°C
   2019 06 16 Sekmadienis

   Jaunatis ir dalinis Saulės užtemimas sausio 6: galimybė pakeisti likimą

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-01-04 21:00:00

   Su kokiomis mintimis ir nuostatomis jūs pateksite į užtemimų koridorių, taip ir toliau judėsite.

   Šis gamtos reiškinys atveria naują užtemimų koridorių, kai bet kuris įvykis gali iš esmės pakeisti gyvenimą. Žmogus tampa jautresnis, mintys yra aiškesnės, ryškesnės, tačiau lengva pasiduoti baimei. Būtent tai dažnai mus paralyžiuoja, todėl neįmanoma pasiekti to, apie ką svajojame.

   Daugelis bijo užtemimų, nes jie neša permainas, o permainos ne visada džiugina, ne visada norisi kažką gyvenime keisti.

   Tačiau verta paleisti abejones ir baimes, ir jos bus pakeistos skaidriomis mintimis bei aiškiu planu, kur eiti toliau. Taip pat tikėtina, kad užtemimo metu gausite Visatos užuominą ir pateksite į gyvenimo sėkmės ruožą.

   Kuo ypatingas 2019 sausio 6 dienos Saulės užtemimas

   Jaunas Mėnulis užtemdo saulę Ožiaragio ženkle. Atsidarys naujas užtemimų koridorius, o mums tai reiškia naują likimo posūkį. Su kokiomis mintimis ir planais žmogus sutiks šį užtemimą, taip jis ir praleis metus.

   Užtemimo pamatyti greičiausiai nepavyks. Jis vyks anksti ryte, o dabar žiema, ir labai retai matome saulę net įprastomis dienomis. Mėnulis tik iš dalies užstos saulę, o mūsų regionuose šio reiškinio matomumas bus beveik nulinis.

   Tačiau užtemimo įtaką pajus kiekvienas iš mūsų. Kažkas pajus stiprų jėgų antplūdį, įkvėpimo bangą, o kažkas užklups baimės. Galimi sveikatos būklės pablogėjimai, galvos skausmai, depresija, tačiau visi šie simptomai – vidinės disharmonijos  pasekmė.

   Jei jaučiatės per užtemimą „kaip ne savo vietoje“, tai reiškia, kad gyvenime kažkas vyksta neteisingai, todėl kūnas pasako, kad laikas keistis.

   Tokiu atveju svarbiausia yra ne panikuoti, o dieną skirti savianalizei. Meditacija yra puikus būdas save nuraminti. Jei tokia praktika jums netinka, pabandykite tiesiog atsigulti tyloje, įjungti švelnią, atpalaiduojančią muziką ir išjungti vidinį dialogą.

   Tiesiog klausykite savo kvėpavimo, atsitraukdami nuo problemų ir minčių. Po šio pratimo pajusite kaip jėgos grįžta. Gali staiga paaiškėti seniai ramybės neduodančių klausimų sprendimas, ateiti ilgai ieškoti atsakymai.

   Pirmoji 2019 metų Mėnulio jaunatis: rekomendacijos

   Saulę užtemdęs Mėnulis leis į viską pažvelgti nauju kampu. Pasaulis bus jaučiamas labiau intuityviu lygiu, o regimasis realybės suvokimas atsitrauks į antrą planą.

   Jaunatis prasidės Ožiaragyje – tai stabilumo ir tvirtumo ženklas. Jei šiuo metu išsikelsite konkretų tikslą, tuomet yra didelė tikimybė, kad viskas įvyks tiksliai kaip numatyta.

   Norite naujo darbo, padidinti pajamas, pagerinti santykius su mylimu žmogumi? Aiškiai suformuluokite savo troškimus, užsirašykite juos, apgalvokite savo svajonių įvykdymo planą, ir Visata padės jums pasiekti tai, ko norite.

   Išvakarėse, sausio 5 d., pagulėkite vonioje, tarsi simboliškai nuplaudami visą sukauptą negatyvą. Mintyse įsivaizduokite, kaip traukiasi blogis, kūnas atsinaujina, o siela atsiveria šviesai. Tai labai veiksmingas pratimas, leidžiantis atsikratyti to, kas jus slegia ir prikviesti sėkmę į gyvenimą.

   Jei jūsų gyvenime yra neišspręstų konfliktų, pasistenkite tai sutvarkyti. Paprašykite atleidimo, o jei negalite su vienu ar kitu asmeniu susitikti, tuomet atsiprašykite raštu ir patys jam atleiskite. Tegu jūsų širdis išsivaduoja iš pykčio ir  nuoskaudų. Atsikratę neigiamų ir slegiančių dalykų padarote vietos tam, kas gero ir gražaus gali su jumis nutikti.

   Klausykitės vidinio balso, apsižvalgykite aplinkui. Jūsų gyvenime nėra atsitiktinių žmonių ir įvykių. Viskas turi gilią prasmę, net jei to nesuprantate.

   Šių pratimų efektyvumas Jaunaties ir užtemimo metu keleriopai stipresnis, nei bet kuriuo kitu laikotarpiu. Tuo įsitikinsite gana greitai.  Ir atminkite: su kokiomis mintimis ir nuostatomis jūs pateksite į užtemimų koridorių, taip ir toliau judėsite.

   Jūsų tikslas yra atrasti vidinę harmoniją, suprasti save - tai ir bus jūsų raktas į laimę.

   Skaityti komentarus