°C
   2019 12 09 Pirmadienis

   Kelionę per didžiuosius Lietuvos miestus pradeda „Teisingumo kambarys“

   Nuotrauka: Lietuvos Teismai nuotr.

   2019-04-15 09:00:00

   Nacionalinė teismų administracija ėmėsi netradicinės iniciatyvos, kuri leis visuomenei geriau susipažinti su teismų veikla ir teisėjų darbo iššūkiais.

   Pirmadienį savo kelionę per didžiuosius Lietuvos miestus pradeda „Teisingumo kambarys“ - galvosūkis ant ratų, kuriame žaidėjai valandai taps teisėjais, nagrinėsiančiais sudėtingą bylą.  „Teisingumo kambarys“ duris atvers pirmadienį vidurdienį Vilniuje, greta Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, ir lauks norinčiųjų išbandyti. 

   Renginyje dalyvaus ir pirmieji kambarį išbandys žinomi Lietuvos žmonės. Norint dalyvauti, svarbu turėti 4 žmonių komandą.


   Nacionalinės teismų administracija tikisi, kad dalyvavimas „Teisingumo kambaryje“ ir įsijautimas į teisėjo vaidmenį padės Lietuvos gyventojams geriau suprasti šios profesijos iššūkius, sudėtingumą ir atsakomybę priimant sprendimą. 

   „Teisingumo kambarys“ 5 savaites keliaus po didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Panevėžį ir kasdien numatytomis datomis nuo 12 iki 19 val. bus atviras lankytojams. 

   Skaityti komentarus