°C
   2019 04 25 Ketvirtadienis

   Unikalūs meilės horoskopai moterims (1)

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-09-13 15:00:00
   2018-09-13 15:00:00

   Skaitai bendruosius horoskopus? Tuomet tau verta žinoti, kad jei tavo savitaiga yra stipri, tu gali save paskatinti veikti pagal tau ne visai palankias astrologines programas, o gal net - žalingas tau. Šį kartą siūlau tau į meilės horoskopą pažvelgti kiek kitu kampu. Pasikalbėkim.

   Apie "avines"

   Sakoma, kad avino ženklo moterys pripažįsta arba juoda, arba balta. Kitokių meilės atspalvių joms nėra. Avino ženklo moterys ieško pačio geriausio varianto meilės santykiams, todėl dažnai lieka vienišos. Tokia moteris ne tik save laiko geriausia, bet ir nori sau geriausio partnerio. Net jei tu nepriklausai šiam astrologiniam ženklui, kviečiu pažvelgti į šiuos apibūdinimus kiek kitu kampu. Jei žvelgtume giliau, būtų aišku, kad aprašyti tipiški požymiai yra tiesiog nesubrendusios, naivios moters požymiai. Su pakankamai didele priemaiša puikybės ji gali sugriauti tai, kas nėra blogai ir net nepradėti kurti tų santykių, kurie gali būti labai geri. O romantikos dulksna taip pat nepadeda gyventi realybėje. Kodėl? Nes kategoriškumas - tai jaunystės bruožas. Maksimalizmas ir perfekcionizmas - tai šio laikmečio maras. Nenorėjimas gyventi čia ir dabar, nuolatinis siekimas to vieno susigalvoto scenarijaus gali ne tik moterį priversti neturėti partnerio be rimtos priežasties, bet ir išvesti iš širdingo proto. Tik nuo tavęs priklauso, ką pasirinksi tu. Net jei tavo astrologinė saulė yra avine.

   Apie "jautukes"

   Jaučio ženklo moterys apibūdinamos kaip stabilios ir nereiškiančios stiprių emocijų. Tačiau galima patirti ir jų stiprų, visa griaunantį pyktį. Todėl su jomis vyrams patariama nesibarti. Dėl savo pomėgio gyventi gražiai, patogiai, jos vadinamos pakankamai materialistinėmis būtybėmis. Manoma, kad būtent šio ženklo atstovės puikiai moka savimi pasirūpinti, todėl neturi priekaištų savo vyrams. Ko galime pasimokyti iš šių apibūdinimų? Labai dažnai moterys nelaimingomis tampa ne dėl vidinės stiprybės, o dėl įsitikinimo, kad viskuo gali pasirūpinti pačios. Žinoma, kad moteris privalo savimi rūpintis. Bet kiekvienai moteriai, norinčiai gyventi laimingai, būtinas tikėjimas. Net nesvarbu, kuo moteris tiki, svarbiausia, kad ji jaučiasi mylima, globojama, apgaubta rūpinimosi ja. Moterys, kurios nepriekaištauja savo vyrams, jau nusivylė jais, todėl daro viską pačios. Ir tai nėra tvarių santykių su vyru ar amžinos meilės garantas. Būtent todėl, tokio tipo moterys gali ūmiai supykti ir tas pyktis bus griaunantis, nes šios moterys tiesiog kaupia nepasitenkinimą ir laiku jo neišreiškia. Visgi, norisi nuraminti norinčias gyventi gražiai ir komfortiškai: labai dažnai fizinio komforto ir kitokio gražaus bei patogaus gyvenimo šiame gyvenime siekia tos sielos, kurios turi nuveikti kai ką daugiau. Ir ne tik dėl savęs, bet dėl visos žemės. Ir tai nereiškia, kad tokios moterys yra materialistės. Kai moterys siekia turtų neprasilenkdamos su visatos dėsniais, o gyvendamos patogiai, nuveikia daug gero kitiems - moters norus pildo jai palanki Visata.

   Apie "dvynes"

   Manoma, kad šio ženklo atstovės yra nuolat besikeičiančios ir neturinčios pastovios nuomonės. Juokaujama net, kad jei su viena tokios moters dalimi ir pavyko vyrui susitarti dėl pasimatymo, kita gali prieštarauti. Vyrai perspėjami, kad su moterimis "dvynėmis" jų gyvenimas nebus monotoniškas. Sakoma, kad šio ženklo atstovės į gyvenimą žiūri kaip į eksperimentą. O seksas ir meilė joms yra vienas ir tas pats dalykas. Ar tikrai taip gali būti? Supraskime, kad po šio ženklo požymiais slepiasi moteris, kuri nenori įsipareigoti ir vengia atsakomybės. Ji nenori priimti sprendimo, nes jo reikės ir laikytis. Bent kurį laiką. Būtent tokių įpročių moterys gali sudaryti lengvabūdiškų moterų įspūdį, kurios leidžiasi į intymius nuotykius be santykių. Tačiau anksčiau ar vėliau nubudusi sąmonė pasižiūrės į realybę ir pradės jausti tai, ką gali jausti bet kuris žmogus - nusivylimą tokiu lengvabūdišku gyvenimu. Mums gyvenimas duotas ne tam, kad tinkamai atstovautumėm vieną ar kitą zodiako ženklą. Atpažink savo ypatumus, nuspręsk, ko tau verta atsisakyti, o ką verta stiprinti ir būk laiminga.

   Apie "vėžius"

   Šio ženklo moterys apibūdinamos kaip gebančios stipriai mylėti ir duoti tiek meilės, kurios užtektų ir dešimčiai partnerių. Manoma, kad šios moterys ne tik moka mylėti, yra geros meilužės, bet ir mėgsta daryti vyrui daug įvairiausių pastangų. Vyrai perspėjami: vėžio ženklo moterys yra labai pavydžios ir meilėje savinasi partnerį kaip savo asmeninę nuosavybę. Ką gi, logiška. Kodėl? Moterys, kurios myli per stipriai, tos, kurios tiek daug investuoja į santykius, nori gauti tiek pat ir atgal. Jos myli ir rūpinasi ne iš didelio energijos kiekio, o absoliučiai egoistiškai. Duoda, nes nori gauti. Ir tai partnerį anksčiau ar vėliau pradeda smaugti. Vyras, neturėdamas laisvos erdvės sau ir savo gyvenimui, pradeda trauktis nuo tokios moters. Net jei ji - puikių paslaugų jam teikėja. Taigi, jei atpažįsti savyje šiuos požymius, atmink: duok meilės tik tuomet, kai pasirūpinai svarbiausiais savo poreikiai; daryk dėl vyro ką nors gero tik tuomet, kai esi komforte ir kai turi energijos perteklių, o ne tuomet, kai ko nors stokoji. Priešingu atveju, ne tik uždusinsi savo mylimąjį, bet ir uždusi tokiuose santykiuose pati. 

   Skaityti komentarus