°C
   2019 08 22 Ketvirtadienis

   Hillary Clinton: Aš ne kartą balsavau už sienos, kuri užkirstų kelią nelegaliai imigracijai, statymą

   Nuotrauka: The Fiscal Times nuotr.

   2019-02-10 08:00:00

   Politikai iš tikrųjų tapo pajuokos objektu. Tai kad žmonės vis dar dalyvauja rinkimuose, nors tiesa ta, jog jų metu galios yra atimamos iš šalies piliečių ir perduodamos globaliam elitui. Tačiau jei valdžia ir elitas iš tikrųjų norėtų, jie pirštų spragtelėjimu galėtų apversti viską aukštyn kojomis vos per kelias savaites. Globalus elitas už kaklo sugriebęs laiko įvairias šalis, pavyzdžiui tas, kurios sudaro vakarų karinį aljansą. Tai tikroji „respublikos grėsmė” (John F. Hylan),apie tai kalbėjo daugelis praeities prezidentų ir politikų, o šią jėgą vadino „nematoma valdžia”. „Ši „slapta valdžia” valdo Jungtines Amerikos Valstijas”, teigė John F. Hylan, „dėl savanaudiškų tikslų. Jiems priklauso abi partijos ir kontroliuoja didžiąją dalį laikraščių ir žurnalų. Jie naudojasi šių leidinių tekstais tam, kad pašalintų valdininkus iš posto, ką šie nesutikdavo paklusti galingoms korumpuotoms grupuotėms, kurios sudarė nematomą valdžią.”

   John F. Hylan stengiasi paaiškinti, kaip šiam organizmui pasinaudojo vykdomaisiais pareigūnais, įstatymų leidybos institucijomis, mokyklomis, teismais, žiniasklaida ir „kiekviena visuomenės apsaugai sukurta agentūra”. Šiandien tai supranta kiekvienas, kuris pastebi, kokia korumpuotos yra federalinės agentūros.

   26-asis Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Theodore Roosevelt sakė:

   „Už tariamos valdžios nugarų sėdi nematoma valdžia, neištikimi ir nenešantys atsakomybės už žmones. Sunaikinti šią nematomą valdžią, įžeisti ne šventą aljansą tarp korumpuoto verslo ir politikos - pagrindinė šių dienų valstybingumo užduotis.”

   Kodėl tai taip svarbu šiandien? Nes pirmą kartą istorijoje Donaldas Trumpas reprezentuoja politiką, kuris gali ir priešinasi „nematomai valdžiai”. Tai nereiškia, kad jie visiškai neveikia prezidento sprendimų, tačiau akivaizdu, jog jis nepriklauso Busho, Obamos ir Clintonų klanui, kurie ilgą laiką buvo „nematomos valdžios” marionetės, Amerikos imperijos balsas. Tai paaiškėjo, kai D. Trumpas prabilo apie problemas, įskaitant suplanuotus 9/11 įvykius, vakcinų saugumą ir sufalsifikuoto „karo su teroru” pabaigą. Šiuo metu jam sunkiai sekasi patraukti kariuomenę iš Sirijos, tačiau jis aiškiai pasakė, jog tai ruošiasi padaryti. Tai galėtų būti D. Trumpo karo su „nematoma valdžia” pavyzdys. Kita vertus, jis priėmė nemažai sprendimų, kurie aiškiai reprezentuoja „nematomą valdžią” bei Amerikos imperiją, tad sunku daryti išvadas.

   Štai kodėl Donaldas Trumpas buvo visiškai pasmerktas žiniasklaidos. Tiesa ta, kad jis yra trikdytojas, kuris nepaklūsta naujojo liberalizmo ir naujojo konservatizmo taisyklėms.

   „Tai beprotybė… nes jis yra pašalinis, jis tai ne jie, jis nėra klubo dalis, jis nekontroliuojamas… jis nepraėjo naujo nario priėmimo ceremonijos, jis nepriklausė slaptai visuomenei.”,- Newt Gingrich, Amerikos politikas ir buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų atstovų rūmų pirmininkas.

   D. Trumpas nepalaiko tarptautinio globalizavimo, ko globalinis elitas taip trokšta. Tai pagrindinė jų plano dalis, plano, kuris kuria tokius įvykius kaip 9/11 tam, kad pasiūlytų „sprendimo būdą”, kuris paprastai susideda iš valdžios patalpinimo kitoje šalyje, kuri atliepia jų norus. Naujasis konservatizmas nėra susijęs su nematomos valdžios planu uždominuoti visą pasaulį. Tačiau jei atkreipsime dėmesį į įvykius, vykstančius Venesueloje, pastebėsime, kad ten įsipainiojusi Amerikos imperijos projekto marionetė.

