°C
   2019 08 22 Ketvirtadienis

   Rugsėjo 29 d. Vilniuje vyksianti „Sveiko maisto šventė“ kviečia registruotis dalyvių komandas

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   Partnerio turinys
   2018-09-02 15:00:00

   Jau kone 30 metų tradiciją tęsiantis, Lietuvos sveikuolių sąjungos kasmetinis renginys „Sveiko maisto šventė“ auga, plečiasi ir šiemet pirmąkart keliasi į Vilnių.

   „Sveiko maisto šventė“ vyks rugsėjo 29 d. Sapiegų rūmų parke, tema: “Grilis ir iškylos patiekalai”. Jos tikslas – parodyti, kad keliaujant į gamtą, išvykas ir iškylas galima kepti ne tik šašlykus, o pasigaminti puikių, skanių ir sveikų vegetariškų patiekalų, kurie sužavės visus, taip pat ir visavalgius.

   Šventės metu vyks degustacijos, kūrybinės sveikų patiekalų gaminimo dirbtuvės: duonos be kviečių kepimas, sveikų desertų gamyba, vegetariškų meksikietiškų buritų kepimas, žaliosios močiutės vaišės. Paragavę dirbtuvėse pagamintų patiekalų, lankytojai galės įsitikinti, kad sveikas maistas gali būti labai skanus.

   Pasistiprinę, lankytojai galės užsukti į kūrybinės dirbtuvės “Ne šiukšlės” ir išmokti suteikti antrąjį gyvenimą nebereikalingiems daiktams bei išbandyti pilates pratimus su studija Pi Pilates.

   Lankytojai galės pasiklausyti paskaitų apie sveiką mitybą ir sveiką gyvenimo būdą. Paskaitas skaitys šefė, sveikos mitybos propaguotoja, sveikos produktų linijos kūrėja, knygos autorė Aida Matulevičiūtė ir sveikos gyvensenos propaguotojas, mitybos specialistas, sportininkas, treneris Andžej Michmel.

   Šventės metu veiks sveikatai palankių produktų mugė.

   Norintieji tapti ne tik šventės žiūrovais, o dalyviais, kviečiami suburti savo komandas ir pristatyti savo patiekalus konkursui bei lankytojams ir laimėti puikių prizų.

   Šventės pabaigoje, norintys, galės dalyvauti degustacinėje vegetarinėje vakarienėje, kurios metu bus pristatyti 3 skirtingi patiekalai ir gėrimai, atitinkantys renginio temą – grilis ir iškyla.

   Komandas, prekeivius, bei lankytojus kviečiame registruotis Lietuvos sveikuolių sąjungos puslapyje www.sveikuoliai.lt.

   Skaityti komentarus