°C
   2021 09 24 Penktadienis

   D. Trumpas teigia, jog greitai išaiškės tiesa dėl 2020 metų rinkimų - „šįkart jiems nepavyks išsisukti”

   Nuotrauka: The Denver Post nuotr.

   2021-09-13 13:00:00

   Prieš artėjančius vidurio laikotarpio rinkimus, prezidentas Donaldas Trumpas pradėjo dažniau rodytis viešumoje. Antradienį duodamas interviu jis sakė, kad pagaliau žmonės privalės atsakyti už „suklastotus“ 2020 m. rinkimus, kurie, kaip mano daugelis respublikonų rinkėjų, buvo iš jų pavogti.

   „Mes juos nustebinome 2016 metais, tuomet jie sakė: „Mes niekada neleisime, kad tai pasikartotų“ ir šįkart sukčiavo“, - sakė D. Trumpas savo atstovės spaudai Liz Harrington paskelbtame vaizdo įraše. „Ir gaila, kad jiems buvo leista išvengti atsakomybės  - pažiūrėkime, ar jiems pavyks išsisukti, ar ne, nes nemanau, kad jiems tai pavyks“.

   D. Trumpas ne tik teigė, kad asmenys, atsakingi už apgaulingus 2020 m. rinkimus, gali pagaliau sulaukti teisėtų bausmių, bet ir pridūrė, kad „visa ši informacija bus atskleista viešai“.

   „Kai sakote, kad apklausos buvo paviešintos, taip, paaiškėjo daug apklausų, kuriose iš tiesų aš pirmavau, bet lapkričio 3 dieną mes jį nugalėjome, tai buvo suklastoti rinkimai“, - pareiškė jis.

   „Ir visa ši informacija išlįs į dienos šviesą“, - tęsė D. Trumpas. - „Įrodymai aiškėja kasdien”.

   Nuo pat lapkričio mėnesį vykusių rinkimų visoje šalyje vyko auditai, buvo imtasi ir kitų veiksmų, skirtų užtikrinti rinkimų skaidrumą. Buvo bandoma kovoti su precedento neturinčiais rinkėjų pažeidimais, kurie užfiksuoti keliose valstijose, įskaitant Arizoną, Džordžiją, Viskonsiną ir kitas valstijas.

   Paskutinę rugpjūčio savaitę Džordžijos valstijos sekretoriaus biuras panaikino daugiau nei 100 000 negaliojančių rinkėjų registracijų, kad ateityje būtų išvengta sukčiavimo. Tuo pat metu Džordžijos DeKalb apygardos atstovai atskleidė, kad 2020 metais 43 000 balsavusiųjų pažeidė rinkimų įstatymą, o tai beveik 400 procentų padidino J. Bideno pergalės galimybes apygardoje.

   Atsižvelgiant į tai, kad Joe Bidenas gavo 16 Džordžijos rinkėjų balsų, nors iš tiesų balsavime jis surinko vos 11 779 balsų daugiau nei prezidentas D. Trumpas, šios ataskaitos galėjo drastiškai pakeisti rinkimų rezultatus.

   Šiuo metu Arizonoje baiginėjamas Maricopos apygardos auditas, tyrimo išvados turėtų būti paviešintos artimiausiomis savaitėmis. Viskonsino valstijos respublikonų partijos atstovai ką tik pradėjo naują rinkimų auditą, siekdama užtikrinti, kad valstijos rinkėjai galėtų balsuoti laisvai ir sąžiningai.

   Kadangi ir toliau atskleidžiama informacija apie tai, kaip rinkėjų sukčiavimas paveikė 2020 metų rinkimų rezultatus, atsakingi asmenys pagaliau gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn už beveik 80 milijonų amerikiečių balsų atėmimą.

   Skaityti komentarus

   rinkimas 2021 13 09 03:13

   absoliuciai visu kitu valstybiu "prezidentai" neisreiskia savo nuomones del klastojimo ir nepalaiko Trampo, nes jiems tai neinauda, kadangi visame pasaulyje lygiai tas pats-"balsuok kiek nori uz ka nori"-bet laimes tas, kas turi laimeti pagal zydsuniu techologija. Tad sukiai tiketina, kad Trampas sugebes atstovauti. jei tai vistiktai iyks-tai ivyks stebuklas !

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Rimusha 2021 13 09 09:41

   Pagaliau !!! Laukiam kada Trumpas sugris.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Rimusha 2021 13 09 09:42

   Pagaliau !!! Laukiam kada Trumpas sugris.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai