°C
   2022 08 13 Šeštadienis

   Astrologinė prognozė sausio 3–9 dienoms

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2022-01-02 21:00:00

   AVINAS

   Šią savaitę jums bus nesunku atkreipti į save aplinkinių dėmesį ir įrodyti, ko esate verti. Tikėtinos draugiškos kompanijos, kolektyvinės pramogos. Galite užmegzti intriguojamą pažintį. Neatsisakykite originalių pasiūlymų, tačiau viską vertinkite racionaliai. Nuo ketvirtadienio reikėtų vengti intensyvaus bendravimo, tuščių kalbų. Tiesiog gerbkite save ir kitus, nesivelkite į intrigas, apkalbas. Savaitgalis gali pažerti įspūdžių, romantikos. Visgi atminkite, kad santykiuose su žmonėmis būtinas apdairumas.

   JAUTIS

   Šios savaitės pradžia jums leis geriau suvokti jūsų galimybes ir perspektyvas. Nemažai svarbių reikalų galite aptarti su profesionalais. Regis, sunkiausia susitarti bus su vyresnio amžiaus ar konservatyviais, kritikuojančiais asmenimis. Tai arba namų, šeimos reikalai, viešos situacijos gali sukelti emocinių išgyvenimų. Nesivelkite į debatus, jeigu tam nėra būtinybės. Nuo ketvirtadienio daug dėmesio skirsite draugams bei mėgstamai veiklai. Savaitgalis palankus ramiai veiklai, meninei kūrybai. Saugokite sveikatą.

   DVYNIAI

   Savaitės pradžioje būsite psichologiškai įžvalgūs, linkę analizuoti, galvoti apie paskolas, investicijas, verslo projektus, studijas, globalinius dalykus ir pan. Galbūt planuosite gyvenimo permainą arba kažkur toliau vyksite, dalyvausite. Turiningas renginys padarys įspūdį, tačiau kelyje tykos sunkumai. Neblogai seksis ruošti publikacijas, rašyti, mokytis, tačiau atsakomybės našta, konkurencija gali kelti nerimą. Savaitgalis suteiks platų pasirinkimą, kaip, su kuo leisti laiką. Galite tikėtis pakvietimų.

   VĖŽYS

   Savaitės pradžia bus labai produktyvi, jei tikslų siekti jums padeda patikimi žmones. Tam tikra prasme juos patikrinsite. Visgi nesitikėkite lengvo praturtėjimo, venkite abejotinų būdų populiarumui pelnyti. Stiprinkite saitus su artimais žmonėmis, vaikais. Nuo savaitės vidurio pasižymėsite dvasiniu, kūrybiniu, intelektiniu pakilimu. Daugiau dėmesio nukreipsite į nuo rutinos nutolusius dalykus. Tikriausiai ir aplinkinius mėginsite įtraukti į jus dominančias diskusijas bei kažkuo įtikinti. Galima ypatinga pažintis.

   LIŪTAS

   Savaitės pradžia bus darbinga. Pavyks išblaškyti abejones dėl jūsų patikimumo ir sugebėjimo vykdyti reformas. Visgi daug klausimų reikės derinti su kitais. Bus sunku, jeigu jie oponuoja. Pasistenkite pažvelgti į situaciją objektyviau. Būsite linkę skirti laiko ir lėšų sveikatos stiprinimui, išvaizdos gerinimui. Galite susidomėti nauju profesiniu ar finansiniu planu, investicijų galimybe. Savaitgalį jus vilios neįprastas laisvalaikis, turiningi renginiai, išvykos, pažintys. Domėsitės globaliais dalykais, kelionėmis.

   MERGELĖ

   Šią savaitę gerai seksis įvairi veikla, o ypač kūrybinis darbas. Domins ir pramogos, renginiai. Bus daugiau geranoriškumo, padvelks naujovėmis, pažvalėsite. Galbūt tam turės įtakos komplimentas, dovana, jūsų ar jūsų vaiko talento įvertinimas ir pan. Deja, rūpesčių gali sukelti techniniai reikalai. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto ar ryšių sutrikimų. Savaitės pabaigoje turėsite galimybę laimėti dominančio asmens palankumą, padaryti įspūdį. Galbūt pasiryšite reikšmingai permainai.

   SVARSTYKLĖS

   Šią savaitę daug dėmesio skirsite vidiniam pasauliui, prisiminimams bei vaikams. Kartu su artimais žmonėmis galite aptarti bendrus šeimos reikalus, verslo planus. Tai turbūt neliks tuščiomis kalbomis. Savaitės viduryje pavyks labai kūrybingai padirbėti. Parodykite inciatyvą, jeigu trokštate su kuo nors susipažinti, paskirti pasimatymą. Galbūt šiuo metu susidomėsite nauja veikla ar dieta, sveikatos stiprinimu, išvaizdos koregavimu. Savaitgalį palanku taisyti santykius bei juos megzti.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžia skatins bendrauti, flirtuoti, viskuo domėtis. Galite leistis į kelionę arba sugrįžti iš jos. Regis, grįžus užgrius nelengvi namų rūpesčiai. Nesistenkite perauklėti šeimos narių arba darykite tai labai taktiškai. Nuo savaitės vidurio vis labiau domins reikalai, susiję pramogų verslu, parodomis, vaikų saviraiška, sportu. Galbūt vyksite į pobūvį, renginį ar pasimatymą. Savaitgalį verta užsiimti ūkiniais reikalais, įsigyti komforto ar dekoro prekę. Tikėtina, kad įsigytas daiktas jūsų nenuvils.

   ŠAULYS

   Savaitės pradžioje jausitės gana komfortiškai ir be įtampos tvarkysite numatytus reikalus. Regis, šiek tiek papilnės jūsų piniginė arba dovanų krūvelė, o komercinis sandoris pasirodys naudingas. Savaitės viduryje padaugės bendravimo su įvairiais žmonėmis. Galite gauti intriguojamos informacijos. Regis, kils noras šį tą keisti santykiuose, namų aplinkoje, koreguoti savo elgesį, gyvenimo būdą ar pan. Savaitgalį jūsų nenuviltų šou arba sportinis renginys, aktyvus laisvalaikis su vaikais, kita atrakcija.

   OŽIARAGIS

   Savaitės pradžia palanki ir darbuotis, ir linksmintis, svarbu, kad tik būtų su kuo. Ji netinkama užsisklendimui. Tikėtini komerciniai reikalai, įvairūs pirkiniai. Gali atsirasti proga papildomai užsidirbti. Visgi pasistenkite per daug nerizikuoti srityse, susijusiose su nekilnojamuoju turtu, investicijomis, šeimos gerove. Palanku plėsti gerbėjų ratą ir didinti savo populiarumą. Tačiau būtina kontroliuoti, ką kalbate, rašote. Savaitgalį laiką maloniausiai leisite įprastoje aplinkoje prie jaukaus namų židinio šalia mylimų žmonių.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje būsite užsisvajoję, išsiblaškę. Galimi keisti nesusipratimai. Nors reikalai judės lėtai, tačiau galimas produktyvus meninis įkvėpimas, intuicijos proveržiai. Galite patirti paslaptingą gundymą. Savaitės viduryje patirsite, kas tai yra įdomus bendravimas. Tik nepasiduokite spaudimui imtis abejotinos aferos. Ir nepamirškite, kad laimė yra vidinė būsena, kurią turite susikurti patys. Savaitgalį sėkmės galima tikėtis veikloje, reikalaujančioje greitos reakcijos, iškalbos, mokėjimo subtiliai bendrauti.

   ŽUVYS

   Savaitės pradžioje tikėtini įdomūs ir naudingi susitikimai, intriguojami pasiūlymai iš pažįstamų asmenų. Pats metas atskleisti kūrybiškąją ir romantiškąją savo asmenybės pusę. Savaitės viduryje labiausiai trokšite ramybės, stabilumo. Nepradėkite didelių ūkio darbų, nes nepajėgsite jų atlikti. Ypač rūpinkitės sveikata, higiena, išvaizda. Gali sujaudinti keistas dėmesys, slaptas palankumas ar nepalankumas. Galbūt kažkas jums iškrės staigmeną. Savaitgalį būsite linkę pataikauti savo įgeidžiams, ieškoti malonumų.

   Skaityti komentarus

   kEMlzpAX 2022 21 01 11:37

   555

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai