°C
   2020 07 14 Antradienis

   Buvęs vyriausias JT vaikų darbo programos patarėjas suimtas dėl kaltinimų pedofilija

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-01-03 10:00:00

   Vis dažniau atskleidžiamos į pedofilijos skandalus įsivėlusių asmenų pavardės, praeitais metais į dienos šviesą buvo iškelta politiko John Podesta istorija kartu su keistais elektroninio pašto laiškais. Taip prasidėjo „Pizzagate“ žlugimas.

   Ne tik tai, praeitais metais „NBC news“ pranešė, jog Hillary Clinton, kol ėjo valstybės sekretorės pareigas, nutraukė elitinio pedofilijos žiedo šalies departamente tyrimą tam, kad išvengtų skandalų ir apsaugotų aukštas pareigas einančių valdininkų bei ambasadorių karjeras.

   Buvusi JAV atstovė Cynthia McKinney žinojo apie „DynCorp“ vykstančią korupciją, o 2005 metais net prabilo apie tai. Ji kaltino buvusį apsigynimo sekretorių Donald Rumsfeld valdžios dalyvavimu ir paklusimu „DynCorp“, vaikų sekimo bei jų ir moterų pardavinėjimo verslui. Ji buvo pakankamai drąsi, kad apie tai šnekėtų. Po daugiau nei dešimtmečio, į pensiją išėjęs armijos generolas James Grazioplene, kuris dirbo pentagone ir buvo „DynCorp“ viceprezidentas, šiuo metu yra kaltinamas šešiais išraginimais.

   Tokių pavyzdžių sąrašas tik ilgėja, o jų neigimas atrodo absurdiškai. Tokie įvykiai fiksuojami visur, o už juos atsakingi žmonės, užimantys aukštas pozicijas. Holivudas – dar vienas populiarus pavyzdys, kur vaikystėje išgarsėjęs Corey Feldman pirmauja.

   Be tokių įvykių neapsieina ir Vatikanas.

   Kur dar yra fiksuojami panašūs nusikaltimai? Deja, Jungtinės Tautos irgi nelieka be dėmės.

   Tarptautinė darbo organizacija nustatė, jog yra 20,9 mln. prekybos žmonėmis  aukų visame pasaulyje, o 4,5 mln. žmonių yra priverstinai įsivėlę į prekybą žmonėmis. Bent 100,000 vaikų JAV kenčia nuo prostitucijos kasmet, prisidėdami prie 9,8 mlrd. dolerių prekybos žmonėmis industrijos klestėjimo.

   Tuo užsiima ne tik sulaikytieji ar pabėgėliai. Tai žmonės, kuriuos mes gerbiame, sekame jų pavyzdžiu: politikai, elitas, turtingi verslininkai, tavo kaimynai - dažniausiai tie žmonės, kurių neįtartume.

   „Associated Press“ Jungtinėse Tautose atliktas tyrimas nustatė, kad per pastaruosius 12 metų buvo užfiksuoti 2000 seksualinės prievartos ir išnaudojimo atvejai, į kuriuos įsivėlę JT taikdariai ar kiti darbuotojai visame pasaulyje. Virš 300 atvejų buvo susiję su vaikais; tačiau tik maža dalis nusikaltėlių buvo areštuoti ir prisiėmė atsakomybę už savo veiksmus. Įtarimai priekabiavimu ir išnaudojimu kilo net Haičio taikos palaikymo misijos metu.  

   JT taikdariai mainais už maistą reikalavo sekso su vaikais nuo 12-os metų amžiaus. Dėl JT pedofilijos žiedo veiklos Haityje, net 9 vaikai buvo perdavinėjami nuo 2004 iki 2007 metų.

   „Aš net neturėjau krūtinės“,- sakė mergaitė, žinoma kaip „V01“ (Victim No.1). Yra manoma, kad V01 buvo verčiama mylėtis su maždaug 50 taikdarių per trejų metų laikotarpį, nuo 12-os iki 15-os metų. Vienas iš kaltininkų buvo „vadas“, kuris jai už seksą davė 75ct. V01 paaiškino, jog ji dažnai miegodavo JT bazės sunkvežimiuose.  

   Paskutinės naujienos yra susijusios su buvusiu vyriausiu JT vaikų darbo programos patarėju Peter Dalglish, kuris neseniai buvo suimtas už pedofiliją. 2017 metais JT generalinis sekretorius pripažino, kad 2016 metais įvyko 145 incidentai, kuriuose nukentėjo 311 aukų. Beveik visi įvykiai vyko taikos operacijose.

   Deja, 311 aukų yra tik tie, kurie buvo pakankamai drąsūs prisipažinti apie patirtą smurtą ir prievartą. Dauguma aukų buvo vaikai. JT generalinis sekretorius išpažino, jog tai tebuvo ledkalnio viršūnė. Tačiau kokio aukščio yra ledkalnis?

   Pasak „Global News“: „Pasak policijos, P. Dalglish buvo sulaikytas namuose, esančiose šiaurės Katmandu srityje. Policija sakė, jog dvi mergaitės, 12-os ir 14-os metų, buvo „išlaisvintos“ iš namų. Policija teigia, kad vaikai, prieš seksualinį išnaudojimą, buvo suvilioti pažado, jog gaus išsilavinimą ir galės keliauti po užsienį. Specialistai tiria, ar daugiau vaikų tapo jo aukomis.“

   P. Dalglish biografija – įspūdinga, be to, kad buvo vyriausias JT pareigūnas, jis taip pat aukojo pinigus „Street Kids International“ labdarai. Jis buvo sulaikytas Nepalo policijos sekmadienį, balandžio 8-tą.

   Kai tamsa išvysta šviesą

   Jei norime judėti į priekį kaip žmonija, turime pažvelgti į „tamsesnius“ žmonijos aspektus ir apšviesti juos. Mes turime viešai kalbėti apie „humanitarinių“ organizacijų „lyderius“, kurie nusikalsta, tam, kad suprastume, kas mes esame kaip žmonija.

   Ramybės neduoda faktas, kad per pastaruosius keletą metų elitas buvo kaltinamas pedofilija daugybę kartų. Kai paaiškėja, jog žmogus, kuris buvo jūsų pavyzdys arba kurį garbina minios, yra susijęs su tokiais dalykais, tai gali atimti žadą.

   Svarbiausia, paaiškėjus, kas buvo įsivėlę į pedofilijos skandalus, neskleisti tokios pačios energijos. Jei mes kaltinsime, atakuosime ir bausime, mes toli nenukeliausime. Vietoje to, mes turėtume pažvelgti plačiau, atrasti sąsajas ir suprasti, kodėl visos šios elitinės grupės yra įsivėlusios į tokią veiklą ir kodėl jie vaizduojami kaip žmonijos išgelbėtojai.

   Žmonės įpratę patirtis skirstyti į geras ir blogas arba tamsias ir šviesias, tiesa ta, kad tai tiesiog patirtis ir mes galime keisti tai, kas nėra susiję su mumis. Svarbu suprasti, kad baisūs dalykai vyksta mūsų planetoje, tačiau mūsų reakcija ir atsakas apsprendžia, ar mes užkirsime tam kelią, ar ne. 

   Skaityti komentarus