°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   LVŽS frakcija glaudžiai bendradarbiaus su partijos pirmininku, išsirinko seniūną

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
   2020-11-19 18:00:00

   LVŽS frakcija glaudžiai bendradarbiaus su partijos pirmininku, išsirinko seniūną

   „Tenka apgailestauti, kad mums teko priimti tokius sprendimus, tačiau šiandien kito kelio neturime, kaip tik tokiais būdais reikšti protestą, prieš Seimo vadovybės ir naujosios daugumos veiksmus. Kalbėdami apie vertybių politiką ir demokratijos principus, kurių šio Seimo daugumoje nebėra, mes turime parodyti pavyzdį, kad mums ne postai, ne valdžia ir ne mandatai svarbu, o darbai“, – sako naujai išrinkta frakcijos seniūnė Aušrinė Norkienė.


   Ramūnas Karbauskis teigia aktyviai bendradarbiausiantis su frakcijos kolegomis ir jiems padėsiantis siekti partijos programos įgyvendinimo Seime. Jo teigimu, jo, kaip partijos lyderio, atsakomybė prieš Lietuvos žmones išlieka tokia pati, o Seimo nario mandato atsisakymas jam atvers duris aktyvesnei ir svaresnei dabartinės valdžios kritikai.

   „Dėkoju frakcijos kolegoms už tokio mano žingsnio palaikymą. Esu visiškai tikras, jog LVŽS frakcijos nariai sėkmingai sugriaus keturis metus kurtą mitą, neva LVŽS frakcija dirbo tik mano diktato dėka, jog frakcijoje nėra ir nebuvo demokratijos. Aš tikrai neplanuoju trauktis iš politikos. Būdamas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininku, turėdamas mokesčių mokėtojo, darbdavio, ūkininko, mecenato statusą galėsiu apie naujosios valdančios daugumos blogus sprendimus, atsinaujinusią korupciją šnekėti dar griežčiau ir reikliau. Žinau, kad po tokio mano sprendimo politiniai oponentai ims džiūgauti, gal net švęsti, bet jau neužilgo jie supras, jog toks mano žingsnis tik sustiprins Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, o mūsų Seimo frakciją padarys dar aktyvesnę, nes tai mūsų bendras protestas ir bendra kova prieš naujosios valdžios norą Tautą vėl skirstyti į „šunaują“ ir „elitą“. Dabartinės valdančios daugumos elgesys yra toks apgailėtinas, kad pasitraukti iš tos kovos negalėčiau, net jei to labai norėtųsi“, – sako Ramūnas Karbauskis.

   Skaityti komentarus

   Dovilė 2020 20 11 12:02

   Šaunuoliai LVŽS .Dirba žmonėms, ne MGB grupei ar Avuliams ir Dargiams, kaip konservatoriai su liberalais ir Šimašiaus Laisvės partija.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai