°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   Kalifornijoje 2 asmenys apkaltinti sukčiavimu rinkimuose, manoma, kad jie teikė paraiškas benamių vardu

   Nuotrauka: AFP/Getty Images

   2020-11-19 09:00:00

   Remiantis Los Andželo apygardos advokato skyriumi, du asmenys buvo apkaltinti keliais skirtingais rinkimų klastojimo atvejais. Manoma, kad jie registravosi rinkimams benamių vardu.

   53 metų Carlos Antonio De Bourbon Montenegro ir 34 metų Marcos Raul Arevalo praėjusią savaitę buvo apkaltinti 41-ame kriminaliniame skunde. Jiems pateiktas vienas kaltinimas už sąmokslą siekiant sukčiauti rinkimuose, aštuoni kaltinimai už rinkimų klastojimą, keturi kaltinimai už padirbto dokumento įsigijimą ir pateikimą ir keturi kaltinimai už trukdymą perduoti užpildytus balsavusiųjų liudijimus (kurie skirti siekiant išvengti dvigubo balsavimo, kai žmogus balsuotų dviejose skirtingose apygardose). 

   Montenegro taip pat gręsia 10 papildomų kaltinimų už rinkimų klastojimą, septyni kaltinimai už padirbto dokumento įsigijimą ir pateikimą, du kaltinimai už melagingus parodymus ir penki kaltinimai už trukdymą perduoti užpildytus balsavusiųjų liudijimus.


   Remiantis apygardos advokato skyriaus duomenimis, nuo šių metų liepos iki spalio, Montengro pateikė virš 8000 neteisėtų rinkimų registracijos prašymų.

   Dar anksčiau Montenegro, bandydamas kandidatuoti į Hotorno miesto mero postą. kandidato iškėlimo lapuose galimai padirbo vardus, adresus ir parašus.

   Montenegro gręsia maksimali bausmė – 15 metų kalėjime, tuo tarpu Arevalo gręsia septyneri metai nelaisvės.

   NBC 4 praneša, kad kol kas ši byla vis dar tiriama.

   Pilną kriminalinį skundą galima rasti čia.

   Skaityti komentarus