų ar jį kontroliuoti.

      Žodžiai

      Bet koks kategoriškai ištartas stiprus žodinis pareiškimas gali pakenkti tiek pačiam kalbėtojui, tiek žmogui, kuriam tie žodžiai buvo skirti. Kiekvieną kartą, kai mes kažką negero ištariame, patys atsijungiame nuo šviesos ir kenčiame. Barniai, pyktis, keiksmai pasižymi plika akimi nematoma, tačiau labai stipria griaunančia jėga.

      Tik meile galima sunaikinti blogio šaltinį.

      Mylimam žmogui turime sakyti švelnius meilės žodžius. Tuo tarpu, kuo daugiau ištariame skundų, priekaištų, nepasitenkinimo, pretenzijų tuo labiau kitas žmogus tolsta nuo mūsų.  Kai kažkas jus įžeidinėja, pasistenkite nepykti ir nenusiminti. Tik nelaimingas ir skausmą jaučiantis žmogus gali skaudinti kitus.

      Mūsų siela skaistinama ligomis, nelaimėmis ir dažnai čia padeda kaip tik daugiausiai skausmo suteikiantys artimieji. Priimkite juos kaip Dievo įrankius, padedančius jūsų sielai valytis. Taip žiūrint į artimųjų elgesį, bus lengva jiems atleisti ir nekaupti viduje nuoskaudų.

      Atleisdami mus įskaudinusiam žmogui galime net pagyti nuo sunkių ligų.

      Problemos

      Nekalbėkite apie nutikusią nelaimę, nes pasakojant ji tik įsitvirtins ir dar ilgiau liks jūsų gyvenime. Kai nekalbame apie savo problemas, mes atsitraukiame nuo jų.

      Pirmas žingsnis į problemų atsikratymą - negalvojimas apie jas.

      Jei esate labai liūdni ir nusiminę, stenkitės šių jausmų namuose nereikšti. Išeikite į lauką, gamtą ir pasivaikščiokite. Neapkraukite savo namų energetinėmis šiukšlėmis.

      Jei jūsų namų erdvė prisipildys apgailestavimų, kančių, baimės, liūdesio energija, galite pradėti pyktis su namiškiai be jokių regimų išorinių priežasčių. Taip veikia energetiškai užteršta erdvė. 

      Geriau verkti, nei nekęsti. Agresija viduje nuolat kaupiasi, o ašaros leidžia negatyviems jausmams išsisklaidyti ir naikina jūsų vidinę agresiją. 

      Darbas

      Darbas neturi sekinti. Jo paskirtis - mus auginti ir ugdyti. Tai reiškia, kad nepageidautinos perkrovos, o kiekvienas užsiėmimas turi teikti malonumą. Jei darbas daromas prisiverčiant, be džiugesio, jis sekina ir silpnina energetiškai, gali atsirasti sveikatos problemų. 

      Pasistenkite rasti darbą, kurį dirbti jums būtų malonu. Kad ir ką darytumėte, nedarykite to dėl atlygio, pagyrimų, apdovanojimų. Darydami kažką gero mes iš karto gauname apdovanojimą. O troškimai ir noras to, ko nėra veda į kančią.

      Kuo daugiau pretenzijų turite pačiam darbui, vadovams, kolegoms, tuo didesnė darosi jūsų vidinė agresija, įsijungia savęs naikinimo programa.  Vietoj to melskitės, kad visi aplink jus būtų laimingi, sveiki, palaiminti. Tokios maldos spinduliuoja meilę pasauliui, ir ta meilė būtinai grįš jums patiems klestėjimu, kitų pagarba, sėkme reikaluose.

      Kerštas

      Trokšdami keršto tampate lygūs savo priešininkui. Atleisdami pakylate aukščiau. Atleisdami mes patys išsilaisviname ir išlaisviname kitą. Tampame laisvi. 

      Raskite savo būdą, kuris padės atleisti. Tik atleidimas yra pajėgus užgydyti vidines žaizdas.

      Atleidimas ir meilė

      Neigiamos mintys ir veiksmai kenkia daugeliui  gyvų būtybių. Gamtoje egzistuoja dėsnis, kurį atrado Niutonas. Jis vadinamas trečiuoju Niutono dėsniu, arba Veiksmo ir atoveiksmio dėsniu. Pritaikius mūsų temai, jis skambėtų taip: ką siunti kitam, tas grįžta tau pačiam. Kenkdamas kitam kenki ir sau.

      Štai kodėl pastangos atleisti priešams ir siųsti jiems tik meilės ir taikos mintis - tai ir mūsų pačių apsauga.

      Mes esame tokie, kokios mūsų mintys.

      Prisiminkite visa tai ir naudokite savo bei kitų gėriui!

      Skaityti komentarus