°C
   2019 08 24 Šeštadienis

   Pasakyk, kas tave erzina ir sužinosi, kas esi!

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-12-21 21:00:00

   Kai susiduriame su žmonėmis, kurie mus labai erzina, manome, kad neturime su jais nieko bendra. Tačiau ar tikrai? Pasiaiškinkime. 

   Taigi, pabendravote su žmogumi ir viduje ėmė kilti susierzinimas, nepriėmimas - labai nemalonus ir ramybės neduodantis jausmas.

   Yra du atsakymai, kurie paaiškina, kodėl mus kiti erzina.

   1 variantas. Žmogus labai skiriasi nuo jūsų.

   Galbūt tai banalus pavydas? Gal jis gali sau leisti tai, apie ką jūs net pasvajoti nedrįstate?

   Kaip tai nutinka?

   Žemesnio išsilavinimo žmones visada erzina „inteligentai“, nes jie turi daugiau galimybių arba rado jėgų mokytis, kad nereiktų dirbti nekvalifikuoto darbo laukuose, statybose ar fabriko ceche.

   Apkūnias moteris visada nervina lieknosios, ypač, jei tos visaip pabrėžia savo lieknumą ir dar sako draugei ar kolegei pastabas ar dalija patarimus apie papildomus kilogramus.

   „Na žinoma, jos tokia genetika,“ - mano sau apkūnioji, nuoskaudą užkąsdama papildoma skanėstų porcija.

   „Darboholikai“, veiklios moterys paprastai nemėgsta namų šeimininkių. O kaip kitaip! Jos juk gali sau leisti iki soties išsimiegoti, atsikeldamos tuo metu, kai reikalais užimta moteris daugiausia ką gali tuo metu - trumpą priešpiečių pertraukėlę, kad galėtų tęsti savo Švilpiko dieną ir nesibaigiantį bėgimą, tarsi būtų voverė uždarame rate! O namų šeimininkei vyras dar ir pinigus visus atiduoda!

   2 variantas. Žmogus turi tas savybes, kurių jūs savyje nepriimate.

   Pavyzdžiui, jūs nuolat savyje slopinate pyktį ir stengiatės visiems patikti ir būti visiems geras. Ir štai sutinkate žmogų, kuris leidžia sau rodyti visas emocijas ir jausmus, elgiasi, kaip jam norisi.

   O svarbiausia, jam visai vienodai, ką apie jį manote ir nė nesistengia įtikti ar patikti!

   Jus erzina žmogus, kuris leidžia sau tingėti ir vėluoti? Juk jūs visą gyvenimą stengėtės būti punktualus, nors ne visad tai pavykdavo, tik jums tai kėlė nerimą, o jam visai vienodai!

   Jūs stengiatės būti padori moteris, o štai ta vulgari  tetulė šokiruoja visus savo seksualumu? Kaip čia taip! „Užblokuoti, ištrinti iš draugų tą begėdę! O tai, neduok Dieve, vyras pastebės ją jūsų puslapyje!“

   P.S. Tai, ką paminėjome, visai nereiškia, kad turite kažką keisti ar pats keistis. Tik prieš pradėdami ant kito žmogaus pykti ar erzintis pagalvokite: „O su kuo tas mano jausmas susijęs ir ką man tai sako apie mane patį?“

   Skaityti komentarus