°C
   2019 02 15 Penktadienis

   Karjera pagal Zodiaką: profesinė ir finansinė sėkmė

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-07-09 15:00:00
   2018-07-09 15:00:00

   Pinigai mėgsta tuos, kurie dirba savo darbą. Todėl, renkantis profesiją logiška derinti ją su savo charakteriu. Bet kartais tai padaryti būna labai sunku. Baigi mokyklą, išsirenki profesiją ir pamatai, kad tu daug geriau gali daryti visai kitus darbus, o šita profesija tau nemiela ir neįdomi. Pasaulyje begalė profesijų ir kaip išsirinkti būtent tą vienintelę, labiausiai tinkančią ir mėgiamą? Beje, tai liečia ne tik jaunuolius, baigusius vidurinius mokslus, bet ir suaugusiuosius, kurie neteko darbo ar yra nepatenkinti savo karjera. Atsakyti į šį klausimą bando astrologai.

   Avinas

   Šio ženklo atstovai pelnytai laikomi tinkamiausi siekti karjeros. Ambicingi, sąžiningi, aktyvūs, turintys ryškias lyderio savybes – visa tai padeda jiems siekti savo tikslų. Avinai moka priimti sprendimus ir už save, ir už kitus – ką padaryti, apskritai, yra gana sunku. Jie nemėgsta būti eiliniu varžteliu svetimame mechanizme ir trokšta būti pilnai atsakingi už savo darbą. Savarankiškumas, pasitikėjimas savimi, entuziazmas ir kūrybiškumas padeda jiems siekti karjeros aukštumų kone visose srityse, bet pirmiausia kaip vadovams, vadybininkams, politikams, oratoriams, žurnalistams, verslininkams ar ekonomistams.

   Jautis

   Tai aiškaus tikslo turėtojų ir siekėjų ženklas. Jie žino, ko nori, į savo tikslą eina atkakliai, nesustodami, nemesdami kelio dėl takelio ir įveikdami visas kliūtis. Užsispyrimas ir kruopštumas daro juos nepakeičiamais darbuotojais, ypatingai vertinamais vadovybės. Atsakingumas ir sugebėjimas priimti sprendimus gali padėti Jaučiams pasiekti geros karjeros versle ir gamyboje, taip pat gyvulininkystės, ūkininkavimo, inžinerijos, aktorystės, muzikos bei medicinos srityse. Visgi karjera – ne pagrindinis jų tikslas. Aukštas postas Jaučiams pirmiausia reikalingas dėl finansinio stabilumo ir gyvenimo gerovės.

    

   Dvyniai

   Savo sugebėjimų dėka Dvyniai gali pasiekti neblogos karjeros, bet tik griežtai apibrėžtose srityse. Visa esmė rutinoje – jie negali jos pakęsti, todėl nesugeba ilgai pradirbti darbovietėje, perkėlinėdami dokumentus iš vieno aplanko į kitą. Be banalaus nuobodulio, kitas Dvynių priešas – atkaklumo stoka. Jie labai greitai užsidega ką nors daryti ir lygiai taip pat greitai atvėsta, susidomėję kuo nors kitu. Dėl to gyvenime gali pakeisti ne vieną darbovietę. Tačiau jei Dvynių veikla bus susijusi su bendravimu, naujais įspūdžiais ir – idealu – su vietų kaita, tokiame darbe jiems nebus lygių. Dvyniai gali būti oratoriais, politikais, verslininkais, pardavėjais, reporteriais. Šiose srityse jų emocingumas, aštrus protas ir oratorinis talentas garantuos puikią karjerą ir gerą uždarbį.

   Vėžys

   Šio ženklo atstovai išvis neturi jokių karjeros siekių ir ambicijų, nors darbe jų naudojama apgalvotų sprendimų ir atsargių veiksmų taktika duoda savo vaisių. Dėl to jie mažai klysta ir dažnai laimi prieš karštakošius kolegas. Vėžiai tvirtai užima savo pozicijas ir kiti gali net nebandyti į jas pretenduoti. Gimusieji po šiuo ženklu save gali atrasti įvairiose srityse, ypatingai susijusiose su prekyba, maisto pramone, nekilnojamu turtu, bankų veikla. Įgimtas estetiškas požiūris į pasaulį leis pasireikšti su menu susijusiose profesijose: dizaine, foto mene, muzikoje, literatūroje. 

    

   Liūtas

   O, taip – šio ženklo atstovai gimę vadovauti. Netgi užimdami labai kuklias pareigas, sugeba organizuoti aplink esančių žmonių darbą, priimti sprendimus ir atsakomybę. Jie labai praktiški, todėl niekada negaiš laiko fantastiškiems projektams. Darys tik tai, ką gerai išmano ir ką laiko naudingu bei perspektyviu. Šios savybės daro Liūtus gerais darbuotojais, ypatingai vadovaujančiose arba organizacinėse pareigose. Globėjiškas požiūris į aplinkinius dažnai paskatina juos rinktis su dėstymu ar konsultavimu susijusias profesijas. Ir, žinoma, Liūtai visada pasirinks profesiją, kurioje įžvelgs galimybę gauti savo penkias minutes šlovės ar tapti žinomais. Jie gali tapti puikiais politikais, gydytojais, pedagogais, aktoriais, režisieriais, teisininkais, patarėjais, rašytojais.

   Mergelė

   Darbštuolių ženklas – už šią savybę labai vertinamos darbdavių. Mergelės sugeba ne tik puikiai atlikti ypatingo kruopštumo ir skrupulingumo reikalaujantį darbą, bet ir pasižymi blaiviu, analitiniu mąstymu. Savo darbo baruose niekas geriau nesusitvarkys, nei šio ženklo atstovai. Tai puikūs savo srities specialistai, tačiau dėl ambicijų stokos retai pasiekia karjeros aukštumų. Mergelėms geriausiai tinka profesijos, susijusios su buhalterija, leidyba, paslaugų sfera, mokslu ir medicina, bankininkyste bei vadovų padėjėjų pareigos.

   Svarstyklės

   Dėl savo unikalaus mąstymo Svarstyklės retai klysta – darbe taip pat. Tai joms suteikia persvarą prieš energingesnius ir ryžtingesnius kolegas. Laikas dirba Svarstyklių naudai: kuo ilgiau trunka darbo stažas, tuo daugiau galimybių vadovybei įvertinti darbuotojo savybes, kurios ne visada iš karto pastebimos. Šio ženklo atstovai pakankamai aktyvūs, sugeba susikoncentruoti ir niekada nieko nedaro karšta galva ar atsitiktinai. Geros karjeros Svarstyklės gali pasiekti tose srityse, kur labiausia prireikia jų diplomatiškumo ir sąmoningumo: nuo leidybos ir sveikatos apsaugos iki teisingumo ir politikos.

    

   Skorpionas

   Ne paslaptis, kad Skorpionai – savo pasiekiantys laimėtojai. Jie nė sekundei nesuabejoja savo jėgomis ir kelyje į užsibrėžtą tikslą įveikia visas kliūtis. Todėl beveik visada gauna tai, ko trokšta. Kitas reikalas, kad Skorpionų horizontai – labai platūs, o tikslai ne visada siejasi su darbu. Bet jei jau jie susiruošė siekti karjeros aukštumų, įsigyt naują įrenginį ar atrasti naują fizikos dėsnį – būkite ramūs: su laiku jie tai padarys. Savo tikslo link jie eina ramiai ir atkakliai, niekam neužleisdami kelio. Aukštas intelektas, išvystyta intuicija ir įprotis pasikliauti tik savimi atveria jiems bet kurias duris. Realizuoti save šio ženklo atstovai gali bet kurioje su tyrinėjimais susijusioje srityje, kur galės būti už viską atsakingi ir taps tikrais pionieriais. Skorpionai gali būti puikiais mokslininkais, psichologais, psichiatrais, rašytojais, chirurgais, tyrinėtojais bei detektyvais.

   Šaulys

   Šio ženklo atstovai – lengvi kaip vėjas. Darbe tai yra ir privalumas, ir didžiausias trūkumas. Jie nepripažįsta spaudimo ir griežtų rėmų, todėl būna sunku susitaikyti su būtinybe ateiti į darbą be vėlavimų, kaip ir su kitais jų asmeninės laisvės apribojimais. Negana to, Šauliai nepripažįsta autoritetų, todėl sunkiai pasiduoda viršininko vadovavimui ar nuryja nuoskaudą. Šie bruožai trukdo jiems siekti karjeros. Tačiau kiti jų talentai – entuziazmas, nuoširdus susidomėjimas ir meilė savo darbui, teisingumas, proto guvumas dažnai Šaulius padaro puikiais specialistais, galinčiais daug ko pasiekti savo sugebėjimų, o ne subordinacijos dėka. Šauliai puikiai jaučiasi su bendravimu, aktyvia veikla ir netgi rizika susijusiose srityse. Jiems tinka tokios profesijos, kaip pardavimų ar reklamos agentas, pardavėjas, sportininkas, aktorius, kaskadininkas, žurnalistas.

   Ožiaragis

   Tai pats sėkmingiausias Zodiako ženklas karjeros ir darbo atžvilgiu. Ožiaragiai yra ambicingi, dalykiški, pajėgūs – galima sakyti, kad jie turi visas tas savybės, kurių reikia norint tapti vadovais (Ožiaragiai to visada nori) ir mėgautis karjera. Lėtai, bet pasitikinčiai jie sieks karjeros aukštumų, įveikdami kliūtis savo kelyje ir, reikia pasakyti, jie turi visas galimybes jas pasiekti. Ypatingai jiems seksis pasirinkus mokslininko, mokytojo, gydytojo, inžinieriaus, juvelyro, bako darbuotojo, tyrinėtojo profesijas.

    

   Vandenis

   Tai genijų ženklas. Būtent tarp šio ženklo atstovų daugiausia žmonių su ypatingais ir išskirtiniais sugebėjimais, tačiau labai svarbu, kad jų sugebėjimus suprastų vadovai. Nežiūrint to, kad Vandeniai pasižymi nestandartiniu mąstymu ir darbe trykšte trykšta naujomis idėjomis, jų santykiai su vadovybe gali būti gana sudėtingi – laisvi viduje Vandeniai nepripažįsta punktualumo ir kruopštaus kasdienio darbo. Jų stilius – įkvėpimo ir fantazijos šėlsmas, kurių niekaip nepadėsi ant konvejerio. Būtent dėl to Vandenių talentai gali realizuotis tik gavus darbe visišką laisvę. Tada jie pasieks begalinių, kitiems tik svajonėse matomų aukštumų. Atsižvelgus į jų talentus, Vandeniams tinka “laisvos” profesijos: išradėjo, rašytojo, žurnalisto, reklamos specialisto. Jie puikiai generuos idėjas bet kokioje veikloje. Visgi geriausiai Vandeniams tinka kūrybinis darbas, galintis atnešti jiems pripažintų dailininkų, muzikantų, aktorių ar režisierių šlovę.

   Žuvys

   Šio ženklo atstovai yra labai talentingi, bet nepraktiški: gyvenime jie gali pasiekti visko arba nieko. Visiškai neturi jokių ambicijų, šlovė, valdžia ir pinigai jiems – tik sąvokos. Žuvims sunku susirasti savą gyvenimo kelią, todėl dažnai šio ženklo atstovai ieško žmogaus, kuris jiems viską organizuotų. Atsiradus jų talentus į pinigus paversti sugebančiam impresarijui ar literatūriniam agentui, Žuvys gali maudytis piniguose. Nors, kartais tokio norų pildytojo jos laukia visą gyvenimą. Būtent todėl Žuvims būtina ugdyti valią ir užsispyrimą, kad nors kartą neplauktų pasroviui, o pasuktų prieš srovę. Štai tada jos gali pasiekti neįtikėtinų aukštumų. Labiausiai tinka kūrybinės profesijos. Be įprastų dailininko, dainininko ar muzikanto, Žuvims puikiai tinka visažisto, stilisto, dizainerio, kirpėjo ar menų mokyklos dėstytojo profesijos. Kadangi šio ženklo atstovai pasižymi sugebėjimu užjausti, yra nepakeičiami medicinos ir labdaringos veiklos darbuotojai. Nepamirškite, kad dauguma Žuvų moka burti ir nuspėti ateitį, todėl yra laukiamos būrimo salonuose. 

   Skaityti komentarus