°C
   2021 10 23 Šeštadienis

   Jolanta Blažytė: Gelbėkime mokslą

   Nuotrauka: Pixabay.com | Minfo koliažas

   Autorius: Jolantos Blažytės Facebook įrašas
   2021-07-16 21:00:00

   Niekada nebuvau gelbėtojų kompanijoje, bet ne veltui sakoma: „niekada nesakyk niekada“.

   Kažkaip jaučiu, kad jau atėjo laikas gelbėti tai, kas man iki šiol buvo brangu – tai mokslas. Deja, labai panašu, kad mokslas šiuo metu yra okupuotas neaišku kokiam „biesui“ tarnaujančių „ekspertų“.
   Tema, aišku, ta pati – pandemijos valdymas.

   Pradžiai cituoju JAV senatoriaus Rand Paul Senate pasakytą kalbą: „ Daugiausia klaidingos informacijos apie natūralų imunitetą gauname iš valdžios... Yra daugybė straipsnių apie natūralų (COVID) imunitetą, kuris yra tvirtas. Tyrimas, atliktas Vašingtono universiteto medicinos fakultete, parodė, jog lengva COVID infekcija suteikia ilgalaikį imunitetą. Klivlendo klinikose atlikus tyrimą su 50 000 darbuotojų, buvo įsitikinta, kad žmonės, persirgę kovidu, turi tokį patį ar net geresnį imunitetą, kaip ir paskiepyti. Jei mes ir toliau liepsime persirgusiems skiepytis, žmonės mumis nebetikės <...>.

   Mes taip pat žinome, kad pagal CDC duomenis, apie 100 mln JAV gyventojų jau yra persirgę kovidu, bet vis tiek klykiame, kad niekada nepasieksime „bandos“ imuniteto. Ir net einame prie to, kad pradėsime skiepyti mažamečius vaikus. Nors mirtingumas iki 25 metų amžiaus grupėje tėra tik vienas iš milijono“.

   Taip kalbėjo JAV Senatorius Rand Paul, tačiau atsakymo iš sveikatos pareigūnų nesulaukė. Mat JAV koronos „dievas“ yra toks daktaras A. Fauci, kuriam yra „dzin“ tie moksliniai tyrimai – apie jo interesus nepriklausomoje žiniasklaidoje yra prirašyta tūkstančiai straipsnių, todėl nebesikartosiu. Kiek girdėjau, JAV priverstinės vakcinacijos reiškinys jau vadinamas Faučizmu (na, beveik kaip ir fašizmu). 

   Toliau žiūriu, kas šiuo metu vyksta masinio eksperimento su žmonėmis laboratorija tapusiame Izraelyje. Skaičiai kalba už save ir rodo, kad senatorius Rand Paul kalbėjo, tarsi į vandenį žiūrėdamas. Izraelyje pilnai paskiepyti žmonės sudaro 40 proc naujų susirgimų atvejų, tuo tarpu persirgę natūraliai – tik 1 procentą...Komentarų, manau, nebereikia. Izraelio tyrėjų duomenimis (tyrimas publikuotas žurnale Clinical Microbiology and infections) sunkios kovido formos gali atsirasti ir nedidelėje pilnai vakcinuotų žmonių grupėje. Tyrėjai, nepamiršę ditirambų apie efektyvią Izraelio kovą su kovidu, čia pat teigia: nėra pakankamai duomenų, kuriais remiantis galima būtų sužinoti apie infekcijų protrūkio tarp vakcinuotų žmonių kilmę....   Ką šiuo atveju daro Izraelis, Pfizer vakcinos efektyvumui nukritus iki 64 proc.? Ogi užkliuvo už varčios ir vėl iš pradžios... Pažeidžiamų žmonių grupei siūloma trečia dozė. Tiesa, kol kas tik pažeidžiamai grupei. Bet mes tą istoriją jau žinome. Iš pradžių vakcinomis, kurių efektyvumas 96 proc., buvo skiepijami tik pažeidžiami, po to - visi kiti, absoliučiai nepažeidžiami. Ir nepažeidžiami buvo priverstinai (atskiros profesijos) skiepijami tik tam, kad apsaugoti pažeidžiamus, kurie jau buvo apsaugoti efektyviomis vakcinomis. Jei ką, tai dar sausio mėnesį buvau rašiusi apie Pfizer kompanijos vadovo investuotojams pateiktą pranešimą, kuriame buvo paaiškinta, kaip, pasibaigus pandemijai, bus plečiama COVID vakcinų rinka ir kaip bus didinamos kainos, kai „rinka susireguliuos“.

   Taigi mokslas šiuo metu turi 3 aiškius faktus:
   1. Persirgę kovidu turi ilgalaikį natūralų imunitetą ir iš naujo beveik nesuserga.
   2. Pilnai vakcinuotieji serga žymiai dažniau už persirgusius natūraliai, be to, kaip niekur nieko platina virusą.
   3. Kodėl atsiranda infekcijos protrūkiai pilnai vakcinuotų žmonių tarpe – mokslas kol kas nežino. Tai kas man dabar pasakys, kokiu žodžiu pavadinti priverstinę vakcinaciją ir teisių ribojimus žmonėms, kurie jau yra persirgę kovidu ir kurie jau turi ilgalaikį bei tvirtą imunitetą. Idiotizmu? Fašizmu? Medicinine tironija?

   Beje, pastarasis pavadinimas buvo dažnai matomas plakatuose, kuriuos prieš kelias dienas savo rankose laikė 20 000 žmonių minia, išėjusi į Paryžiaus gatves protestuoti prieš galimybių pasus ir privalomą vakcinaciją. Policija prieš tuos žmones panaudojo ir ašarines dujas, ir lazdas. Dabar Paryžiaus gatvėse stovi tankai – mat tik tankų pagalba Prancūzijos valdžia tesugeba „rūpintis“ žmonių sveikata. Panašu, kad mūsų sienos su Baltarusija apsaugai pagalbos iš kai kurių ES valstybių nelabai sulauksime. Nes šalių kariuomenės bus užsiėmusios priverstine sveikų žmonių vakcinacija. O veikti tikrai bus ką – žmonės kol kas priešinasi ir stipriai. Ir gina ne tik save, bet ir tikrąjį mokslą.

   Skaityti komentarus

   Sondra 2021 20 08 05:03

   Straipsnis aktualus, nušviečiantis situaciją ir kartu parodantis, kad jei nesivadovaujama logija ir faktais, vadinasi, interesas yra dėl pinigų, bet dar svarbiau, jų kiekio... nes kiekvienam iš mūsų jau paskirtos 8 dozės vakcinų iki 2024 m. ....

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Petea 2021 21 08 08:48

   O tai kam skiepyt per tą plandemiją taip ir nesusirgusius žmones ir rbot jų teises?Matyt tad virusas per silonad,kad į kai kuriuis įkibt.Be to,jei teserga vos 3 iš 1000 tai kokia čia pandemija?

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Saulius 2021 22 08 08:54

   Deja, sveikas žmogus tapo valstybės priešų...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai