°C
   2019 08 22 Ketvirtadienis

   Greito maisto mėgėjas Trumpas yra „labai geros sveikatos“

   Nuotrauka: Independant nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2019-02-09 13:00:00

   JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas), kuris mėgsta gluminti sveikatos ekspertus savo potraukiu nesveikam maistui ir nenoru mankštintis, yra „labai geros sveikatos“, paskelbė jo gydytojas po kasmet atliekamo sveikatos patikrinimo.

   „Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad Jungtinių Valstijų prezidentas yra labai geros sveikatos ir manau, kad jo sveikatos būklė bus gera iki jo kadencijos pabaigos ir jai pasibaigus“, – pažymima Baltųjų rūmų paskelbtame vyriausiojo gydytojo Seano Conley (Šono Konlio) pranešime.

   Vašingtono priemiestyje esančiame Walterio Reedo (Volterio Rido) nacionaliniame karo medicinos centre, kur vyko sveikatos patikrinimas, 72 metų JAV valstybės vadovas praleido keturias valandas.

   Prie Baltųjų rūmų jį sutikusiems žurnalistams jis parodė į viršų iškeltus nykščius, tačiau į klausimus, kaip jaučiasi, neatsakė.

   Kol kas neaišku, kokie jo tyrimų rezultatai galiausiai bus paviešinti.

   Pernai buvo paskelbta visa informacija, įskaitant cholesterolio lygį prezidento kraujyje (aukštas) ir svorį (108 kilogramų, per didelis).

   Tuometinis D. Trumpo vyriausiasis gydytojas Ronny Jacksonas (Ronis Džeksonas), kuris vėliau sulaukė nemalonumų dėl tariamo neetiško elgesio, taip pat surengė spaudos konferenciją, kurioje pateikė nemažai neįprastai išsamios informacijos ir paskelbė, kad D. Trumpas yra „puikios sveikatos“.

   D. Trumpas nerūko ir nevartoja jokio alkoholio. JAV prezidentas tvirtina, jog nėra ragavęs net alaus.

   Tačiau buvęs nekilnojamojo turto magnatas ir realybės šou žvaigždė neslepia nemėgstantis mankštintis.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus