°C
   2022 08 15 Pirmadienis

   Cristiano Ronaldo - kiek milijonų uždirba ir kur juos išleidžia?

   Nuotrauka: phoenixinfos nuotr.

   Autorius: Tautvilė Merkevičiūtė
   2020-03-09 08:00:00

   Cristiano Ronaldo yra vienas populiariausių ir geriausiai apmokamų sportininkų pasaulyje. Cristiano Ronaldo yra labiausiai stebimas sportininkas socialinėje žiniasklaidoje ir iš viso turi net apie 400 milijonų sekėjų. Po devynerių sezonų su Madrido „Real“, Ronaldo prisijungė prie „Juventus“, 2018 m. sudarydamas ketverių metų sandorį, kurio vertė 64 mln. USD per metus. Remiantis „Forbes“ C. Ronaldo per 2019 m. pajamos buvo 109 milijonai dolerių. Iš sportininkų jį aplenkė tik Barselona žvaigždė Lionelis Messi, jo pajamos per 2019 m. buvo 127 mln. dolerių. Taigi, kaip užsidirbai ir kur išleidžia savo pinigus Ronaldo?

   Būdamas socialinių tinklų žvaigždes ir turėdamas milžinišką kiekį sekėjų, C. Ronaldo labai didelę pajamų dalį sugeneruoja iš reklamos, tapdamas prekinių ženklų ambasadoriumi ir influenceriu. Daugiau nei 40 procentų pajamų – 44 milijonai dolerių buvo gauti iš sandorių su garsiais prekiniais ženklais, tokiais kaip „Tag Heuer“, „Clear Haircare“ ir „Nike“, o paskutiniu metu taip pat aktyviai reklamavo sveikos mitybos ženklą „Herbalife“ ir plaukų persodinimo įmonę.

   Skelbiama, kad vien sandoris su „Nike“ sportininkui per visą bendradarbiavimo laiką atneš apie vieną milijardą dolerių. Nėra nieko keisto, kad Ronaldo sugeba tiek daug užsidirbti iš reklamos. Tokias sumas gali patvirtinti jo sekėjų skaičius. Facebook tinkle oficialų sportininko puslapį mėgsta ir seka daugiau nei 120 milijonų sekėjų, Instagram – 206 milijonai, o Twitter – dar 82 milijonai.

   Smalsuoliams tikrai įdomu, kokiems poreikiams ir kur Ronaldo išleidžia pinigus. Vienas didžiausių sportininko hobių – įspūdingi automobiliai. Šiuo metu jis vairuoja 300 000 vertės „Lamborghini Aventador“, kiti jo garažo automobiliai – „Maserati“, „Bentley“, „Porsche“, „Mercedes Benz“. Vienas iš paskutinių pirkinių, kurį įsigijo 2019 metais – 360 000 dolerių vertės „Rolls Royce“. Beje, tai buvo pirmasis įmonės pagamintas visureigis, tad galimybė jį nusipirkti taip pat buvo išskirtinė.

   Namai, kuriuose gyvena sportininkas kartu su žmona ir vaikais – taip pat įspūdingi. Ronaldo gyvena 6,2 milijono dolerių (4,8 milijono svarų) viloje La Finca - išskirtinėje Madrido bendruomenėje, kurią pastatė architektas Joaquinas Torresas. Namuose yra pilnai įrengta namų sporto salė, lauko baseinas ir kabinetas, kuriame pilna žaidėjo trofėjų. Manoma, kad 2015 m. Ronaldo įsigijo 18,5 milijono dolerių (13 milijonų svarų) apartamentus Manheteno „Trump Tower“. Prieš tai, kai Ronaldo jį įsigijo, 2 500 kvadratinių metrų ploto rezidencija priklausė buvusiam Donaldo Trumpo verslo partneriui Alessandro Proto, pranešė „Business Insider“.

   Dar vienas Ronaldo pajamų šaltinis – viešbutis Portugalijoje, gimtajame mieste Madeiroje. 48 kambarių „Pestana CR7“, kurį iš dalies valdo Ronaldo, visame viešbutyje turi prieškambarius, išklotus iš dirbtinės žolės, kad jie atrodytų kaip futbolo aikštė, taip pat sporto atminimo reikmenis, tokius kaip Ronaldo marškinėliai, trofėjai ir sportbačiai.

   Pranešama, kad 2015 m. Ronaldo sumokėjo beveik 30 000 USD, kad pasidarytų savo vaškinę statulą, kurią galėtų laikyti tiesiog namuose. Jis taip pat yra didelis mados gerbėjas, dažnai matomas su prabangiais kostiumais ir aksesuarais. 2019 m. Gruodžio mėn. Jis buvo pastebėtas nešiojantis brangiausią visų laikų „Rolex“ laikrodį, kurio vertė 500 000 USD, konferencijai Dubajuje. Ronaldo netgi įkūrė savo mados prekės ženklą „CR7“, kuris gamina viską - nuo batų ir apsiaustų iki džinsinio audinio, apatinių drabužių ir net kvepalų.

   Sportininkas yra teigęs, kad pabaigęs futbolininko karjerą norėtų tapti aktoriumi ir kino žvaigžde. Spėjama, kad vien dėl milžiniško populiarumo jis gali tikėtis taip pat labai solidžių honorarų, net ir už mažus vaidmenis.  

   Skaityti komentarus