°C
   2019 05 24 Penktadienis

   Šunys herojai: ne tik filmuose, bet ir realiame gyvenime!

   Nuotrauka: Barselonos Policijos nuotr.

   2019-03-14 21:00:00

   Neįtikėtinai ištikimas aviganis Ispanijoje papuolė į nacionalines žinias - pamatęs, jog jo ganytą avių būrį žmonės suvarė į sunkvežimį ir nuvažiavo, šis būrį vijosi iki paskutiniųjų.

   Aviganis vardu Piqué avių bandą, kurią varinėjo nuo pat savo gimimo, vijosi keletą kilometrų. Išbėgęs į pavojingą greitkelį netoli Barselonos šuo vis tiek nepasidavė. Gavę pranešimą apie šunį lekiantį greitkeliu, vietiniai policijos pareigūnai jį pagavo ir pasidalino širdį gniuždančia istorija savo Facebook paskyroje su prierašu „Savo bandą gina iki galo“.

   Nors Piqué iš greitkelio pavyko išgelbėti prieš nutinkant nelaimei, jo avių bandai taip nepasisekė - avys greitkeliu nukeliavo į skerdyklą, kur ir buvo jų kelio pabaiga.

   Policijos nuovada dalinosi savo mintimis: „Gyvūnai niekad nesustoja mūsų stebinti, prižiūrėkime ir rūpinkimės jais. Šis nuostabus šuo tai puikus pavyzdys, kodėl visi turėtume stengtis savo augintiniams suteikti kuo geresnes gyvenimo sąlygas."- teigė jie.

   „Jie gali mus išmokyti daug dalykų... Nors kai kurie žmonės tai vadina paprasčiausias instinktais, mes nesutinkame - tai charakterio bruožai, ar net vertybės ir tuo, kai kurie gyvūnai, yra panašūs į mus"- toliau dėstė policininkai.

   Ši filmo verta istorija sujaudino keletą Ispanijos laikraščių ir taip Piqué pernakt tapo garsenybe ir ištikimybės ženklu.

   Skaityti komentarus