°C
   2021 11 27 Šeštadienis

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 1–7 dienoms

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2021-10-31 21:00:00

   Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 1–7 dienoms.

   AVINAS

   Jeigu nesergate ir neslaugote artimųjų, savaitės pradžioje gerai jausitės tvarkingoje, jaukioje aplinkoje, netriukšmingoje kompanijoje. Raskite laiko apsitvarkyti. Itin atidūs būkite kelyje. Šiuo metu jūsų darbingumas ir nuotaika labai priklausys nuo santykių su kitais žmonėmis. Jų arba jūsų veržimasis konkuruoti, oponuoti kels nerimą. Tausokite savo ir kitų nervus. Nedelskite atiduoti skolas, mokėti mokesčius. Savaitgalį turbūt lipte prilipsite prie interneto arba pasiduosite impulsui kažkur toliau išvykti, pakeisti aplinką.

   JAUTIS

   Savaitės pradžioje jus džiugins kai kurie susitikimai, tačiau kels nerimą mintys apie ateitį, o išvykus į tolimesnį kelią tikėtinos problemos. Po ilgojo savaitgalio jau galėsite nuveikti tai, ką suplanavote, ir netgi daugiau. Gali kilti ūpas eksperimentuoti su dietomis, keisti įvaizdį. Antroje savaitės pusėje tikėtina aštri įtampa, bendraujant su priešinga lytimi, konkurentais, oponentais. Tai privers rimčiau įvertinti asmeninius santykius, konkurenciją. Nepraraskite savitvardos, apdairiai elkitės su bendrais ir svetimais pinigais.

   DVYNIAI

   Savaitės pradžioje daug galvosite apie tarpusavio santykius, prarastus žmones, patirtus išgyvenimus. Ne viskas džiugins – atmintyje gali iškilti tai, dėl ko norėtumėte atsiprašyti ar sulaukti atsiprašymo, tačiau jau per vėlu. Regis, vis labiau domins sportas, kūrybiniai projektai, vaikų aktualijos. Nuo ketvirtadienio teks imtis daugybės smulkių darbų. Stenkitės kuo preciziškiau laikytis tvarkos, higienos reikalavimų, darbų saugos taisyklių. Saugokite sveikatą, nes gana didelė infekcijų, alergijų tikimybė.

   VĖŽYS

   Savaitės pradžioje teks nemažai bendrauti ir tai darysite gana noriai. Regis, susitiksite su giminaičiais, vaikystės draugais ar kaimynais. Jei kur nors toliau vyksite, galimi incidentai kelyje. Visgi geriausią atgaivą, atsipalaidavimą teiks savi namai, jeigu nevargina nesutarimai su šeimos nariais. Dėl skirtingų nuomonių neverta gadinti santykių. Savaitės pabaigoje tapsite patrauklesni, seksualesni. Visgi kuo geriau jums seksis, tuo daugiau rasis žmonių, linkusių jums naudotis, apsimesti draugais ar gerbėjais.

   LIŪTAS

   Savaitės pradžia turėtų būti ramesnė, o bendravimas labiau džiuginantis nei antroje jos pusėje. Jeigu jums sunku, galite sulaukti paguodos ir patarimų. Neblogai spręsis klausimai, susiję su mokslu, reklama, žiniasklaida. Kiek daugiau rūpesčių turėsite, jeigu reikia spręsti nekilnojamojo turto, statybų, remonto klausimus. Savaitės pabaigoje išvengti nesusipratimų bus gana nelengva. Kas beįvyktų, nepraraskite savigarbos ir pagarbos kitiems. Visiškai nerekomenduojama įsitraukti į avantiūras ir aršius ginčus.

   MERGELĖ

   Šią savaitę rezultatų galima tikėtis įvairių – nuo visiškai nekokių iki kuo puikiausių. Jums gali pavykti atgauti skolą, sudaryti planuotą dalykinį sandorį, susitarti dėl norimos prekės ar paslaugos. Tačiau su informacija ir transportu susiję reikalai pareikalaus daug energijos, dėmesio bei laiko. Rašydami straipsnius ar komentarus, teikdami interviu apgalvokite kiekvieną savo žodį. Nenumokite ranka į vaikų problemėles, kitaip jos virs problemomis. Regis, savaitgalį nevengsite savęs palepinti žemiškais malonumais.

   SVARSTYKLĖS

   Šios savaitės pradžioje tikėtinas filosofinis, mistinis ar religinis nusiteikimas. Nesinorės jokio šurmulio. Gali kiek šlubuoti sveikata arba rūpinsitės sergančiu šeimos nariu. Jums turėtų sektis srityse, kuriose reikalingas kūrybiškas požiūris, intuicija, gebėjimas išklausyti ir išgirsti. Antroje savaitės pusėje per neapdairumą galite prisidaryti finansinių problemų. Paskolų, draudimo, komercijos srityse derėtų viskuo abejoti ir tikrinti. Savaitgalis tikriausiai bus smagesnis ir dosnesnis.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžioje neplanuokite daug nuveikti ar intensyviai bendrauti. To tikrai nesinorės arba tiesiog stokosite energijos. Gali būti, kad pajusite stiprų vienumos poreikį. Domins meninė kūryba, medicinos aktualijos. Regis, šiek tiek liūdėsite dėl apkalbų, nemalonių gandų ar pašlijusios sveikatos. Mėnulio jaunaties momentas (ketvirtadienį) provokuos impulsyvumą, dirglumą. Jei to nesuvaldysite, nuolat kartosis ūmūs emocijų protrūkiai, o dėl jų – aštrios oponentų ir partnerių reakcijos. Savaitgalis veiks raminamai.

   ŠAULYS

   Šią savaitę suksite galvą, kaip planuoti savo gyvenimą, ateitį, kad viskas būtų gerai. Gerumu daugiau laimėsite nei principais ar priekaištais. Iš patikimo žmogaus gauta informacija gali padėti išvengti nuostolio arba beprasmių pastangų. Nuo savaitės vidurio tarp aplinkinių jausitės nesmagiai dėl intrigų ar keistų nuojautų. Kita vertus, tai gali jus išgydyti nuo iliuzijų dėl kai kurių asmenų ar idėjų. Saugokite sveikatą, nes bus labai lengva užsikrėsti. Savaitgalį užsiimkite tuo, ką mėgstate, tik venkite svaigalų.

   OŽIARAGIS

   Šią savaitę kalbos suksis apie dvasinius dalykus, keliones, studijas, politiką. Galite gauti svarbios informacijos. Venkite ginčų, konfliktų. Atsargiai kelyje. Po ilgojo savaitgalio svarbu nuosekliai susiplanuoti dienotvarkę ir jos laikytis. Viską darykite iš esmės, apgalvotai. Tam tikra aktualija bus draugai, buvę ar potencialūs partneriai. Regis, kiek susipainiosite santykiuose, prioritetuose. Savaitgalį skirkite poilsiui, nekelkite sau jokių reikalavimų. Rūpinkitės sveikata, atsipalaiduokite. Tiktų užsiimti menine kūryba.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje galvosite apie mirtį, amžinybę, transformacijas. Galbūt labai domins ezoterinės teorijos. Neblogai seksis mokslai, publikavimo reikalai. Tačiau finansinės problemos gali neduoti ramybės. Darbe, viešumoje bus nelengva bendrauti, ypač su vadovybe, verslo klientais. Vienai arba kitai pusei stigs lankstumo, tolerancijos, o priešiška kritika liesis per kraštus. Savaitės pabaigoje nebegalėsite pakęsti įprastos rutinos, primetamų taisyklių. Kontroliuokite savo polėkius, venkite pavojingos rizikos.

   ŽUVYS

   Savaitės pradžioje tikra laimė būtų darnūs santykiai su sutuoktiniu, partneriu, nes jums itin reikės supratingo palaikymo, buvimo poroje jausmo, o vienatvė baugins. Galbūt atsiras galimybių pasipelnyti ar sutaupyti perkant. Neatidėliokite finansinių reikalų tvarkymo – draudimo, mokesčių, įmokų ir t. t. Savaitės pabaigoje verčiau susilaikykite nuo abejotino interviu bei spontaniškų sutarčių. Saugokitės avarijų. Galimas pasiūlymas susijęs su kelione, stažuote ar pan. Galvosite apie naujas perspektyvas.

   Skaityti komentarus