°C
   2019 03 21 Ketvirtadienis

   Vaikų gelbėjimo iš Tailando urvo istorija bus atpasakota Holivudo filme

   Nuotrauka: Daily Express nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2018-07-12 19:00:00
   2018-07-12 19:00:00

   12 berniukų ir jų futbolo trenerio gelbėjimo iš užlieto urvo Tailande misija bus atpasakota Holivudo filme, paskelbė krikščioniška prodiusavimo kompanija „Pure Flix“.

   Partneris Michaelas Scottas (Maiklas Skotas), kuris gyvena Tailande ir buvo prie urvo Čiang Rajaus provincijoje, kai berniukai buvo išgelbėti, šį pranešimą paskelbė socialiniame tinkle „Twitter“.

   „Nepaprastai džiaugiausi. Istorija, kurią šią vasarą stebėjau Tailande, man tiek daug reiškė“, – sako jis klipe, nufilmuotame prie užlieto urvo šalies šiaurėje.

   „Mano žmona iš tikrųjų augo su Tailando karinio laivyno „ruoniu“, kuris žuvo oloje. Visa ši didvyriška drąsa oloje, visi pasirodę narai yra tiesiog labai jaudinantis įvykis, man labai asmeniškas“, – sakė jis.

   Trečiadienį pasirodė pribloškiama filmuota medžiaga, kurioje matyti, kaip keli paskutiniai futbolo komandos „Laukiniai šernai“ nariai – 11-16 metų berniukai – ant neštuvų išnešami iš Tam Luango urvo. „Neįmanoma misija“ vadinta vaikų gelbėjimo operacija truko tris dienas ir baigėsi sėkmingai.

   Pasak gydytojų, vaikų fizinė ir psichologinė būklė gera, nors ankštoje, drėgnoje, šaltoje ir tamsioje urvo kameroje jiems teko praleisti 18 dienų.

   M. Scotto žmona dalyvavo planuojant buvusio tailandiečių karinio laivyno „ruonio“ Samano Kunano laidotuves. Naras žuvo liepos 6 dieną padėdamas urve išdėlioti deguonies balionus būsimai vaikų ir jų trenerio evakuacijai.

   „Mes čia išties stebime tai kaip filmą, galintį įkvėpti milijonus žmonių visame pasaulyje“, – sakė M. Scottas.

   „Mes čia stebime įvykius, mezgame kontaktus ir taip toliau, kad tikrai papasakotume istoriją apie tarptautines pastangas, visą pasaulį, susirinkusį gelbėti šioje Tailando oloje įstrigusių vaikų“, – pridūrė jis.

   „Pure Flix“ vienas steigėjų Davidas A. R. White'as (Deividas A. R. Vaitas) laikraščiui „The Wall Street Journal“ sakė, kad kompanija, kuri išleido 2014-2018 metų trilogiją „Dievas nemiręs“ (God's Not Dead), kalbasi su aktoriais, scenaristais ir potencialiais investuotojais.

   „Pure Flix“ drauge su visu pasauliu dėkoja Dievui už išklausytas maldas dėl įstrigusiųjų oloje Tailande išgelbėjimo“, – sakoma kompanijos pareiškime.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus