°C
   2020 01 23 Ketvirtadienis

   Didžiosios technologijų įmonės susijungė su didžiosiomis farmacijos kompanijomis

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-07-11 08:00:00

   Gary Null ir Richard Gale nustatė, kad „Google“ šiuo metu turi farmakologinį skyrių, kuriam vadovauja buvęs „GlaxosSmithKline“ vakcinų verslo vadovas. G. Null ir R. Gale rašo:

   „Google“ šiandien yra ne tik ginklas, remiantis farmacininkus, bet ir pačias farmacines kompanijas. Per praėjusius 6 metus „Google“ dukterinė kompanija „Alphabet“ atidarė dvi farmacines kompanijas. „Calico“ darbuojasi R&D įstaigoje San Franciske ir bando atrasti gydymą ligoms, susijusioms su amžiumi. Po dvejų metų „Alphabet“ atidarė „Verily Life Sciences“ (anksčiau „Google Life Sciences“). Abi farmacinės kompanijos bendradarbiauja su kitomis vaistų korporacijomis. Neseniai „Verily“ ėmė dirbti kartu su Europos farmacijos gigantu „GlaxoSmithKline“ tam, kad įkurtų naują farmacijos kompaniją „Galvani Bioelectronics“, kuri kurtų bioelektroninius medikamentus. Tai kompanijoms atsiėjo 715 mln. JAV dolerių, o naujai firmai vadovauja buvęs „Glaxos“ vakcinų verslo vadovas.“

   Be to, „Google“ klientų sprendimų skyrius prezidentė Mary Ellen Coe šiuo metu priklauso „Merck“ direktorių tarybai. „Merck“ yra viena iš keturių pagrindinių vakcinas gaminančių įmonių. Farmacinės kompanijos suvokė, jog dabar pats metas bendradarbiauti su socialinių tinklų platformomis bei populiariausia paieškų svetaine – „Google“.

   Ši strategija, prasidėjusi dar prieš šešis metus, įgavo pagreitį ir tokios kompanijos kaip „Google“ ar „Facebook“ yra įtraukiamos į farmacininkų žaidimus. Jau galime jausti šios santuokos padarinius, nes „Wikipedia“ bei kitos socialinių tinklų platformos tapo tik dar vienomis didžiųjų farmacijos kompanijų marionetėmis.

   „Google“ iš nelegalių internetinių vaistinių uždirbo daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių ir gali būti nubausta pinigine bauda, kuri siekia iki 500 mln. JAV dolerių.

   Kol „Google“ pelnosi iš farmacijos gigantų, ji taip pat naikina Dr. Joseph Mercola iš paieškos rezultatų. Dr. Joseph Mercola yra medicinos gydytojas, besidomintis natūraliais gydymo būdais bei vaistais. Jis yra visiška priešingybė to, iš ko „Google“ pelnosi.

   Kitas technologijų gigantas, kuris pelnosi iš farmacinių korporacijų – „Amazon“. Kompanija iš savo tinklalapio ėmė naikinti knygas ir filmus (įskaitant dokumentiką „VAXXED“) apie vakcinų žalą. TheStreet.com praneša:

   „... „Amazon“ gavo 1 mlrd. JAV dolerių iš „PillPack“, kurie skirsto medikamentus, o vėliau juos išsiunčia klientams 49-iose valstijose.“

   TheStreet.com  pranešimas toliau detalizuoja, kaip „Amazon“ dirba išvien su vaistų firmomis tam, kad identifikuotų pacientus, kurie būtų tinkami išbandyti eksperimentinius vaistus nuo vėžio, tikrindami informaciją apie juos.

   Štai kodėl „Google“, „Amazon“, „Facebook“ bei kiti stengiasi ištrinti ir pasmerkti visą informaciją, knygas, įrašus, tinklalapius ir t.t apie vakcinų žalą – nes didžiosios technologijų kompanijos susijungė su didžiosiomis farmacijos kompanijomis. Jie yra vienas ir tas pats ir turi tuos pačius tikslus.

   Skaityti komentarus