°C
      2024 04 25 Ketvirtadienis

Trileris Vilniuje – „Rytą“ nuo pralaimėjimo „Juventus“ išgelbėjo kroato tritaškis

Nuotrauka: Rungtynių akimirka | BNS nuotr.

Autorius: BNS informacija
      2019-01-26 12:00:00

Po trijų pralaimėjimų iš eilės pergalės skonį prisiminė Vilniaus „Rytas“. Dainiaus Adomaičio komanda Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį pradėjo labai sunkia pergale 87:85 (22:24, 20:17, 14:21, 31:23) prieš Utenos „Juventus“. Ketvirtajame kėlinyje uteniškiai turėjo net 13 taškų pranašumą, tačiau jis ištirpo kartu su trenerio Žydrūno Urbono išvarymu. Tuo pasinaudojęs „Rytas“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę.

Utenos klubas rungtynes pradėjo spurtu 9:2, tačiau DJ Seeley tritaškiai pabudino „Rytą“. Visgi „Juventus“ pirmavo po pirmojo kėlinio 24:22. Antrajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką. Prieš didžiąją pertrauką „Rytas“ pirmavo 42:41.

Trečiajame kėlinyje „Rytas“ buvo įgijęs 11 taškų pranašumą 53:42 ir jau atrodė, kad perlauš rungtynių eigą. Tačiau tada „Juventus“ surengė įspūdingą spurtą 20:3.

Ketvirtajame kėlinyje Utenos ekipos pranašumas išaugo iki 13 taškų (69:56). Įpusėjus kėliniui „Rytas“ sugebėjo deficitą panaikinti, o antrą techninę pražangą gavęs „Juventus“ treneris Žydrūnas Urbonas buvo išvarytas iš aikštės. 5 minutes komandai vadovavo jo asistentas Vidas Ginevičius.

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje pergalę „Rytui“ išplėšė Roko Stipčevičiaus tritaškis.

Vilniaus klubas ir toliau verčiasi be suspenduoto Dominique Suttono, kuris turėtų greitai palikti komandą.

Šie klubai trečius metus iš eilės susitinka Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje.

2017-aisiais „Juventus“ ketvirtfinalyje netikėtai eliminavo tuometį „Lietuvos rytą“, o pernai šių porų susitikime prireikė pratęsimo – tąkart į finalo ketvertą pateko „Lietuvos rytas“.

Šiemet ketvirtfinalį sudaro dvejos rungtynės, atsakomosios vyks vasario 12 d. Utenoje.

„Rytas“ praėjusį savaitgalį pralaimėjo „Lietkabeliui“ (75:96), o antradienį – Berlyno ALBA klubui Europos taurės turnyre (85:87).

„Ryto“ ir „Juventus“ poros nugalėtojas „Kidy Tour“ KMT turnyro pusfinalyje susikaus su Klaipėdos „Neptūno“ ir Prienų „Skycop“ poros laimėtoju. Finalo ketvertas šiemet vyks Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Rytas“: E.Bendžius 22, R.Stipčevičius 16, DJ Seeley ir A.Parachouskis po 13, Ch.Krameris 9, M.Echodas 7, D.Sirvydis 2.

„Juventus“: K.Guščikas 13, G.Radzevičius 12, M.Gebenas ir K.Gainesas po 11.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.