°C
   2019 06 16 Sekmadienis

   Ar „X Faktoriaus“ favoritė Milda tapo JAZZU konfrontacijos su tauta auka?

   Nuotrauka: Akimirka iš TV3 laidos ,,X Faktorius"

   2018-12-27 15:00:00

   Praėjusio sekmadienio vakaras vienai „X Faktoriaus“ dalyvei baigėsi labai netikėtai bei skausmingai. Favorite laikyta Milda Martinkėnaitė surinko mažiausiai žiūrovų balsų. 

   Pasvarstykime, kas nutiko ir kodėl balsinga dainininkė staiga prarado turėtą palaikymą? 

   Žiūrovų sprendimas buvo netikėtas tiek puikiai Mildą vertinusiems komisijos nariams, tiek pačiai dainininkei, kuri po tokio sprendimo negalėjo nuslėpti savo nusivylimo emocijų ašarų.

   Tačiau prisiminkime, kas yra Mildos mokytoja? Tai Justė Arlauskaitė Jazzu, kuri jau kuris laikas feisbuko socialiniame tinkle  garsėja savo įžeidžiais pasisakymais. Gal tuomet toks žiūrovų sprendimas nebus labai jau netikėtas? 

   „Nežinau kodėl, bet įvyko pati didžiausia neteisybė, kokią aš esu patyrusi „X Faktoriuje“. Šis žmogus yra nuostabus artistas, man labai gaila ir tikrai nebelinksma. Noriu Mildai palinkėti didžiausios sėkmės, nes tu buvai man viena iš laimėtojų“, – Jazzu žodžius cituoja portalas Delfi.

   O dabar leiskite jums pravesti trumpą ekskursiją į neseną praeitį ir priminti pačios Justės Arlauskaitės žodžius, adresuotus galimiems laidos „X Faktorius“ žiūrovams ir potencialiems balsuotojams už dalyvius. Citavome jos feisbuko paskyros pasisakymus straipsnyje Justė Arlauskaitė (Jazzu): „Susitiksime teisme, negaliu sulaukti“

   Galime tik spėti, kad toks arogantiškas, nepagarbus Mildos mokytojos elgesys tautos atžvilgiu ir padarė įtaką „X Faktorius“ žiūrovams, kurie sąmoningai atsisakė balsuoti už Jazzu mokinę, taip norėdami išreikšti savo nepritarimą ne „X Faktorius“ dalyvei, o jos mokytojai. 

   Perfrazuojame pačios Justės klausimą: Ar iš tiesų Mildos pasitraukimas buvo netikėtas, o gal vis tik dėsningas atsakas į Jazzu nepagarbą Lietuvos tėvams ir buvusiems savo gerbėjams? Paliekame jums nuspręsti, ar Milda netapo Jazzu konfrontacijos su tauta auka?

   Skaityti komentarus