°C
   2019 05 24 Penktadienis

   Gyvūnas, kurį pamatysite pirmą, atskleis jūsų asmenybės tipą

   Nuotrauka: healthy-holistic-living.com nuotr.

   2018-10-07 18:00:00

   Būkite sąžiningi: kokį gyvūną paveikslėlyje pamatėte pirmiausia? Norite tikėkite, norite ne, bet kiekvieno smegenys pirmiau atpažįsta skirtingus objektus, kas gali daug papasakoti apie žmogaus asmenybę. 

   1. Koala

   Jei pirmiausiai pamatėte Koalą, tikėtina, jog esate tiek pat mielas ir švelnus, kaip šis gyvūnas. Linksmas ir guvus, jūs esate žmogus mėgstantis linksmą kompaniją. Be to, jūs gebate vertinti net ir mažiausius dalykus gyvenime. Jūs norite atrasti laimę bet kur, kur einate ir būtent dėl šios priežasties žmonės negali jums atsispirti.

   2. Žirafa

   Žirafa? Panašu, kad jums svarbiausia gyvenime apmąstymai ir paprastumas. Jūs svajojate apie žvaigždes, bet tuo pačiu metu tvirtai stovite ant žemės. Jūs esate kuklus ir paprastas, bet tikrai ne prastas. Jūs esate tikras mąstytojas, pasiekiantis aukštesnį suvokimo lygį nei didžioji dalis žmonių.

   3. Dramblys

   Dramblys - didingas gyvūnas. Visai kaip jūsų asmenybė! Jūs stumiatės pirmyn, norėdamas pasiekti didybės, bet jūs tai sugebate pasiekti švelniai, spinduliuodamas šiluma visur aplink. Jūsų asmenybė - tai idealus mišinys tarp didybės ir nuolankumo. Jūs žinote, jog esate ypatingai stipri asmenybė, bet neturite noro tuo puikuotis.

   4. Kiaulė

   Kiaulė? Nenusiminkite. Nors tai ne egzotiškiausias gyvūnas sąraše, jis puikiai atitinka jūsų asmenybę: gudrus ir lengvai prisitaikantis prie besikeičiančių aplinkybių. Jūs esate gudrus, gebantis savo žavesį įjungti tada, kai to reikia. Jūs žinote, ką norite pasiekti ir matote aiškų kelią savo tikslo link. Kai kurie gali manyti, jog esate apsukrus, bet aukštas intelektas yra jūsų stipriausias ginklas.

   5. Antis

   Antis virš vandens atrodo tokia rami, bet po vandeniu ji be perstojo iriasi savo pelekais vienintele žinoma kryptimi - pirmyn. Tai esate jūs. Išorėje  - ramus, santūrus, taikus žmogus, bet viduje - jūsų mintys ir idėjos sukasi kaip vijurkas. Dėl to, esate paslaptingas iš prigimties, nemėgstantis, kai kiti žino, ką mąstote. Ne visi išties jus pažįsta, bet tie, kuriems atsiveriate, myli jus dėl jūsų stulbinančių minčių ir žavios asmenybės.

   6. Katė

   Jei pirmiausiai pamatėte katę, esate karys. Galite padaryti beveik bet ką, kad išsisuktumėte iš sunkios situacijos ir jūsų žudiko instinktai padeda jums tai įvykdyti. Dažnai mėgstate būti vienas su savimi ir jums nelabai rūpi, ką apie jus mano kiti žmonės. Jūs pasitikite vienu žmogumi - savimi.

   7. Pelėda

   Pelėda, didingas girių paukštis, nuo senovės simbolizuojantis išmintį. Jūs esate išmintingas, ramus, santūrus. Jūs nedarote skubotų sprendimų, pirmiausiai viską apmąstote ir tik tada veikiate. Jūs vengiate kovų, bet jei kito pasirinkimo nėra - pasistengiate jog tai būtų greita ir efektyvu. Jūsų išmintis veda jus gyvenimo keliu ir leidžia žmones permatyti kiaurai. Jūs visada išliekate vienu žingsniu priekyje, nes žinote, kaip žaisti gyvenimo žaidimą. Jūsų išmintis - tai stipriausia jūsų savybė.

   8. Lokys

   Jei pirmiausia pastebėjote lokį - viskas aišku. Esate tvirtas, nepalaužiamas žmogus. Jūs žinote kaip būti švelniu su žmonėmis, kuriuos mylite, bet sudraskysite bet ką kas stos skersai kelio jums ar jūsų šeimai. Jūs gerai žinote savo galimybes, bet to nemėgstate rodyti kitiems žmonėms, nes labiau mėgstate tokius dalykus laikytis sau... Nebent kažkas jus išprovokuos ir pažadins žvėrį viduje.

   Šaltinis: www.healthy-holistic-living.com

   Skaityti komentarus