°C
   2019 05 24 Penktadienis

   Unikalūs meilės horoskopai moterims (2)

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-09-20 15:00:00

   Pirma dalis


   Tęsiame pasikalbėjimą apie zodiako ženklų tipiškumus, pasireiškiančius meilėje. Primenu, kad siūlau pažvelgti į horoskopus kiek kitu kampu. Atpažink save ir priimk sau tinkamą sprendimą gyventi laimingai ir sėkmingai.

   Apie "liūtes"

   Manoma, kad šio ženklo atstovės santykiuose su vyru labiausiai nemėgsta kontrolės. Jos nori daryti viską, ką tik nori. Pasakojama, kad vyrų dėmesį šio ženklo atstovės priima kaip savaime suprantamą dalyką. Vyrams rekomenduojama neerzinti šių moterų, nebent jie moka valdyti stiprias moters emocijas ir nepalūžti reikiamu momentu. "Liūtės" apibūdinamos kaip savimi pasitikinčios moterys. Et, galėtų būti visos lietuvės "liūtėmis". Tačiau, gal ir gerai, kad yra kitokių zodiako ženklų. Mat aprašyti požymiai pasakoja apie didžiulį egoizmą santykiuose. Vienos egoistės daug duoda, kitos egoistės - daug ima. Tačiau tvarūs santykiai įmanomi tik tuomet, kai moteris pasižymi kantrybe, pakantumu ir kai santykiai yra svarbiau nei rezultatai. Juk visos moterys yra didžiosios kūrėjos ir turi prisiimti savo atsakomybę už indėlį santykiuose. Net jei esi gražuolė, pasitiki savimi, nestokoji vyrų dėmesio, žinok: ateis laikas, kai tau teks išmokti meilės davimo pamoką.

   Apie "mergeles"

   Šio ženklo moterys apibūdinamos kaip labai patikimos mylimosios, kurioms galima patikėti bet kurį darbą ar užduotį. Jos yra perfekcionistės ir nenusiramins, kol visko nesuorganizuos taip, kaip joms atrodo geriausiai. Vyrai įspėjami: šios moterys nekenčia kritikos. O kaip gi jos gali mėgti kritiką? Juk šio tipo moterys po didele meile slepia didžiulį egoizmą ir hiperglobą. Jų rūpestis pančioja ne tik vaikus, bet ir vyrus. Ir jos tikrai nenusiramina tol, kol viskas neįvyksta pagal jas. Nes tik jos žino geriausiai, kaip viskas turi būti. Baisu, ar taip? Atpažinai save? Nekaltink saulės savo zodiake. Tiesiog stebėk savo elgesį su mylimaisiais, stebėk, kaip jie jaučiasi šalia tavęs ir prisiimk atsakomybę už savo elgesį. Nevalia visko vadinti meile.

   Apie "svarstykles"

   Šio ženklo moterys apibūdinamos kaip geros diplomatės, nedrąsios, kartais užsispyrusios. Ir visa šių savybių  puokštė yra vadinama moteriškumu. Ar tikrai? Tokie apibūdinimai primena lietuves. Tyli, nepasako, kaip iš tiesų yra, patogios diplomatės, o tas pataikūniškas nuolankumas be jokio orumo ir savigarbos įvardinamas kaip moteriškumo viršūnė. Nesusiklaidinkime. Jei tu turi šių savybių, nemanyk, kad tai yra stiprybė. Norėjimas, kad "ir ėriukas būtų sveikas, ir vilkas liktų sotus" skatina dauguma moterų ir vyrų gyventi iliuziniame gyvenime. Jie vis nesirįžta būti savimi. Tad atmink: nė vienas žmogus nevertas to, kad tu atidėtum dėl jo savo gyvenimą į šalį. Žinoma, kad santykiuose labai svarbūs kompromisai, susitarimai ir prioritetas santykiams, o ne rezultatui, tačiau egzistuoja vienintelė sąlyga: kiekvienas partneris neturi išduoti savęs.

   Apie "skorpiones"

   Šio ženklo atstovės vadinamos ypatingomis moterimis. Jos yra ne tik geros draugės, žmonos, meilužės, bet ir labai paslaptingos būtybės. Gal todėl šio tipo moterys labai domina vyrus. Jos pasižymi valdingumu, didele aistra. Arba jos stipriai myli, arba taip pat stipriai nekenčia. Nieko neprimena? Taip. Tai yra vienas patraukliausių kino juostos personažų - dramų mėgėja, paslaptingoji, aistringoji deivė. O koks gi realus šios herojės gyvenimas? Po paslaptingumu slepiasi didžiulė baimė gyventi paprastą gyvenimą. Dramos pradeda varginti ne tik pačią moterį, bet ir jos partnerį. Dažnai jis nėra vienas, partnerių būna daugiau. Tokio tipo moterys galvoja, kad jei niekas nekursto aistrų, meilės nėra. Tačiau tai nėra tiesa. Tiesiog gebėjimas gyventi paprastą ir nesuvaidintą gyvenimą reikalauja drąsos būti savimi. Tikrąja savimi. Bailėms geriau slėptis po paslaptingumo šydu ar dar kita kauke. Išdrįsk būti savimi. Atmink: kai tik pateksi į savo vidinį sodą, įsitikinsi pati, kad išorinės dramos yra tik beverčiai besikeičiantys serialai, kurių nuolat kurti ir tęsti neverta.

    

   Skaityti komentarus