   „Jie dirba kartu, du ne žmogiški, nehumaniški procesai, kurie užtikrina, jog mažai grupelei žmonių priklausytų visas vanduo, mineralai, vaistai, GM maistas ir viskas, ką apsimoka turėti. Hillary Clinton, šios grupės atstovė, sulaukė palaikymo iš visų tų įstaigų ir, žinoma, iš žiniasklaidos. Tuo tarpu D. Trumpas buvo apšmeižtas”,- sakė Richard Dolan, amerikiečių istorikas.

   Mes galime būti pokyčių liudininkais. Didėjant skaidrumui, galime matyti tikrąją JAV politinės sistemos kovą , kurią sudaro valdžios, esančios valdžioje. Pyktis, nukreiptas prieš Donaldą Trumpą, kyla dėl populiariosios žiniasklaidos atliekamo smegenų plovimo, jų ryšių su didžiosiomis korporacijomis ir žvalgybos agentūromis bei jų gebėjimų kontroliuoti visuomenės suvokimą. Kitaip tariant, prezidento charakteris ir kai kurie dalykai, kuriuos jis yra pasakęs, palengvino žiniasklaidos darbą.

   Sienos problema

   Sienos problema - vienas iš daugelio pavyzdžių, kur bet kas, ką D. Trumpas nusprendžia, yra panaudojama prieš jį. Sienos problema buvo kapitalizuota korumpuotų vakarų politikos jėgų ir buvo panaudota dar didesniam D. Trumpo šmeižimui. Komiška tai, kad politikai niekada neįvykdo pažadų, kuriuos davė rinkimų pradžioje. Kodėl taip yra? Nes „nematoma valdžia” daro įtaka prezidento sprendimams. Vladimiras Putinas yra kitas politikas, kuris atvirai prabilo apie tai ir pasakė, kodėl prezidentams dažnai nepavyksta įgyvendinti pažadų. Jis sakė, kad „vyrai juodais drabužiais” ateina ir paprasčiausiai pasako prezidentui, ką jis gali ir ko negali daryti.

   Kalbant apie sieną, jos statybos prasidėjo dar 1994 metais ir buvo beveik užbaigtos. Siena nebuvo D. Trumpo idėja. Statybos prasidėjo tam, kad sustiprėtų pasienio saugumas. D. Trumpas nekalba apie visišką imigracijos sustabdymą. Jis nori užkirsti kelią žmonių grobimui, narkotikų kontrabandai bei kitoms pavojingoms veikloms, kurios gali būti susijusios su „netikros valdžios” vykdoma operacija. Jis nori, jog imigrantai atvyktų į šalį teisėtai.

   Tiesa ta, kad demokratai D. Trumpą kaltina tuo, ką patys siūlė praeityje. Žemiau galite išvysti vaizdo įrašą, kuriame Hillary, Bill ir Obama kalba apie tai, ką šiandien siūlo D. Trumpas. Kyla klausimas, kodėl jie nebuvo šmeižiami? Kas čia vyksta?

   Tai tik parodo, jog politika - žaidimas, o populiarioji žiniasklaida lobsta demonizuodama kitus ir tikėdamasi sulaukti visuomenės palaikymo. Mes visi esame pastebėję, kad tokių politikų kaip Hillary ir B. Obama (ar daugybės kitų) kalbos dabar neatitinka padarytų darbų praeityje. D. Trumpo troškimas pastatyti sieną buvo panaudotas prieš jį, tačiau tiesa ta, kad ne siena yra pagrindinė problema. Nepriklausomai nuo to, ką daro D. Trumpas, ir kokius sprendimus priima, jie visuomet ras, kuo jį apšmeižti. Tai politiniai žaidimai, todėl tikroji problema nėra sprendžiama.

   Peržiūrėkite CE įkūrėjo Joe Martino vaizdo įrašą. Vaizdo klipas dar kartą įrodo, kad politika nėra susijusi su šiomis problemomis. Tai skirta įgauti daugiau populiarumo bei daryti tai, kas turi būti įvykdyta tam, kad visuomenė taptų paklusni ir lengviau valdoma.

   „Aš ne kartą kartų balsavau, kai buvau senatorė, už sienos, kuri užkirstų kelią nelegaliai imigracijai, statymą”,- Hillary Clinton.


   Nota Bene

   Kai mes pasirenkame nebedalyvauti politiniuose žaidimuose ir nepriskiriame savęs vienai pusei, viskas pasidaro kur kas aiškiau. Ši sistema yra sugedusi, tad mes turime žengti žingsnį atgal tam, kad pamatytume „jėgą”, kuri kontroliuoja globalią politiką, jei norime, kad ji sugriūtų. Nepriklausomai nuo to, ką manote apie Donaldą Trumpą, galime sutikti, jog jis atstovauja kažką visiškai kitokio nei esame pripratę matyti. Juk geriau yra sėdėti ir matyti politiką tokią, kokia ji yra iš tikrųjų: žaidimas, kuris nepaiso žmonių norų, o priklauso nuo galingojo elito.

   Skaityti komentarus