°C
   2022 08 15 Pirmadienis

   ​„Maxima Grupei“ priklausantis prekybos tinklas „Stokrotka“ sudarė sutartį dėl keturiolikos parduotuvių perėmimo Lenkijoje

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2022-06-30 17:00:00

   Mažmeninės maisto prekybos tinklas „Stokrotka“ sudarė sutartį ir siekia perimti keturiolika maisto parduotuvių, veikiančių Mazovijos vaivadijoje Lenkijoje. Sandorį planuojama užbaigti iki 2022 metų pabaigos, įvykdžius sutartyje numatytas sąlygas ir gavus besąlyginį kompetentingų konkurencijos priežiūros institucijų leidimą dėl koncentracijos, nurodoma „Maxima Grupės“ pranešime.

   Planuojama, kad keturiolikos perimamų parduotuvių pajamos viršys 25 mln. eurų. Mažmeninės maisto prekybos tinklo „Stokrotka“, veikiančio Lenkijoje, parduotuvių skaičius 2021 metų pabaigoje buvo daugiau kaip 800 parduotuvių, įskaitant nuosavas ir franšizės pagrindu dirbančias parduotuves, o apyvarta viršijo 1 mlrd. eurų. „Maxima Grupė“ prekybos tinklą „Stokrotka“ įsigijo 2018 metais.


   „Maxima Grupė“ valdo prekybos tinklus „Maxima“ (Baltijos šalyse), „Stokrotka“ (Lenkijoje), „T-Market“ (Bulgarijoje) ir elektroninę maisto parduotuvę „Barbora“, veikiančią Baltijos šalyse ir Lenkijoje. „Maxima Grupės“ parduotuvių skaičius 2021 metų pabaigoje viršijo 1 400 parduotuvių penkiose šalyse ir grupės pajamos siekė 4,5 mlrd. eurų.

   Skaityti komentarus