°C
   2019 05 23 Ketvirtadienis

   Rabio Chaimo Goldbergo paskaita „Kaip sustiprinti vakarietišką šeimą“

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   Autorius: Aurimas Guoga
   2018-08-09 09:00:00

   Vakarų pasaulyje šeima kaip institutas silpnėja jau keletas dešimtmečių. Dėl mūsų ne visai suvoktų priežasčių sutuoktiniai vis blogiau sutaria, daugėja skyrybų, vaikai (kurių susilaukiame mažiau) apsupti tėvų globos, tačiau psichologiškai ne tiek tvirti kaip jų pirmtakai, blogėja pažangumas mokykloje. Nepaisant įsitikinusiai kalbančių įvairaus plauko ekspertų, šeimos padėtis Vakarų šalyse tik prastėja.

   Į šiuos klausimus atsilieps rabis Chaimas Goldbergas iš Jeruzalės. Tradicinė žydiška šeima visuomet pasižymėjo stabilumu ir gebėjimu išauginti gabius bei psichologiškai tvirtus vaikus. Šiandien gimstamumas ortodoksų šeimose Izraelyje gerokai viršija atsinaujinimo ribą (6,9 vaiko moteriai) ir tai padėjo Izraeliui išvengti demografinės krizės.

       

   Visus, kuriems rūpi šeimos kaip instituto gerovė, taip pat kurie norėtų rabiui pateikti klausimų dėl savo šeimos, kviečiame į Chaimo Goldbergo paskaitą „Kaip sustiprinti vakarietišką šeimą“. 

   Paskaita vyks rugpjūčio 19 d. 17.30 val. Vilniuje, viešbutyje „Grata“ (Vytenio g. 9). Paskaitą organizuoja Lietuvos nojiečių (judaizmo nežydams) bendruomenė. Įėjimas nemokamas, išankstinės registracijos nėra. Paskaita vyks anglų kalba, vertimas nenumatytas. Renginio trukmė – 2,5 val.

   Telefonas pasiteirauti – 8 686 76 322. 

   Skaityti komentarus