°C
   2019 06 16 Sekmadienis

   Efektyvūs patarimai: Kaip greitai sau padėti be vaistų?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: litbook.eu
   2018-12-18 12:00:00

   Pirmiausia – dėl to, kad tablečių gali nebūti po ranka. Antra – jūs nenorite savęs nuodyti chemikalais. Jeigu jums staiga pakilo kraujospūdis, jums padės teisingas kvėpavimas.

   Vos 2-3 čių laikotarpyje, kiekvieno iškvėpimo metu reikia sulaikyti kvėpavimą 7-9 sekundėms. Tokiu būdu galima sumažinti kraujospūdį 30-ia padalų.

   • Esant galvos skausmams, pasistenkite nustatyti, kuri šnervė geriau kvėpuoja, ir, jei skausmas yra toje galvos pusėje, kurioje yra ir labiau atvira šnervė, užspauskite ją ir taip kvėpuokite, kol galvos skausmas nepraeis.

   • Jei yra nemiga, padidėjęs nervinis įsijaudrinimas, nepagrįstos baimės, hiperintensyvi smegenų veikla, kas labai dažnai sutinkama esant psichinėms ligoms, labai naudingas yra kvėpavimas per kairę šnervę, nes jis nuramina protą ir atvėsina jo įsiaudrinimą. Kvėpavimas per dešinę šnervę suteikia priešingą rezultatą.
   • Skrandžio skausmai – dažnas gastrito palydovas. Perpilkite 0,5 stiklinės vandens iš vienos stiklinės į kitą 10-15 kartų ir išgerkite šį vandenį. Jei tokį ritualą kartosite kasdien po keletą kartų, pamiršite skausmus.

   • Įsipjovėte – to ir gydymu nepavadinsi, nes nereikia naudoti jokių tepaliukų ar raiščių. Reikia tiesiog pakelti perpjautą ranką į viršų ir pakratyti ją kaip galima ilgiau, ne mažiau, kaip 7 minutes. Nuostabu, bet žaizda užsitraukia labai greitai ir visiškai neskauda.
   • Kataraktos diagnostika. Reikia iškirpti gabalėlį juodo popieriaus, 3×3 cm, ir centre adata pradurti skylutę. Gausis tokie savos gamybos diafragminiai akiniai. Juos reikia priartinti prie akies ir pasižiūrėti į baltą popieriaus lapą. Jeigu lapas ir liks baltas visame paviršiuje, vadinasi, lęšiukas skaidrus. Jei ant popieriaus paviršiaus matysite nejudančias tamsias dėmes, lyg smilteles – tai jau signalas. Tai reiškia, kad prasideda lęšiuko susidrumstimas, arba yra pakitimų tinklainėje. Bet kokiu atveju, reikia skubėti pas gydytoją. O jei matote brūkšnelius, šiukšles, pagaliukus – abejonių nėra, lęšiukas suskilęs.

   • Jeigu jums dažnai būna „blogai su širdimi“, ryte pasiruoškite sau vaistų visai dienai. Duonos gabalėlį, piršto dydžio, supjaustykite į keturias dalis ir ant kiekvienos dalies palašinkite valerijono tinktūros. Kas 4 valandas imkite gabalėlį į burną. Pakramtykite ir keletą minučių palaikykite burnoje, po to prarykite. Tai darykite, kol jums praeis visi širdies negalavimai.
   • Atsikratyti anginos labai paprasta. Kažkada aš irgi kankinausi, ir štai ką man patarė pažįstamas gerklės gydytojas. Kai valotės dantis pasta, pirmo skalavimo metu viską išspjaukite, o antrą kartą pripildykite burną vandeniu ir paskalaukite juo gerklę. Štai jau 20 metų aš nebepamenu, ką reiškia gerklės skausmas. Vasarą geriu vandenį tik iš šaldytuvo, o žiemą – iš kolonėlės.

   • Aukšta temperatūra: kaip nebūtų keista, juokinga, bet nuo jos padeda ant didžiojo piršto nupieštas juodas kvadratas (juodu pieštuku). Norite juokitės, tikėkite, ar ne, bet išbandyta savo kailiu.
   • Esant skrandžio opai, vėmimui, skausmams žarnyne, gerai išmaišykite naminės vištos kiaušinį su valgomuoju šaukštu miltų ir suvalgykite ant tuščio skrandžio. Kursas – 10 dienų. Receptas patikrintas ne vieną kartą ir ne su vienu žmogumi.
   • Mano duktė kamavosi nuo rūgštingumo padidėjimo, nuolat gėrė sodą. Sužinojau paprastą receptą: pakilus rūgštims, suvalgyti 5-6 razinas. Ir viskas. Iš pradžių duktė nešiojosi buteliuką su razinomis, bet paskui jau ir nebereikėjo. Negalavimas dingo.

   Litbook.eu

   Skaityti komentarus