°C
   2022 10 07 Penktadienis

   Astrologinė prognozė gegužės 10–16 dienoms

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2021-05-09 21:00:00

   AVINAS

   Šios savaitės pradžia privers pagalvoti apie materialinius reikalus, statybas, remontą, žemės ūkį, verslą. Derėtų nuodugniai apsvarstyti savo turtinius reikalus, be išankstinio nusistatymo, godumo, suvokiant, kad, kiek gauni, tiek kažkokia forma ir atiduodi. Regis, pavyks tinkamai apsipirkti, pasimokyti, pasireklamuoti. Nuo savaitės vidurio gali parūpti nauji startai. Galbūt gausite žinią, kuri išvaduos jus nuo pasirinkimo dilemos. Savaitgalį prioritetą teikite šeimai, rūpinkitės namais, sodyba.

   JAUTIS

   Savaitės pradžioje kažkokie įvykiai gali pareikalauti iš jūsų kantrybės. Regis, teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius ir finansinius planus, sutartis. Savaitės viduryje prasidėjus jaunačiai, galite sulaukti įdomių pasiūlymų, arba patys siūlysite naujoves, trauksite kitus į avantiūras. Paaštrės uoslė pinigams, naudingiems sandoriams. Tačiau gali būti, kad antroji pusė ar verslo partneriai nepasižymės kuklumu, derėdamiesi dėl savo dalies. Norėsite būti teisingi, dosnūs, bet kartu nieko neprarasti. Verta stengtis.

   DVYNIAI

   Savaitės pradžioje būsite gana tingiai nusiteikę, sumažės jūsų aktyvumas, išskyrus polinkį kurti nerealius planus. Visgi neblogai seksis meninė, farmacinė, labdaros veikla. Kai kurie slapti siekiai gali būti susiję su nelegaliu uždarbiu, įtakos sferomis ar kt. Kas tai bebūtų, norėsis, kad ir toliau liktų paslaptyje. Dėl to būsite netgi linkę kažką paaukoti. Kita vertus, būsite nusiteikę ginti savo interesus bei požiūrį, jeigu jaučiatės šmeižiami ar ignoruojami. Savaitgalį pasidžiaukite gamta, pailsėkite, pasilepinkite.

   VĖŽYS

   Savaitės pradžioje intensyviai bendrausite su bendraminčiais, senais bičiuliais ir kt. Turėtų pavykti pasirašyti paruoštas sutartis, sustiprinti dalykinius ir draugystės ryšius. Galimos kiek neracionalios išlaidos. Jeigu įsiliesite į naują kolektyvą ar organizuosite renginį, teks būti pasitempusiems, gerai atrodyti, tinkamai elgtis. Tai pareikalaus pastangų, savikontrolės. Savaitės antroje pusėje jus labiau jaudins dvasiniai, iracionalūs dalykai, konfidenciali informacija ir sveikata. Nesivelkite į intrigas, sąmokslus, riaušes.

   LIŪTAS

   Savaitės pradžia gali būti kebli dėl dalykinių ar bendravimo nesklandumų. Tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas. Teks rimčiau padirbėti, jei nenorite prarasti užimamų pozicijų. Kad ir kokie rūpesčiai jus kamuotų, pasistenkite išlikti geros nuotaikos ir negadinti jos kitiems. Netrukus jums pavyks pastūmėti pirmyn dalykinius reikalus, rasti reikalingų bendradarbių ar bendraminčių. Visą laiką elkitės korektiškai, nes jus akylai stebės viršininkai, kolegos ir kt. Savaitgalį itin saugokite sveikatą, neikite į susibūrimus.

   MERGELĖ

   Šią savaitę kai kuriuos savo sumanymus realizuosite be didelių pastangų. Galite gauti žinią iš viešosios institucijos, apsispręsti dėl dalykinio pasirinkimo, verslo ateities. Jaunaties pradžia tarsi leis pradėti naują darbų ir planų ciklą. Geriau seksis tiems, kurie turi būrį bendraminčių, įdomių idėjų ir yra pasirengę dėl jų pakovoti. Tik mokėkite atskirti realias idėjas nuo pavojingų iliuzijų ir beprasmių ambicijų. Savaitgalį nenustygsite vietoje. Jeigu kur nors vyksite, atsargiai kelyje.

   SVARSTYKLĖS

   Savaitės pradžioje neprotinga būtų išsisukinėti nuo pareigų, vilkinti neatidėliotinus reikalus. Gali atakuoti kreditoriai. Peržiūrėkite ir sutvarkykite finansinius dokumentus. Jeigu turite skolų, pasirūpinkite jas atiduoti. Prasidedant jaunačiai, pravartu planuoti šeimos biudžetą, pagalvoti, kaip galima sumažinti išlaidas, ką daryti su investicijomis, skolomis. Skirkite daugiau laiko ir dvasiniams, intelektiniams interesams. Savaitgalį ne viskas bus nuspalvinta rožinėmis spalvomis, tačiau įgysite įdomios patirties.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžioje gyvenimo ar verslo partneris jums gali pareikšti pretenzijas, iškelti didelių reikalavimų. Pasistenkite jį suprasti. Labai palengvės, jei išsiaiškinsite meilės ar draugystės srityse kilusius nesusipratimus. Savaitės viduryje aktyviai bendrausite, stengsitės įgyvendinti meilės troškimus, kūrybinius sumanymus. Pasitelkite kantrybę ir diplomatiją, jei bus neįmanoma išvengti nepageidaujamų kontaktų, nedoro oponavimo, konkurencijos. Savaitgalį veršitės kuo toliau nuo namų.

   ŠAULYS

   Savaitės pradžioje turbūt spaus darbų ar skolų atidavimo terminai. Rimtai dirbkite pavestus darbus, laikykitės disciplinos reikalavimų. Puiku, jei energiją skirsite seniems darbams užbaigti. Nuo trečiadienio labiau parūps nauji užmojai, įvaizdis, tvarka, išorinis grožis. Tai gali pasireikšti visose srityse – namų, sodo, darbo, stiliaus. Sieksite, kad būtų daugiau komforto. Stenkitės nuosekliai vykdyti pareigas, laikytis įstatymų, nes jūsų konkurentai budriai stebi, kada suklysite. Savaitgalį pulsite išlaidauti. Jauskite saiką.

   OŽIARAGIS

   Šią savaitę prasidės jaunatis, o tai reiškia, kad iki trečiadienio pravartu užbaigti senus įsipareigojimus ir tik tuomet brėžti naujas gaires, kalbėti apie meilės jausmus. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su pramogų, renginių organizavimu. Daugiau dėmesio teks skirti vaikams. Venkite ekscentriškumo, avantiūrų. Antroje savaitės pusėje labiau parūps fizinė bei dvasinė šeimos narių, naminių gyvūnų sveikata, higiena. Jeigu savaitgalį laiką leisite su partneriu, neprovokuokite konfliktų. Bendras interesas suteiks džiaugsmo.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje teks imtis buitinių darbų bei ypač derinti savo poreikius ir planus su namiškių užgaidomis. Nervingos situacijos akivaizdžiai kenks sveikatai, todėl nepasiduokite neigiamoms emocijoms. Verčiau pagalvokite, ką galėtumėte padaryti, kad jūs patys ir jūsų aplinka taptų gražesnė, modernesnė. Antroje savaitės pusėje norėsis pasinerti į malonumų jūrą. Galbūt prasiverš jausmai ar ketinimai, apie kuriuos nė nenumanėte. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus.

   ŽUVYS

   Šią savaitę jums bus nelengva, jeigu reikės laikyti egzaminą, įskaitą, imti/teikti interviu ar pan. Guos tai, kad tai atlikę tarsi nusimesite nemalonią naštą. Kažkuo gali nustebinti artimas žmogus, galbūt brolis, sesuo. Dėl keisto pokalbio kai kurie reikalai gali pakrypti į neplanuotą pusę. Stenkitės nesusipykti su tais, kurie jums svarbūs, kad ir kaip jus erzintų jų argumentai. Kita vertus, naujos pažintys gali atverti naujus horizontus. Savaitgalį bus lengva ir įdomu bendrauti, norėsis sportuoti, mylėti, turistauti.

   Skaityti komentarus